Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    No já bych chtěl nějakou GOTY edici ještě na PS3.
  • Draken69CZ
    Tentokrát to nebude dojení?
    • Malleth
      Lidi po tom volali, takže maj co chtěj. Já už mám PS3 verzi a rád si to projdu podruhý na PS4
    • Tentokrát to bude kojení...
    • MrSanta
      Nemyslím, že 'remake' na jinou konzoli by se dal nazývat dojením. To bys jako dojení mohl označit vydání čehokoliv na více jak jedné platformě. Navíc hra měla úspěch, líbila se většinou kritikům i hráčům. A s novou konzolí přichází i noví hráči. Takže to svoje místo má. Já si nejspíš pořídím PS4, takže vydání téhle hry na ní vítám. PS3 nemaje jsem to zatím nehrál, takže asi jednoho dne pořídím na PS4.
      • jak rikam to zalezi na cene za kterou se bude prodavat....
        • MrSanta
          Cenu klidně standartní. Já to beru, že je to určené pro ty, kteří to na PS3 nehráli. Ať už se ke hře nedostali, nebo vůbec PS3 neměli. Pro ně to bude nová hra, takže cena jako za každou jinou novou hru.
          Moc si nedokážu představit, proč bych tu hru kupoval na PS4, kdybych jí vlastnil na PS3. To by člověk musel být hodně velký fanoušek. A fanouškovy žádná cena nebude moc velká.
    • Proc dojeni? Nuti te nekdo si to koupit? Nenuti. Nechces dat $60, tak si to nekupuj nebo si pockej, az cena pujde dolu.

      Kdybys vedel, kolik ta konverze da prace a jakyho s tim je srani, tak bys tu nemlel takovy kraviny.
      • Proc dojeni? Bude snad jeji cena odpovidat tem 10-20% co ne te hre budou muste zmenit vzdyt ta hra je z 90% hotova! A ja se vsadim ze cena bude minimalne klasickych 1500,- *12* It is a SONY
        • Tuhle mentalitu fakt nechapu. Vyslednej produkt je porad plnohodnotna hra. Navic sam rikas, ze je o 10-20% lepsi. Takze ciste logicky by ta hra mela stat 120% puvodni ceny, ne? Navic v PS4 edici bude Left Behind, ktery stoji $15.

          Pokud to clovek hral, musi si sam spocitat, jestli mu ty prachy stojej za to, aby to hral znova v o neco lepsi grafice a snad vyssim framerate. Hra je to porad stejna, pribeh je stejnej. Spousta fanousku v zahranici je nadsena a koupi si to znova. Dalsi spousta lidi pise, ze uz si to nekoupej, protoze to hrali na PS3, ale chapou, ze to vychazi, protoze to bude nejvetsi lakadlo ke koupi PS4 pro lidi, kteri meli X360 a vahali s koupi next gen konzole.

          Jenom tady na Tiscali kazdej spekuluje, jak je to nespravedlivy a jak je svet na pikacu. A soudit lidi za to, ze si to chtej koupit znova, to je snad mozny jenom v Cechach.
          • NIKDO o 10% zlepseni nic nerika jen ze se bude muste 10% upravit aby to jelo na jine konzoli....NIKDO tu nebere lidem co jim to zili netrha at si to koupi znovu a znovu... porat se tu bavime o tom ze je to jen DOJENI kdyz se nechas podojit OK tvoje volba NIKDO ti tady na tiscali v tom nebrani jen tu pojmenovavame veci tak jak jsou a ne podle PR oznameni *3*
            • Je zajimavy, jak presne vis, co se musi upravit, aby to jelo na PS4. Bohuzel vubec nevis o cem mluvis a ani netusis, jak se lidi na ty hre drou, aby mohla vyjit.
    • Tak tu hru dost předchází její pověst, takže si představ někoho, kdo o ní jen slyšel (a že takových lidí je hromada) a plánuje si koupit finančně dostupnou PS4 a věřím že zrovna tuto hru bude Sony dávat do bundlů, tak jako proč ne.

      Ten kdo už si ji koupil na PS3 se na tuto verzi určitě vykašle.

      Naughty Dogu se povedlo ukázat že rozdíl mezi filmem a hrou už neumí stírat pouze Hideo Kojima a já jim ty finance přeju - ano souhlasím je to dojení, ale pokud se budou i nadále držet zkrátka a nebudou plivat jedno DLC za druhým (řekl bych že na současný poměry na tom Last of Us není s DLCčkama nijak extrémní) a jejich další hra bude minimálně stejně tak dobrá, tak mi to popravdě zas tak moc nevadí.
      • poprosím redakci o smazani techto prispevku ze zrejmych duvodu. btw veskoslav detected
        • Veskoslav
          Léčíš to nějak? *7*
          • confirmed
          • God-of-War
            To ses nepochlubil, že si multinicker. *15*
            • Veskoslav
              To nevíš? Ještě se tu neobjevil Hledač Pravdy, takže jsi zatím i ty v klidu:-D
      • God-of-War
        Určitě vykašle? Nechceš rovnou rozhodovat za každýho, když už si v tom? *15* Nejspíš Ti to zůstalo ještě z dob dávno minulích..
        • Tak věřím že si ji skoro (spokojenej? :D) nikdo znova nekoupí - kdo by něco takovýho dělal a hlavně proč?
          • God-of-War
            Já si to klidně znova koupím. *4* EDIT: Páč je to luxusní hra. Dojel sem jí 5krát a furt nemam dost. Navíc to bude v lepší grafice, plynulejší framerate atd a navíc JÁ podporuju vývojáře.
            • Ja bych rekl, ze spolecnost jako je SONY ma asi lepsi predstavu, kdo a proc si co koupi, nez par magoru tady na foru.
            • Psychotic
              Musím souhlasit s God-of-War. Pokud jste v nějaké hře utopili doslova desítky hodin času a neuplyne půl roku, aniž byste si ji dohráli znovu, vyhodit pár stovek za malá vylepšení se nezdráháte. Pro mě je to třeba Metal Gear Solid 2. Mám původní verzi, mám vylepšenou verzi Substance, mám PC verzi, mám i HD remaster na PS3. To jsem tak nenormální?
            • Predpokladam, ze mel na mysli normalni lidi a ne Sonyboys fanatiky jako ses ty. *3* U tebe to uz nikoho prekvapit nemuze. *1*
            • N0isy
              Pro jednou musím s tebou nesouhlasit. Pochopil bych, kdyby to byla hra z PS2 remastrovaná na PS4, ale z jedné "generace" do druhé? To mi hlava nebere. Chápu, že chceš podpořit vývojáře, ale myslím, že to za tebe udělá dost lidí, kteří to ještě nehráli vůbec.

              Ale pokud si to užiješ, tak samozřejmě směle do toho. *3*
            • Taky by mě zajímalo. Tu hru bych si jako uživatel PS4, kdy jsem jí na PS3 nehrál klidně koupil, protože o jejich kvalitách nemám pochyb, ale kdybych jí už měl. hrál a vyždímal na PS3, proč jí znova kupovat? Není to trochu výsměch zdravému rozumu?
            • Tak mi ještě napiš proč :)

              Očekáváš že tam snad bude jiný konec, nebo snad nové lokace/zbraně/oblečení/co já vím...
  • Mato1987
    predpokladám, že to výjde v júni tak tak ako tlou pred rokom pre ps3, to znamená, že je najvyšší čas zaobstarať si ps quad :)
  • Keyz
    Je již znám celý seznam změn?
    Za 60 USD to asi bude pořádná změna.


    Chtěl bych to porovnat se změnami u zaklínače 2 a jejich EE.
    • ... ono to nie je zmena za US$60. to je cena za hru, ktora vyjde na ps4. ich nemusi trapit, ze niekto to kupil na 3ku a uz jednu kopiu ma. pacilo by sa mi, ak by ich to trapilo, ale nedavalo by mi to zmysel. a urcite si to na 4ku kupim tiez aj tak.
    • ringmancz
      Zaklínače nemuseli překopávat na jinou konzoli
      • Keyz
        Ale změny byly skoro stejné. Lepši grafika. A další jsem se nedočetl.

        Navíc přeportovat to není takový problém. Když některé konzolové hry portovaly zpětně na PC kde není ani jednotná sestava. Jak psal Draken69CZ. Najednou to není dojení.
        • ringmancz
          EE je podle toho, co píše wiki, DLC a patch v jednom, takže něco úplně jinýho
  • PC one time!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit