Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x86= Del. Trapák jeden *15*
  • ver mi nebo ne, nic z toho mne opravdu neláká
  • test
  • Hm, Last of Us a Uncharted nuda, tyhle cutscenovy popkornovky me moc nebavi, navic kratoucky hry na 2-3 odpoledne. Horizon me nezaujal, ten koncept robodinosauru mi nic nerika a Bloodborne je sice dobra hra ve svym zanru rpg mlaticek, ale pro me ne tak zabavna, abych v tom hral stovky hodin jako nekteri, takze pro me by byla PS4 akorat krabice navic.

    PS: Libi se mi, jak si zacal "Urazejte si jak chcete" a nakonec si sam ceske PC hrace oznacil za zlodeje. Tohle **** do ust mi neco nebo spis nekoho pripomina. Vypada to, ze mistni psychopat si jen zmenil nick. ;) Ted ocekavam naklikavacku. ;)
  • Nějak ti vypadl konec posledni věty: Ale je zde zásadní problém pro českého hráče: za hry je potřeba zaplatit o dost víc na konzoli než na pc aby sis pak zahrál v horší kvalitě. *5*
  • Urážejte si jak chcete, ale PS4 za pět a půl tisíce s daní, to je super koupě. Spousta luxusních superher, o kterých si PC a Xbox mohou nechat zdát, je již na trhu (Bloodborne, Horizon: Zero Dawn, Uncharted 4), další vyjdou brzy (Last Of Us 2, God Of War, Detroit: become Human). Ale je zde zásadní problém pro českého hráče: za hry je potřeba zaplatit.
  • snorgrind
    Jo a kolik z tech sto milionu je konzolistu co pirati jen na pc ? Ja bych tipnul tech 60 milionu *1*
  • Pro tip: Mozna mel na mysli herni PC...
  • ucho
    tak se mrkni na trzby mobilnich her ;)
  • ravux
    Ano, protoze Ferrari je 15x drazsi. Ale ty konzole stoji prakticky stejne, takze tve srovnani je zcela mimo misu. Ackoliv predpokadam, ze to byl jen pokus o trolling.
  • hlavne japonci jsou fanatici

    takze ty si xbox nekoupi, i kdyby byl ze zlata

    kdezto ps koupi, i kdyby to byl ulet jako nintendo
  • Jop, Škodovek se vždycky prodá víc než Ferrari, tak už to chodí :)
  • Popripade oboji *4*
  • Týjo to jsou žvásty. Ty žiješ někde v jeskyni, ne? Popřípadě chabá snaha o trolling.
  • Chyba je v těch kteří za tu samou službu daj dvojnásobek. Timhle se chlubit (že nějakýmu překupníkovy sou blbostí generuju závratný zisky) může jen magor.
  • Na pc vychází mnohem víc her než na konzole. To že je na games ignorujou je věc druhá.


    Ostatně co mám kámoše s PS4 (dal by za ní život - pc nechce) tak věčně poslouchám jak nemá co hrát, multiplayer zažil tak maximálně u Paragonu.

    Podle toho co řikal ty hry nejsou v češtine stojí i 3000,- a multiplayer je prej placenej.

    Osobně tomu moc nevěřim protože lidi zas tak blbý nejsou aby si nechali takle **** na hlavu
  • Furt lepsi nez sto milionu piratu...
  • 60 milionu peasantu lol
  • ano, lépe se hrají *15* Tak že jsou tak odladěné, že většina lidí hledá půl roku cestu, jak to spustit v FPS jako na konzolích :)
  • ale prosím tebe. Bavíme se o AAA hrách, ne o DOTA, MOba apod vymažmozkách. Tak si prvně nastuduj něco o GTA V a jeho rekordech, pak se připlaz...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit