Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je celkem zajímavá věc. Na konzole v první řadě zatím nevychází takové množství her, jak tu někdo psal, ty tolik slibované exkluzivity. A teď se dozvíme, že bude nová verze, po pár letech, která bude stát víc než původní. Playstation VR měl frčet normálně na PS 4. Takže si to shrňme- já mám rád vlastnit "aktuální verze", ale tohle mě teda trochu dostává.... takže konzole počítejme (pokud sony přimhouří obě oči) 11, 12 000. Chceme zkusit VR- 10 000. Za ty prachy s menším příplatkem (ceny 2 her na konzole) koupíte 55 palcovou ultra hd. Ale dle mého názoru má 4k smysl až od 60 palců nahoru. Já osobně mám jednu z posledních plazem, 50 palců a jsem s tím spokojenej... Doma pak máme právě Ultra HD Samsung UE55JU6872. A že bych nutně potřeboval hrát tam, to teda rozhodně ne.
    Takže všeho všudy- pokud máte peníze nazbyt, případně doma už máte nějakou velkou Ultra HD, tak ano. Jinak do toho zatím nepůjdu. Já osobně si počkám 2, 3 roky na nějakou 65 palcovou a pak do toho možná půjdu. Nehledě na to, že dneska konzolistům je 25-40 a těžko budou kupovat konzoli jen kvůli hrám. Většinou už mají rodiny a využijí to i jako multimediální centrum, filmy, atd., na co právě tu televizi využijí. Teď si vemte, že byste k tomu chtěli ještě kvalitnější aparaturu a už mi je z toho špatně...
  • *1* *1*
  • Jenže vydání Neo znehodnocuje původní PS4. Lidi, kteří si v posledních 2,5 letech koupili PS4, věřili, že jejich přístroj bude plně podporovaný aspoň 5 let a nebudou se muset starat o upgrade. Sony sice řekli, že všechny hry pojedou i na původní PS4, ale už neřekli JAK pojedou. Takový Shadow of Mordor taky vyšel i na PS3, jenže vypadal jak dvakrát vyblitý segedín a jel sotva na 20fps.
  • Ne, nejlepší je vybrat jednu exkluzivní hru, u které se nedá srovnat cena *1*
  • 1699 v eshopu, 1899 v kamenné prodejně. Příště si zkus stránku prohlídnout dýl než 5 sekund předtím než odepíšeš. *3*
  • von potrebuje namaxovat tu betu TED HNED!!!! a hrat assasin unity chapes??? 8gb je MALO!!!!
  • chapes voe ze ten clovek chce koupit gfx kartu za 5k???? nebud prosimte mimo, je pro nej 10x lepsi mit 8gb ram a lepsi gfx kartu nez naopak, ale je to nad vase chapani evidentne, vuuuubec nejsem prekvapen
  • lol tak jasne ze totalne neoptimalizovaná beta a uplně rozbity hry od ubi maj problem, tak to pak jo samo, to dava smysl pak cely, esi je tohle (neoptimalizovany bety a BS hry) vase zábava, tak doporucuju 32gb vram minimalne, radsi vic, kdyz je to tak levny, no nekup to....
  • provozujji neziskovku... podporuji gay movement, islam tolerance a hate free, mám duhový tapety a dřu jak kůn
  • Nejsi registrovanej, takže ti nikdo nic nekrade.
  • Nalestil jsem křišťálovou kouli a zjistil, ze bude levnější o 14,50 Kč. Kup si dvě ps4 do zásoby.
  • Heya. Kolik myslíte, ze slevni obycejny PS4 pri uvedeni neo? Ze bych si po letech poridil zas konzoli *7*
  • ted to budou vydavat kazdy rok. zjistili ze to vynaší.
  • Evidentne maj nekteri spoustu volneho casu ze se tu jen hadaj nj taky bych chtel byt decko nebo vedeny na pracaku to bych paril jak vsteklej a jeste mel cas se hadat o kravinach
  • je sice radost sledovat obavy PC hráčů o peněženky konzolistů, ale pokud PS4 hráč nechce novou konzoli, tak může ještě klidně dva roky vydržet na staré, aby měl těch pět let cyklus. Nic mu bránit nebude, bude mít pořád to samé. Je prostě výborné, že tu bude možnost lepší konzole pro lepší výkon.
  • Ale vždyť podstata konzole je v tom, že se nemusíš starat o upgrade.
  • http://www.jrc.cz/hra_ps4_dark_souls_iii

    1899kč. Jo úplně. Fakt tady jak u dementů...
  • samozřejmě nejlepší je vybrat úplně ty nejdražší a nejhorší shopy a pak to porovnávat. Tak já to pak můžu porovnávat se Steamem, kde novinky stojí přes 1500 kč úplně normálně *3*
  • To je primárně eshop s jednou malou pobočkou v Mostě. Taky nevím, proč zmiňuješ zrovna exkluzivitu pro PS4, u které nemůžeš porovnat cenu s jinou platformou. Já mluvím o řetězcích po celé republice jako JRC, XZone, Mironet atd.
    JRC: Doom: 1299 vs 1899, Dark Souls 3: 1399 vs 1899, Wolfenstein: The New Order: 599 vs 999
    XZone: Zaklínač 3: 699 vs 1199, Mirror's Edge Catalyst: 1199 vs 1699, Fallout 4: 699 vs 999
    Mironet: Rise of the Tomb Raider: 990 vs 1468, CoD Black Ops 3: 1090 vs 1574, Just Cause 3: 690 vs 1390

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit