Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    No viem, že si písal hlavne o FPS hrách, ale spomenul si aj Thief3, tak preto ma napadli aj tie ostatné hry z iných žánrov:)
  • Tak ono AI nie je ako grafika, ktorá sa postupne zlepšuje s nárastom výpočetného výkonu (a stagnuje so starnutím aktuálnej generácie konzol), naozaj solídna AI je extrémne náročná na schopnosti programátorov a nedá sa to ani moc recyklovať z hry do hry, vo výsledku sa vývojárom moc neoplatí do AI investovať, pokiaľ na nej vyslovene nestavajú hrateľnosť, kór v dnešnej silno konzumnej dobe.
  • AI v prvom FC patrila naozaj medzi to najlepšie, čo sa dalo vidieť. Samozrejme nebola bezchybná, ale to neni žiadny komplexný software. Okrem iného boli vojaci schopní spolupráce a taktiky, napr. pri útoku na skupinu vojakov časť z nich útočila čelne na hráča, zatiaľčo časť sa ho snažila obísť a zaútočiť od boku (poprípade zo zadu, ale to som myslím nepozoroval) Stačí si prečítať dobové recenzie, určite o tomto niečo nájdeš.

    Čo s tým ty máš, naozaj netuším, možno hráš dáky zprasený konzolový port, alebo ak si to upirátil, tak blbý crack *2*
  • Presne jak rikas, zvlastni a znacne nerealisticke to rozhodne bylo, ale mne to nesmirne vyhovovalo a vylozene jsem si to uzival.
  • Cosi
    To nepočítám, to je vykradené z Pulp Fiction. *1*
  • Jack1947
    No ten HD Remake zni celkem slibne. FAR CRY jsem jen zkusil ale jenze nedohral. Jen doparil ten 2 (nudnej) a 3 (rozpolecenej) dil. Takze by byla jista sance pro me a pro ty ostatni navic i v lepsi grafice. Coz se VYPLATI! *3*
  • kubi-wan
    Jó, Suffering... to mi přijde dost nedoceněná hra, která by si zasloužila (druhý) pokračování.
  • Inquisitor
    A jak jsme tenkrát čuměli na tu grafiku :). A taky na tu vychcanou AI, kdy člověka pěkně obklíčili a obcházali z boku.
  • MrSanta
    Stealth fungoval ve Far Cry trochu zvláštně. Co bylo důležité - být tak, aby celý tvůj výhled byl obehnán vegetací (tj všechny 4 strany displeje). Pak tě nepřátelé neviděli, ani když stáli přímo před tebou.
  • MrSanta
    Snad bude ten překopanej první díl sólově k dispozici i na PC. Původní hry sice nevypadá špatně ani dneska, ale přece jen bych raději toto. A kdyby byl podporován ovladač, tak ještě lépe. Na 100cm 'placce' by to bylo žůžo.
  • Jo jo když berem i ostatní žánry tak to byl fakt neskutečně plodný rok stačí se kouknout třeba na závodní hry Undeground 2, Richard Burns Rally, flatout.. ze strategií Rome Total war, The Sims 2 Prostě neskutečný rok a netvrdte mi, že je to jen blbá nostalgie tolik vynikajících her v jeden rok prostě už nevychází..
  • Jam97
    Ale na naprosto zlidovělé : " Tvoje prd*l zažije středověk !" to nemá :D Prostě profesionální
    B-čkovej dabing :D
  • KIMCID
    skoušel jsem to hrát jednou znova a už mě to tak nebavilo jako prvně
  • misho8723
    A v ten rok vyšla aj moja najobľúbenejšia hra : Vampire Bloodlines.. takisto v ten rok vyšla aj pre mňa super horor-akčná hra Suffering.. no, na rok 2004 mám čo sa týka hier veľmi príjemné spomienky - možno najlepšie
  • tak nejak ..celou dobu se mi to hodne libilo ..ale az ke konci to prestalo bejt zabavne ,kazdopadne jsem to dohral a tesil se na druhy dil ,bohuzel ta afrika me moc nedostala asi taky diky tomu ze jsme neustale musel schanet a zrat prasky
  • pridavam se na joeovu stranu. ve far cry se dal dobre pouzit stealth pristup - schovavani v krovi a heashoty tlumenou mp5 jsem uplatnoval po velkou cast hry.
  • Kdys to hrál naposled? Já cca půl roku nazpátek, takže mě žádné nostalgické zkrášlování na kvalitní AI nepostihlo. Ale jinak ano, opravdu to vypadá, že jsme hráli úplně jiné hry.
  • HL2 a Riddick měli klasickou, naskriptovanou a koridorovou AI nic zvláštního. Je jen smutné že o 10 let později a máme tu v oblasti umělé inteligence to samé bez výraznějších pokroků..
  • No jo no tak snad to všem došlo, že jsem myslel první díl o 10 let bych se snad nesekl *1* A nebyla trojka ještě v roce 2012 náhodou ?
  • I kdyz si celkove myslim, ze HL2 je lip spracovana hra jako FC, taky me FC uchvatil mnohem vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit