Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Trochu jo no, proč? *7*
  • Ja bych neskousl psat jako "Vi".
  • Jenom nerad platim za nekvalitni veci!
  • Kamo, at te ta ambivalence neroztrha :)
  • Jeste jsi mel doplnit za ten komp za 30k bez udajneho monitoru muzes za prve napojit na televizi, nemusis tedy kupovat monitor a klidne si muzes k tomu poridit i gamepad. Co se tyce hardware, tak si nemyslim, ze bych si nemohl za stejny penize poridit dany hardware jako je v PS4. A to i kdyz byly PS4 i Xbox One udajne dotovany.

    Takze 30k ani nahodou...
  • pcckari nejsou tak hloupy, aby platili za tak prumerny tituly 1700 korun, radsi mesic pockam a koupim ho za 300 *3*
  • Jiinak ps4 jsem si poridil kvuli exluzivkam,a za ne 1700kc dam,protoze ty hry nejsou oskubany,rozbity,ukazuji co ten system dokaze,a jsou kvalitni!Multiplatforma ukazuje kulovi,je vetsinou rozbita,prumerne hodnoceni,stovky gb patchu,a nedosahuje kvalit exluzivek,vic jak1000kc za ty paskvili nemohou chtit!A jeste nevyuzivaji potencialu novich gamepadu,tuchpad v menu rpg,repracek jak v the last of us,mnohem presnejsi bambule jak u ps3,a xbox360!proste z90%jen port z pc,protoze jen pc ma stejne ovladani 20let,oni nevedi jaky to je pocit z vysilacky slyset zvuk v repracku a ostatni veci z domaciho kina.Nebo v ovladaci slyset zapnuti baterky ja v the last of us,hrozne dobrej napad,strasne se mi to libi!
  • Mentalita nějaka muze byt, ale rozhodne muzes dat vsechny slovaky do jednoho pytle, mam dost znamych slovaku a nemam s nimi ani s jejich myslenim problem. To same muzes rict o romech, a poslat vsechny do haje. Ale i tam se najdou dobri lidi, nemuzes to takto zobecnovat.
  • PlanetSide 2 RIP. Odohranych 1300+ hodin na PC a mozem povedat, ze pol roka tam nic poriadneho nepridali a cil ako citam toto tak RIP...
  • to si koupis kolo a PS4 no, az na to ze ta tvoje PS4 je pc v jiny krabici, ktery je softwarove osetreny tak, ze nic neumi. Pokud ti to tak vyhovuje tak samozreme neni problem.
  • Ano to jako samozrejme vazne. Nevim v jakym naivnim svete to zijes, ale doporucuju ti tam zajet na nejakou dobu aby si videl jejich mentalitu.
  • konzolisti jsou hlavne ochotni platit penize za kazdou blbost a nechaji se dojit jak stado kr@v a jeste u toho slastne buci
  • To by pc ckari nezkousli,hrat ve stejne kvalite jako mi,a platit 1700kc za hru jako mi!
  • jakubc
    Landmark už dávno není jen o stavění, dokonce přemýšlím, že bych si ho zase po dlouhé době zahrál.
  • Vojta_Ilavsky
    Hry dobrý nedělá, třeba jí ten přechod pomůže. BTW zatím neudělalo žádnou hratelnou hru která stále běží, H1Z1 je sra*ka a Planetside2 je nechutnym způsobem P2W. *11*
  • pc is dead,protoze konzolisti,nehodlaji platit vic penez za oskubanou slepici,nez pc warez!A prejit na psaci stroj kvuli hram me nikdo nedonuti!Nez dat 30tis za pc,bez monitoru,to si radsi koupim kolo za 20tis a ps4 ktomu!Asi tak!
  • Tak na prvni pohled to vypada jako dobra zprava, studio obstastni svoji produkci vsechny platformy. Ja sice nedokazu ocenit jejich produkty, protoze zadny nemam a zatim si ani neplanuji poridit, ale je mozne ze urcita skupina hracu je potesena.
    Na druhy pohled to ale muze byt jinak. Sony pustilo neco z ceho nebyl moc velky uzitek.
    Tento rozchod je mozna vyhodny pro obe strany. Sony se zbavilo koule na noze a zaroven poskytlo studiu sanci ze multiplatformni orientace ho financne udrzi na nohou. Uvidime za par let.
  • Ja nemuzu prijit SOE na jmeno od te doby, co domrvili nejlepsi MMO co kdy vznikla, SW Galaxies (totalni prekopani a Jedi pro vsechny), coz vedlo ke snizeni populace a pozdejsimu ukonceni.
  • Souhlas až na to o slovácích, to jako vážně? Z některých lidi mi je občas smutno a v tom si můžete s tim nad tebou podat ruce *7*
  • Precti si neco o portovani her na ruzne platformy, pak se podivej jakou architekturu ma PS4 a XB1 a dojde ti, ze na PC verzi rozhodne nedela vice lidi, nez na konzolove verzi. Az na vyjimky se postupuje zpusobem nejvyssiho spolecneho jmenovatele, tedy hra se napise pro ten nejpomalejsi HW a pri portovani na vykonejsi stroj se pak vice ci mene upravi a vylepsi. Nekdy se to portne uplne na sprostaka bez uprav a vylepseni, neco jako Dark Souls, nekdy se pridaji detailnejsi textury a optimalizuje se ovladani na kbd+mouse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit