Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přijedou k vám na kolech a zmlátí rákoskama!!
    • Rákosmama?Ty si znovu prostuduj zeměpis rádoby vtipálku.
      • Ajaj, pozor na zahořklého intelektuála. Tak dlouho vyhlížel oběť na fórech, až ji našel a zasadil jí smrtelný, fundovaný, desetidioptriemiamastnýmivlasy podpořený úder. Načež ho jeho kamarád v zatuchlém privátku poplácal po zádech.
        • Co je na mým příspěvků tak intelektuálního chytráku ?:D
          To spíš ty si tu hraješ na inteligentního intouše :D
          Brejle nenosim vlasy si meju 2 krát tejdně tak mi prosím řekni kde si přišel na svůj stupidní názor?:D
          Radši se nesnaž analyzovat ostatní zbytečně ze sebe děláš šulina.
          A jestli si myslíš že je vtipná lehce rasistická poznámka tak seš ubožák a typickej xenofobní čecháček :D
          • Nojo do toho czech xenofob rangers!Použijte svoji ultimátní sílu klikání :D
      • Rákoskama..
    • ja si myslim ze spis ublikaji k smrti od blesku z digitalu :D to by spis sedlo vic na dnesni japonce :D
  • dobre jim tak,nemaj se v tom vrtat.nemyslim si ze se bude tolik piratit protoze hry maji hodne GB coz je taky cesta jak castence odradit zaplnenim celeho bluray disku,media taky nejsou za par korun a hlavne hrat jen single bez multaku si neumim predstavit.gran turismo parim uz mesic online a ted jsem rozjel i medal of honor a je to proste masaz hrat s lidma.navic hry nejsou tak drahy abych si jednu mesicne nekoupil a daji se poridit i z druhy ruky za paar takze i dve.to je ale jen muj nazor *4*
  • Já tedy nevím, kam koukal autor článku, ale Geohot má rootkey pořád u sebe na webu, stejně jako jailbreak nástroje. A ten "hacker fail0verflow" je celkem asi 100 lidí :)
  • a to je taký problém hrať len offline? A keď sa budem chcieť pripojiť, tak prepálim original firmware.
  • Tak na ne, parazity piratsky. Idealni by bylo dalkove zniceni vsech hacknutych konzoli. Hacknutim se ztraci zaruka, takze by bylo vystarano.
    • Koupil sis HW a chceš si s ním dělat všechno možné. Nikdo ti to nemůže zakázat. Sony na konzolích vydělává a ty máš zase vlastní zábavu. Oba jsou spokojeni.
      • Koupi konzole se taky kupuje licence na firmware a ten by klidně vymáznout mohli a měli.
        • Tak si tam dáš jiný a lepší.
        • Na druhou stranu se dá zas nainstalovat, asi... No myslím, že kdyby chtěli, tak si poradí.
  • O.k.i buď teda od tý laskavosti a jako jeden z prvních si počkej na ten brickware od Sonyboys..
    *3*
    • Mě to nezajímá, mám to jen na hraní her. Sony ale nemá šanci ovlivnit využívání své konzole. Pokud máš info, že jo, tak sem s ním!
  • Zaprvé bych to ta nehrotil. Existuje stále možnost, že se jedná pouze o propagandu, které je jediným nástrojem Sony a nic v rukou nemá.

    Možná je to i jak se zde píše, ovšem pokud si někdo koupil uzavřený systém jako PS3, je zřejmě od počátku smířen, že bude součástí kolotoče molocha Sony a bude si moci za své peníze dělat pouze to, co Sony uzná za vhodné.

    Pirátství není třeba podporovat, byť v malé míře může mít i kladný dopad na trh. Nadruhou stranu pochopím, že uzavřenost systému může kdekoho flustrovat. Ten ale zakoupil zřejmě pro sebe nevhodný produkt. Neberu nikomu konzole, z jistého pohledu jsou fajn, ale jinak - PC zdar.
  • Jo a klidně vám ze Sony ješte nafackujou přes mechaniku! *1*
    Vtipálci...
    • Nepeskuj tu a radši přihoď nějakou radu..
      Protože tvoje reakce, není příliš k věci..
      *3*
      • Radu k cemu? kdo nehrava online, ten nic resit nemusi, zbytek bude muset cekat na hacknuty firmware. Proste jedna straan bude vklidu, druha kolikrat cekat ale vsichni hra budou...
        • Tak to se šeredně pleteš..
          Například já si pamatuju, že jsem jednou po stěhování neměl přístup k síti asi po tejden a jak reagovala jedna z oblíbenejch her?!
          Sorry útěr, nemůžeš naloadovat trofeje, tvůj oučet se neobnovil, sorry nemůžeš pařit..
          A to vážení Offline..

          *1*
          • Tohle dělá jen pár stahovatelných her, protože existuje plno socek, co ty hry sdílej.
            • Prostě je to ochrana proti lidem, co sdílej hry. Jedna cena, pět lidí. To je docela nefér, tak některé to vyžadujou. Která disková verze to má?
            • Ne tohle udělala mainstreamovka z m.placky..
              Sorry Gro, Zase vedle..
              *1*
            • Vsadim se, že máš facebook nebo kecáš na chatu, twitříš?!
              Nebo bloguješ, vlastně počkat, ty tu s náma komunikuješ v diskuzi..
              Kdo tu je socka, co zdílí nějakou věc?!
              *1* *2* *3*
  • MrSanta
    By mě zajímalo na jakém právním základě by Sony ty konzole na dálku "vyhazovala do luftu"? Zatím jsem si akorát přečetl, že modifikováním konzole může hráč na základě smlouvy přijít o možnost využívat veškeré on-line služby a ztrácí záruku. To se tam někde píše i o trestu nejvyšším? To si nějak nedokážu představit. Vždyť by se jednalo o poškozování cizího majetku.
    • na žádným, odpojit od svých webových služeb můžou, ale to je tak všecko, nic většího je neže ani napadnout, protože by se to velice rychle provalilo a ten mediální šrumec co by nastal když by se zjistilo, že něco takovýho dělají by při nejmenším stál hlavy vedení herní divize Sony, k tomu pád akcií, což by hnulo žlučí akcionářům, valná hromada atd...atd...no MS by 100% radoval jako už dlouho ne
    • jo ale taky se tam pise ze mohou menit dle libosti :) dalsi ujednani takze si muzou delat cokoli
  • a ještě není náhodou pirátské to cd stou hroua né konzole??knozole je přece normální a to že si jí někdo upravuje je jeho věc??
    • To záleží na spotřebitelské smlouvě, nebo jak se to nazývá...
    • Jeho věc určitě, ale nesmí se pak s ní volat domů, že chceš updaty a služby přes net :-D
      • jj to je pravda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit