Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jiny ujety kresleny sra,.cky no!Dota!Only on pc!
  • Keyz
    Nejlepší je, že si koupíš novou TV anebo monitor a tahle pecka ani nevyužije celou zobrazovací plochu. *15*
  • Doufám, že ten geniální nápad s filmovými pruhy přebere co nejvíce her. Od té doby, co jsem měl možnost The Order vyzkoušet na PAX minulý rok tak hraju všechny hry, i když většina to zatím neumí. Tak to kompenzuju tím, že si nalepuju černé pruhy z papíru na TV a je to uplně jiný zážitek *14*
  • http://m.youtube.com/watch?v=UGTuNlQ2AYM
  • To je zas video plné onanismu ach jo. Takový videa mě už unavují. Buď tam nahodí nějakou otravně hlasitou 'epickou' hudbu nebo ústřižky z hraní a vůz plný verbálního hnoje k tomu. Kde jsou doby trailerů Heavy Metal Fakk 2 *6* *6*
  • Sony se proste chlubi *1* *1*
    To je presne ta sorta lidi ktera jim umoznuje zdimat miliony z prehypovanych braku =)
    Nicmene peasanti pobavili jako obvykle *5*
  • nekromant33
    "Like Skyrim with guns. 10/10" - Albert Einstein
  • PC-Retard Race is everywhere... Už s tím proboha začnětě něco dělat, to už se nedá, konzolová novinka a jsou tu ti ubožáci..
  • Jack1947
    No Rejza není na PS4 takže smolík.
  • *1* *1* *1*
  • Škoda že to má být linearní akce z herní dobou 10-12 hodin vizualně určite nádhera ale
    škoda peněz za hru když ji dám za jeden den hraní *13*
  • off. ale co napsat článek o tom extempore sony online při spuštění H1Z1? Ještě že mi vrátili peníze...
  • Spíš by zkrachovali.
  • Na Ryze se tu plivalo, ale po Ryze pro PS4 se můžete utlouct. Vy konzoláci jste ale zábavná banda.
  • O třídy zábavnějc vypadá spíš vývoj té hry.
  • Když vývojáři musí zavádět i vlastní rozlišení, aby to dokázalo jet aspoň na těch mýtických 30 fps, tak se ani nemusí moc snažit.
  • Kostym ovce by byl ten pravy bonus
  • No v jednom mas pravdu, v PC hrach nie je "stlac co vidis na obrazovke". Tento velmi inteligentny prvok na urovni http://images.gizmag.com/inline/tiggly-13.jpg je v klasickej PC hre naozaj velmi zriedkavy.
  • Ak by robili taku dobrocinnost, tak by nezarabali bziliony dolarov, vieme?
  • Jo a proto u hrani Doty vyuzijes pulku klavesnice, achjo to je demence

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit