Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak kradou?
  • Ježiš to je schíza...zametou teď se mnou...anebo se mnou...kolik mně tu vlastně je? Jsem ztracenej...a úplně blbej...
  • nahlášeno. Napsal jsem na redakci. Snad s tebou zametou. Já to takhle nenechám *15*
  • nebreč pořád panebože. Se vzmuž trochu ne... Brečet tu kvůli nicku yupík... To si říkáš můj bratr?
  • přestaň!!!!!!! Okamžitě píší na redakci. Mrzáci mi tu kradou nick a nic se neděje.
  • fail? Ona exkluzivita by měla být dražší než mutiplatformovka kiddo. Takže když ani ta exluzivita nestojí 1800, tak těžko může stát multiplatformovka. Jinak hezký pokus, ale jsi jen hloupé kiddo, které nemá argumenty a vše řeší kidragem, bohužel to na mě nestačí kiddo...
  • taky nechápu, proč se tím chlubíme *2*
  • cože?
  • Chlubit se, že něco točím v bazaru a to se vyplatí, to může fakt napsat jen samík, alias Femtík.
  • Už se kradou nicky. Mrzák. *15*
  • Už sem ho uvedl dole, takže mimo. Jo, Femto style. Když člověk začne ignorovat, tak jakože dostal nátěr a utekl z diskuze. Mimochodem, líbí se mi jak si zamluvil svůj vlastní fail o srovnání těch cen. Ale to přece není podstatné, ty můžeš psát bláboly, nepotřebuješ nic obhajovat. Řešíš jen ostatní, jako správný trollí fanatik, co miluje svoje vlastní exktrementy. *15*
  • nj, navíc to můžeš prodat obratem za 800, takže se asi vážně vyplatí více ta konzolovka. Popřemyslím o PS4 Neo...
  • https://www.originalky.cz/doom-ps4-p72534/
    https://www.originalky.cz/doom-pc-p72533/

    Opravdu 1199 vs 1799 *15*
  • kiddo já čekám na nějaký ten příspěvek, který není trollovací nebo jsi raději utekl z diskuze, abys mohl napsat další sraneček *4*
  • Původní poster srovnává ceny her na PC a konzole a on uvede konzolovou exkluzivitu. No není to blb? *15*
  • trole fakt je ten ze PC hry jsou o 600,- levnější kdyby trapny Uncharted vyslo na PC stoji 700,- *3*
  • takže kradeš nicky, jo? *15* Pěkný #kidrage#
  • to je pravda
  • Tvuj tata se priblizil...
  • a proč by to dělal? Třeba mu vyhovuje konzole a nechce se mu mít doma další lapač prachu. Navíc i kdyby si koupil druhou konzoli, což nemusí, tak to pořád vyjde +- jako PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit