Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že to bude dostávat tak 7-8/10 ale na to já nahraji, chci to! *1*
  • Ty jsi tak hloupy uzivatel packovace, ze nechapes ze "Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar" muzu rict i ja? Trolololol. IQ houpaciho kone. *15*
  • Mám svoji firmu, takže je mi to jedno ... *3*
  • kennyB
    Jdi si lhát někam jinam *15* Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar, tak to určitě udělám *15* Mimoto je to pravda, tuším, že tu jsou smáznuty dva komenty *3*
  • stěr? Vtip? Hmm?
  • Hnisavec
    zabudol som, že na PCčkárov je QTE príliš zložité....PCčkári preferujú len klikfest ľavého myšítka....čiže stláčanie viac ako jedného tlačidla je nad ich rozumové schopnosti
  • Takovýhle bonusy mi přijdou vyloženě chabý. Co takhle za předobjednávku dostat třeba PS4 zdarma? Krucinál, vždyť Sony je obrovská společnost vydělávající bžilliony dolarů, tak snad ke každý předobjednávce na jejich exkluzivitu můžou dát aspoň něco pořádnýho, ne? *7*
  • teď se odpálil jak Talibánec *1*
  • Jestli chceš brečet tak jdi na zena.cz. Tam si najdeš spřízněné duše v diskuzích a můžete se bavit o netoleranci k homosexuálům.
  • to je pravda, na PC fungují jen oduševnělé pecky typu LoL, Dota, Hearthstone. Každý den k PC zasedá 10 mega super-inteligentních hráčů, kteří jdou pařit moba hry. Vzdejte hold PC-Master Race!!!
  • Tak podobnou reakci sem cekal, ty vase hejty na Dotu uz nejsou ani vtipny. Strasny jak nekoho muze jedna hra sr@t. A ano su hrac Doty a je to super zabava.
    Ja sem se jenom snazil vysvetlit ze podobny veci sou pro PC hrace proste problem.
  • Tady zase platform wars *1* Zajímavé, že tyhle hádky vždycky rozjede buď triple queer anebo hnisavý východňárský cigán *1*
  • Jack1947
    Ty rozbité QTE byly otravné už i v Ryse ,tady to opak na klávesách musí být hotové peklo. By teda bylo kdyby to na kompu bylo.
  • Ono když tam můžou fungovat šulínoviny pro blby typu Doty nebo ta kveikovská vylízanina pro nervózní a naspídovaný vyfetla, tak už asi všechno. S tím rozdílem, že Order alespoň vypadá minimálně o třídy zábavnějc, no.
  • Jack1947
    I když si to jednou zahraju, bude to něco na co se sice člověk těšit může ale jinak to vyhasne. Pokud tomu nedají nějaké fešné DLC a něco aby tomuhle prodlouřily řivot nevidím na tom nic víc než solidní oddychovku. která snad vás neprovede celým tím dějem sama ale taky něco uděláte i vy... kromě střílení, hackování atp...

    Jsem konzolista až do zemdlení ale vidím že tady nás neukonejší docela pěknou grafikou, respkt grafika je poněkud málo - věřím že už se ale plno lidí rozhodlo že si to koupí. Tedy můj názor je jen takový ten výkřik, může se zdát zbytečný ale přesto to je názor jeden z mnoha.
    Kdybych PS4 měl tohle by rohodně MUST BUy/have titul nebyl no.

    Vím že máte rádi ty čísilka a tak tak moje honocení za tu misi v té (vzducholodi??!!) v kuchyni bych dal 6/10, myslím že to je tak akorát. *5* *12*
  • 0/10, jdi si lhat jinam konzoleboji
  • Me by zajimalo kdy pochopis ze takova hra by uspech na PC nemela. Vetsina PC hracu takovyhle hry hrat nebude, tupa AI, pruhy, FOV asi 40, spatna kamera, QTE a cutscene simulator. To na PC proste nefunguje.
  • kennyB
    Nazačal, ty začínající jsou už smazány...
  • Hnisavec
    Podľa reakcií ľudí, čo to hrali, zatiaľ najkrajšia hra tejto generácie, niet sa čo diviť potom čo Ready at Dawn profi vývojari vytiahli z hw PSPčka, spolu so Santa Monicou, 4AA a Naughty Dog asi najväčší súčasní machri na grafiku. Fyzika reagujúca odlišne na rôzne materiály, modely postáv a oblečenia, osvetlenie, tiene prvá liga.

    Gameplay bude asi kopírka Gears of War, ale sranda, že na Xboxe sa tento štýl velebí do nebies, tak na PSko sa hneď vyroja hejteri. TPS filmový zážitok v ohromujúcej grafike na slušných 10 hodín je pritom podľa mňa top žáner pre odrastených hráčov. Plus viktoriánsky horor k tomu, čo viac si priať. Snáď len čerešnička je, že všetci okrem PS4 osušia hubu a môžu tak hejtovať/slintať z kompresií na youtube *15* *14*
  • Ted jsi mi to nandal. Nezapomen si naklikat jeste vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit