Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj, sony sa nemoze dockat kym preda sony financial services co zaraba asi 10 mld dolarov rocne a stane sa cisto hernou firmou aby mohli hypovat ps4. *15*
  • I destiny vypada na ps3 velice dobre!
  • tak vzhledem k tomu ze columbus kterej koupil SOE je filialka rusky pracky na penize.. tak p2w naslo sveho spravneho majitele :D
  • To ja ti nereknu. Ja si konzole kupuju vzdy na konci jejich generacniho cyklu, abych si zahral tech par exkluzivek, co stoji za to, jinak jsem spokojeny PC hrac. Krabicku na disk neresim, v PC vlastne uz ani optickou mechaniku nemam zapojenou (mam ji jen jako zaslepku) :)
  • Jenze pokud mam v PC nejakou 4 jadrovou i5ku, 16GB RAM, SSD a nejakou grafiku stredni tridy, muzu nechat bezet na pozadi virtualbox s dalsimi windowsy a zadne zpomaleni nezaznamenam (neumyslne otestovano :) )
    Konzole maji velkou vyhodu v tom, ze maji pevne dany HW, takze vyvojari muzou efektivne optimalizovat a nemusi resit, na jake konfiguraci to zrovna ten hrac spusti.
  • Ano, dostali a nikomu to moc nevadilo, ja si to uzil i v te hnusne grafice. A pak jsem si to uzil jeste vice s hires modem, kdy to na 50'' TV vypadalo naprosto uchvatne.
  • Za dark soul,jste psali petici japoncum!A to za hru dark soul,A tu vam dali takovou,sevsim vsudy jak vysla na konzolich!Japonci nejsou zvykli davat milodary,jak jste zvykli,jako dostat zadarmo lepsi rozliseni,vice fps,lepsi grafiku atd,atd.Dostali jste tu samou hru,jaka vysla na ps3 a xbox 360.A tu jste chteli ne?
  • Cert body
  • A za jak dlouho vyděláš 1000 SC, 30 hodin?
  • krysoun jsem ja. nejak mi to na pracovnim PC zustalo a porad se mi to do jmena doplnuje samo :)
  • Proc by mel byt pri multiplatformni hre drazsi vyvoj na PC? Vetsina her se na PC lisi jen ve vyssim rozliseni textur, moznosti menit rozliseni a zapinat AA a AF. Navic ty textury se udelaji jednou v co nejvyssim rozliseni a pro mene vykonne platformy se proste jen prevedou na nizsi rozliseni, da se tam nejaky fps lock a nastavi se napevno rozliseni v kterem to jeste jede plynule. Navic nove konzole jsou vlastne PC, takze vyvijet hru pro vsechny platformy je vyrazne jednodussi a levnejsi, zvlast kdyz to delaji v nejakem jiz hotovem multiplatformnim enginu (Unreal, Cryengine, Unity). A znova zopakuju, ze ti prece nikdo nebrani si koupit herni PC a hrat tam ty "hesci porty" za nizsi ceny. A usetrene penize muzes vrazit do kurzu cestiny :)
  • Nejdriv se portuje na nejslabsi platformu?Spis naopak!Kingdom come se nejdrive dela na pc!Vsecky multiplatformky se delaji nejdriv na pc,70%her jsou porty z pc!Half life,crysis,diablo3,Vetsina evropskych rpg,battlefield 3,4.Vetsina indie her,zaklinac1,2,3.Porty z konzoli jsou vetsinou bojovky,sporty,auta,vetsina je port z pc,krom japonskych vyvojaru,ty skoro vzdy vemou konzole,jsou na vyvoj na nich zvykly,evropani,jako crytek,warhorse studio,4 A games,DICE,ty nemaj paru jak s vykonem konzole nalozit!Proto japonci jako kodzima maj vyhodu,umej jak z konzolema tak uz i z pc.A jak umej portovat!Umej delat divi i zmalem,to proste evropani neumi!
  • Naopak, ošetřený tak, aby víc výkonu mohlo využít pro hry, čím se zvýší trvanlivost a to dost podstatně, oproti PC kde vždy plno prostředků užírá operační systém a běžící programy. Viz co je schopné běhat ještě na PS3. Grafika her jako Last of Us atp. na to jak starý je to HW je to super.
  • Super hra jen už Pay to Win s těmi idiotskými implantáty :/
  • S tým "nechutným P2W" si dovolím nesúhlasiť. Všetky zbrane (aj pre pechotu aj pre vozidlá) sa dajú kúpiť ako za Station Cash tak aj za nahrané Cert body. Čiste za Station Cash sa dajú kúpiť len kamufláže, kozmetické doplnky, voice packy a pod. Planetside 2 hrám už 2. rok a nekúpil som si jedinú zbraň za Station Cash. Jedinú P2W záležitosť môžu pripomínať Experience/Resource boostre... ale Planetside 2 je masívny "meat grind" takže kto by potreboval nejaký booster že?
  • pc ma vetsi vykon,to znamena i drazsi vyvoj!Slabsi stroj,mene nakladu!Pamatuju nadcasovou konzoli neo geo,byla sylnejsi,hry byli drazsi,ale bylo kurna znat na grafice,voproti nintendu a sega megadrive,a taky ty hry byli na tyto systemi levnejsi!Tak by to melo fungovat i dnes!Dnes je to naopak,za horsi porty platis vic,jak za hesci porty na pc!
  • Jack1947
    To beru no.
  • Nojo,jenze,je to vpodstate vykony pc,zadnej cell,programovani jak na pc,za devkity taky uz nechtej takovou sumu co driv,cestiny zadny,co dava za manuali cenega k ps4,jsou absurdni a k smichu,naproti ps3,je i oskubanej a nekvalitni plast na krabickach od ps4,neni tak bytelny jak u ps3,se bojim aby mi ten disk vtom nerupnul,tak zac ty prachy?
  • Inu na slovensku jsem nebyl, ale spousta kamaradu z vysoký jsou slováci a dosud jsem teda nejakou jinou mentalitu, vázanou na jejich zem, nepoznal :D blbce najdeš v každý zemi, my jich tu máme taky víc než dost :-)
  • Protoze SOE nema s Playstation divizi nic moc spolecneho. Sice vydali DC Universe na PS3 a PS4 a Planetside 2 pro PS4 je tedka v closed beta, ale jinak jde temer ciste o studio vydavajici MMO hry na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit