Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkal bych na více obsahu a dodělání pár nedodělků.
  • FSX je také simulátor a podle mě věrnější než ED a pohled mimo kokpit má - dokonce několik. Podle mě je chyba, že v ED nejsou další pohledy. Je o zbytečná chyba téhle hry. Bohužel jedna z mnohých zbytečných chyb.
  • No tohle není o zvládání a nezvládaní jen mě nebaví se pořád jen koukat na přístroje a radar radíš se podívám na boj z většího odstupu stejně jako u Freelancera
  • no kdyz nezvladnes cockpit view, což je základ kazdeho leteckeho i vesmirneho simu tak neni ti jinak pomoci :P
  • A ty jsi přišel na to co je pro mě ideální jak ?
  • No pro mě je to spíš létání podle přístrojů takže si to moc neužiji
  • Jdi si zahrát Star Conflict, ptákovina, ale pro tebe ideální *3*
  • Ze by simulator? Snazi se navodit fakt, ze jsi v lodi a sedis na dane zidly a podle toho mas i vyhled? Navic kdyz si k tomu poridis nejaky headtracker, tak se muzes divat pekne i okolo sebe..
  • Hmm škoda tak tím pádem je to pro mě nehratelné
  • Ne, jen z kokpitu. Externi kamera sice take je, ale letat se s ni neda (zablokovane ovladani, je jen pro potechu oka).
  • Mám takoví dotaz je tam i jiná kamera než pohled z kokpitu ? Jelikož to je otřesnost
  • Jestli jsi fanda vesmírných her tak určitě. Souboje jsou velmi zábavné a omáčka okolo chvíli vydrží. Hra je hodně o pilotáži lodě - pokud tě baví sedět v kokpitu a máš hotas, tak je to supr. Lidi to často přestává bavit, protože dobré lodě jsou drahé a zjistí, že za týden hraní si je nekoupí.
    A jak někdo zmiňoval, je to trochu "planetárium". Takže vesmír není duhová mlhovina, ale OBROVSKÝ a až na výjimky, dost prázdný vesmír..
  • Hru hraju od prosince, kdy jsem si ji koupil, a pořád tam mám co dělat. Jestli nejsi fanoušek astronomie nebo vesmírných her, tak ta hra hold není pro tebe.
  • Já to hrál od prosince do března nebo dubna. Ale hrál jsem to hodně, hodně, na to, že mám málo volného času. Koupě rozhodně nelituji. A ani nemohu říci, že by mě to omrzelo ve smyslu nudy. Spíš mi bylo líto nehrát nic ostatního. Teď si to zase zahraji, když vyšel ten update.

    Mrkni sem

    https://www.facebook.com/groups/elitecz/?fref=ts

    Je to dost dobrá česká Elite komunita
  • Stojí to za to si to koupit? jsem velkej fanda do vesmírných her, ale všichni o tomhle furt píšou že to rychle omrzí
  • Ještě 10 takovejch updatu a možná v té hře bude i co dělat....
  • Jeste ze jsi to tu napsal musel jsem resetovat steam aby to zacalo stahovat *1*
  • No vidíš! Doufal jsi správně *1*
  • Aha a ja si rikal zrovna ze bych se po par mesicich na to zase podival.. laka me to tam a divim se porad, ze se neda pripojit :D Na webu to pise, ze jsou servery UP. Na forum jsem se chystal jit.
  • Vim ale doufam (doufal jsem) ze tech 6 hodin schvalne prehnali a ze to stinout driv *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit