Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je blby ja si zrovna chtel koupit ps3 a v klidu zahrat nejake ty starší hry, ted se to asi moc nevyplatí
    • ucho
      ale jo, vyplatí. je to poměrně levné a výběr her je slušný (i ceny 300-400 za jednu). o moc víc dolů už to asi nepůjde. koupil jsem před vánoci a nelituju. už jsem zvládl projet uncharted 1, heavy rain, resistance 1 a resistance 2. dneska začnu s resistance 3 a ještě na mě čeká red dead redemption, uncharted 2 a demon's souls... takže ať klidně novou konzoli oznámí, já si právě užívám s touhle a nejmíň rok budu... :) (ještě si na pár exkluzivek brousím zuby)
      • Umaroth
        Bruš si zuby na God of Wary, ICo&Shadow of the colossus collection, Ninja gaiden sigma a z tech novych na the last of US a Beyond
  • residentevilfans
    vyvoj ps4 = http://z0r.de/4603 *1* *5*
    • Keyz
      Doufám,že tam přidává kvalitní matroš aby to za něco stálo.
    • a nevyjde dokud nebude dokonale !!

      *4*
  • Ronox
    Kucí nehádejte se zase o tom kdo má větší péro. Já začal na X360 pak jsem si pořídil Wiičko a na konec i PS3. Každá z těch konzolí má něco prostě. X360 Halo a Gears of War, PS3ka Uncharted, God of War a Heavy Rain a Wiičko Zeldu a Maria.

    Pro mě největší zklamání je, ale Vita. Tu grafiku hrozně načančali u prezentací, protože pak realita byla taková, že jediný Uncharted nějak vypadá. Jako je tam hromada her od menších studií, ale ty komerční AAA jsou slabý. Možná ten novej Killzone bude za něco stát...
  • Stejně mu Microsoft zase naklepe, nevim proč se Sony pokouší pořád něčemu a někomu konkurovat, vždy figuroval rok dva a pak někomu svym stupidnim přístupem přenechal žezlo. Přišel o prventství na přenosnejch médiích, přišel o televize, přišel o audio s Xboxem 360 přišel i o konzole...
    • Až na to, že tuto generaci prohrál Microsoft. Sony i přes roční zpoždění prodalo více konzolí a rozdíl pořád narůstá. O exkluzivitách ani nemluvě. MS prohrálo už podruhé v řadě a dle předběžných specifikací PS4 a Xbox 720 prohraje i na třetí pokus.
      • Microsoft opat prehral? Herna divizia MS je v kumulativnych miliarodvych ziskoch za obdobie vydania Xbox360.

        Herna divizia Sony a Sony celkovo je v kumulativnych miliardovych stratach od vydania ps3, ktore dotoju vo velkom od zaciatku a dotuje dodnes.

        Navyse, MS ziskal dalsi kolac z trhu. Boli casy, ked Sony mala 90% trhu, teraz uz nema ani polovicu a MS sa na nu dotiahol, kazdou generaciou Sony straca podiel na trhu a predava menej konzol, ale takemu hlupakovy ako ty to tazko vysvetlovat, neschopny intelegentneho uvazovania, hlavne, ze Sony predala o milion viac kusov, tak vyhrala "vojnu", aj ked stratila dalsiu veku cas trhu, je v miliardovej strate, vydala konzolu o rok neskor a sa na nej vzdy kvalitativne horsie hry a je menej vykonneho co do pouzitelneho herneho vykonu a mensim mnozstvom pamate. *5* *6* *6* *6* *6* *6*
      • Veskoslav
        A nebude to nejspíš tím, jak to Sony vesele dotuje či dotovali tu svou konzoli?
      • myslis ty exkluzivity co napocitam na jedny ruce ?

        aha. Treba ziju v jinym svete ale ja aktualne znam asi 40 lidi s xboxem v mym okoli VS 1 s PS3.
        Tim (pro troubeliny) nerikam ze PS3 je konzole spatna, ale kolem a kolem je na tom lepe xko.. Rad bych si zahral i ty exkluzivity, ale tomu neprebernymu mnozstvi mi to urcite za to nestoji .)
        Nicmene Xbox uz me nema v cem prekvapit a hry na nej uz nekupuju. Za nextgen at uz prijde od $ony nebo Micro$oftu je mi uplne fuk .)
      • ehm.....
        • Máš i nějaký argument? Nebo jen "ehm"?
          • Ty musíš bydlet v Japonsku jinak si to nedokážu vysvětlit *1* *3*
          • Ne na tohle jen EHM *1*
    • Xbox je levnějši a tak se lépe prodává, ale je to horši konzole. Za to mužou ovečky a socky
      • Veskoslav
        Ovečky a socky? A debilem jsi od narození nebo Tě někdo silně uhodil do hlavy?
        • Debilem od narozenim asi nebudu, ale tohle je pravda
          • Spades
            Tady je jedno o to co kdo vlastní. Nejde tu ani o hate druhé konzole, ale nemůžeš o někom říct, že je socka, nebo ovce jen proto, že má xbox a ne PS3...

            Já si kupoval X360 v době kdy PS3 stálo stejně a nejsem žádnej MS lover... do té doby dokud jsem si ho nekoupil jsem o konzole moc zájem neměl.
            Podle tvojí teorie jsem si ale měl koupit PS3, protože nejsem ani socka (mohl sem si klidně za stejnou cenu koupit PS3) a nejsem ani ovce (nekupuju každej MS shit, snad kromě windowsů, protože hry jinde nerozjedu)

            I přes to všecko jsem si koupil x360... proč? Protože jsem chtěl. Vybral jsem si to protože mi ta konzole víc vyhovovala. Ať už pohodlnějším ovladačem, nebo lepším (pro mě) výběrem her. Přes internet stejnak nehraju, tak multiplayer nehrál roli.

            Tak nepiš tady ty své debilní ignorantské kecy. Každý volí podle svého uvážení, a né podle nějaké vlastnosti.

            To samé se tu na diskuzích objevuje o PC a konzolích. Pokud máš PC si elitistický kok0t, co si o sobě myslí bůhví co, a když máš konzoli, tak jsi tupá ovce a produkt konzumní společnosti... A co když má člověk obě a na obou aktivně hraje... To jsem tu pak asi jediný normální.
          • Veskoslav
            Ano, my vlastníci Xboxu jsme socky a ovce a vlastníci PS3 jsou osvícení borci. Vzpamatuj se a dej si hadr na hlavu *11*
            • Veskoslav
              Miserus. A co by jsi dělal, kdybych měl PS3? To by tvé naprosto debilní kecy byly v troskách.....
            • Kozy
              Jak jde o XBox a Blizzard tak Veskoslav nezná bratra.
            • Jo tak ty mas xbox, vse to zacina davat smysl (nemyslim jen toto vlakno)
    • spoock
      protože konkurence je třeba
    • Jak se říká, silnější pes m... souloží.
  • Tak třeba si Keighley myslí, že přijde Gaikai restart.
  • Mart9
    Vadí mi, že kvůli těm novým konzolím budu zase muset za čas upgradovat PC. Teď ho mam 2 roky a v pohodě rozběhnu vše co chci. Přijdou nové konzole a automaticky budou muset cálovat i PCčkáři.
    • a ja rikam..KONECNE, budu moct upgr. PC a treba se dockam i nejakeho toho skoku v grafice her, posledni 2 roky kazda hra vypada stejne
      • jj uz at se to hne :) naprosto souhlasim :)
        • Mart9
          Ti, co si zabrečí a rodiče jim koupí nový počítač, se radují no....
    • Veskoslav
      Neví se ani specifikace, ale ty už víš, že budeš muset na upgrade. Já bych raději počkal až co předvedou konzole a pak se zaobíral tím, co budu muset na pc měnit. Ne opačně:)
      • Mart9
        Veskoslav: Byla o tom řeč i v podcastu. Nebýt nových konzolí, tak věřím, že bych s tím mým PC ještě 3 roky vydržel. Teď se obávám, že to nepůjde, nebo jo, ale za cenu velkých obětí.
        • Spades
          Buď rád... aspoň budeš mít upgrade. Před velkýma konzolema si musel upgradovat co 2-3 měsíce, abys vůbec nějakou hru utáhl

          Mluvím o dobách Pixel Shaderů, které hry prostě vyžadovali. Kdyby nebyly konzole, tak by teď to samé bylo například s teselací
      • spoock
        jelikož můj obstarožní počítač tak, tak stíhá nové hry, staré konzole mají optimalizaci nových her zmršenou, tak se na novou konzoli těším. Hry, které na konzoli 30 fps sotva olizují jsou bída. Cenově vše mluví pro koupi konzole a počítač bude zase pár let OK, bohužel už ne na hry.
  • PatrikDee
    "Konzole jsou už zastaralé. A to nejenom graficky, ale i výkonnostně."

    No, tak to je neuveriteľné, na to si prišiel sám? Mal by si pouvažovať o dráhe atómového fyzika, lebo toto je takmer také objavné, ako Einsteinova teória relativity.

    Ja považujem skôr za zázrak, aké hry sa robia na tak zastaralom HW a ako šlapú, v podstate sa konzolky vysmievajú hypermoderným PC, pretože si na Xku zahrám presne to isté, čo hrajú na PC, akurát teda v grafike ktorá obsahuje kompromisy. Nie, nemám nič proti grafike, ale stále čítať, že sú konzoly zastaralé,.....Samozrejme,že sú. Ale zároveň stále dokážu prinášať najnovšie hry a zo cťou odídu na hranici svojho cyklu.
    • to ze hra vyjde v roce 2013 neznamena, ze nemuze byt technologicky na urovni hry 2009
    • Na hranici menstruacneho cyklu.
    • zkus hrat 3 hodiny battlefield 3 a FIFU 13 na PC a pak na PS/Xboxu - uvidis, jak silenej rozdil to je...
    • Spades
      To není zásluha konzolí. To je zásluha vývojářů, kteří tu hru dostatečně osekají (AI, textury, modely, mapy...) tak, aby si to na konzoli rozjel, a pak PC trpí, protože si herní studia nemůžou dovolit na PC vydat lepší hru, když mají z konzolí největší love.

      Navíc hry na konzolích mají 1,5x menší rozlišení a 2x menší framerate, díky čemuž tam hru rozjedeš ve stejné grafice na slabším hardwaru.
    • Veskoslav
      Zahraješ si možná to stejné, ale naprosto s rozdílnými grafickými zobrazeními. A žádný zázrak to není. Konzole je na to přizpůsobená, pc nikoliv.
      • Nejde zdaleka jen o grafiku. Vávra to v nějakým z podcastů vysvětloval. Jde o spoustů věcí, který můžou například běžet na pozadí, různý automatický chování jednotlivých NPCček, apod,...
  • Sony 100% oznámí Ps4. Už mají i lineup. Agenta a Last Guardian. Původě oznámené na E3 2009. Holt firma budoucnosti.
    • spoock
      tak hry budou vycházet paralelně pořád i na PS3, Last Guardian určo zůstane na PS3, už jen kvůli enginu, který je dělaný na starý systém.
  • Mart9
    Doufam, že s novýma konzolema ty starý rapidně klesnou na ceně. Za takové 2-3 tisíce bych PS 3 bral *3*
    • Umaroth
      Už teď když si projedeš bazary/aukro koupíš nové PS3 s 2.r zárukou cca za 4000
  • zbytečnější video sem snad eště neviděl
    • zbytocnejsi comment som snad v zivote nevidel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit