Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    První Far Cry měl úžasný český dabing. Hlášku: Máš prdell v kopřivách!" Používám minimálně jednou do týdne. *1*
    • Přidám pár dalších šílenosti z dabingu :) - Zatančím si na tvý mrtvole, To si ty? -dej si olovo, Je čas nakopat ti prdel, Zatančim si na tvý mrtvole, Polib mi prdel, Rozstřílím ti držku, Si v prdeli kámo, Je po tobě debile, Budeš se modlit abys už zdechnul, Chcípni, a ultimátní otázka Posranej,co!? Jeden skvost za druhým *1*
      Jen aby ten HD FarCry nebyl jen překabátěný mod původně určený pro AMD64 (asi taky jako AGM mod), který už kdysi přidával cca 1GB obsahu, textury, další světla, rozšířený bump mapping, větší výhled a další serepetičky. Docela to občas vypadalo dobře, a hlavně to bylo zdarma.
    • Jam97
      Ale na naprosto zlidovělé : " Tvoje prd*l zažije středověk !" to nemá :D Prostě profesionální
      B-čkovej dabing :D
      • Cosi
        To nepočítám, to je vykradené z Pulp Fiction. *1*
    • V tvé době byl pro mě celkem překvapivý zvrat, když po celou dobu střílení se s padouchama, se tam najednou vyskytli mutanti, kteří byli asi 3x silnější než lidi. Jsem musel vyndat ze skříně hnědé kalhoty.
      • Cosi
        To jo no. Ale bohužel s mutanty pro mě přestala být zábava a došlo to tak daleko, že jsem Far Cry nedohrál.
        • já ho dohrál s cheatama, jakmile sem narazil na mutanty zhnusilo mi to celý požitek (jakkoli mám sci-fi rád).
          • tak nejak ..celou dobu se mi to hodne libilo ..ale az ke konci to prestalo bejt zabavne ,kazdopadne jsem to dohral a tesil se na druhy dil ,bohuzel ta afrika me moc nedostala asi taky diky tomu ze jsme neustale musel schanet a zrat prasky
  • Jóó to byl rok Half-Life2,Far cry 3, Doom 3, Riddick, Unreal Tournament, Painkiller, Thief 3. To byl rok! Né jako dnes tedy rok 2013 Call of Duty kolik ?, Batt..lefi...eld program přestal pracovat..., Bioshock nekonečná nuda. Je mi smutno co vychází za h*vna..
    • misho8723
      A v ten rok vyšla aj moja najobľúbenejšia hra : Vampire Bloodlines.. takisto v ten rok vyšla aj pre mňa super horor-akčná hra Suffering.. no, na rok 2004 mám čo sa týka hier veľmi príjemné spomienky - možno najlepšie
      • kubi-wan
        Jó, Suffering... to mi přijde dost nedoceněná hra, která by si zasloužila (druhý) pokračování.
      • Jo jo když berem i ostatní žánry tak to byl fakt neskutečně plodný rok stačí se kouknout třeba na závodní hry Undeground 2, Richard Burns Rally, flatout.. ze strategií Rome Total war, The Sims 2 Prostě neskutečný rok a netvrdte mi, že je to jen blbá nostalgie tolik vynikajících her v jeden rok prostě už nevychází..
        • misho8723
          No viem, že si písal hlavne o FPS hrách, ale spomenul si aj Thief3, tak preto ma napadli aj tie ostatné hry z iných žánrov:)
    • far cry 3 je ten rok 2013 na který nadáváš
      • No jo no tak snad to všem došlo, že jsem myslel první díl o 10 let bych se snad nesekl *1* A nebyla trojka ještě v roce 2012 náhodou ?
    • Kde jsou ty časy, kdy jsem pařil hry jako Gothic, Far Cry, CC Generals, Red Alert a další neskutečný pecky? Je docela škoda že už takové hry nevycházejí.....
      • Ještě řeknou, že to není nostalgie ale jen stařecké brblání...
    • Vidím to naprosto stejně .. v té době bylo opravdu co hrát :) A přijde mi to jako by to bylo včera. :)
  • Inquisitor
    A jak jsme tenkrát čuměli na tu grafiku :). A taky na tu vychcanou AI, kdy člověka pěkně obklíčili a obcházali z boku.
    • Pethulla
      Je docela smutné kam se kvalita UI dostala od dob FC nebo F.E.A.R.
      • Zkratku UI ve smyslu umela inteligence bych nepouzival, protoze je zavedeno, ze umela inteligence je AI, kdezto UI znamena uzivatelske rozhrani.
        • Jack1947
          Taky no, vzdycky pise nekdo UI a ja za boha nevim ctje ( ted uz vim) pocestene umela inteligence ale me prijde zazite vic americtejsi... Artificial intelligence.

          http://en.wikipedia.org/wiki/Artificial_intelligence
        • davidBray
          jo, říkal sem si, co to mele o kvalitě rozhraní :D
  • kubi-wan
    Na první Far Cry mám jen ty nejlepší vzpomínky... to byla pro mě tehdy ta nová generace her! S pusou až na podlaze jsem slintal nad skvěle provedenym bump-mappingem, fyzikou, chytrejma vojákama, osvětlenim, blbejma stínama lístečků ze stromu na mym samopalu... To už se mi u her (snad vyjma prvního Bioshocku) pak nikdy nestalo.
    Mutanti mi nevadili, i když jsem se před vydánim hry rozčiloval, že "tam zas museli nacpat mutanty" (zpětně si řikám, že je super, že tam nedali zombíky). Když pak měla vyjít dvojka, tak jsem se zas rozčiloval, že tam žádný mutanti nebudou *1*
    A sám Jack Carver se stal mym oblíbenym hrdinou, možná i díky tomu českýmu dabingu, kterej byl tak pitomej, až byl geniální (Ale nejlepší dabing má stejně písková trilogie Prince z Persie).
    No krásný, neopakovatelný vzpomínky... pochybuju, že se někdy objeví hra, která by mi zprostředkovala to samý.

    A nejsmutnější na tom je, že jsem hrál Far Cry dřív než Half-Life 2, takže ten už mě pak tolik neuchvátil. Škoda, přál bych si jim bejt uchvácenej...
    • I kdyz si celkove myslim, ze HL2 je lip spracovana hra jako FC, taky me FC uchvatil mnohem vic.
    • a ve stejnou dobu vyšel i Riddick a Vampiers Masquarede... no a dnes máme next-gen v čele s BF4 ... :-/
    • luke.skywalker
      HL2 je fascinující v grafickém zpracování zejména proto, že i dnes nevypadá tak staře jak FC či Doom3. Navíc obsahuje brilatní mix rychlé akce, logických hádanek, hororu a perfektního střídání nezaměnitelných prostředí.. HL2 je v tomto ohledu nesmrtelný.
  • Mám tady kulku s tvým jménem! *3*
  • Far Cry 1 byl jediný díl série, který mě skutečně bavil. Prostě náročná a přímočará akce. Žádné zbytečné přesuny, žádný respawn nepřátel, žádné RPG prvky...
    • KIMCID
      Mě se líbí i trojka ,ale na jedničku to nemá to je fakt.
  • pamatuji na památnou recenzi v levelu od Rybky jak tam slintal nad expres ultra emejzing brutal krutal frutal immortal grafikou :D
  • By mě zajímalo kde viděl těch 160 kč na PSN. Mě tam svítí 270,- *10*
  • FC1 je pro mne naprostou srdcovkou a nejoblibenejsi dil cele FC i Crysis serie, ktery si davam cca. kazde dva roky a porad me bavi. Tezko uverit, ze uz je tomu 10 let, co vysel.
    Jsem opravdu zvedavy, jak se s remakem poprali.
    • Přesně jak říkáš:Srdcovka ..kdybych měl jmenovat nejlepší FPS akci za těch posledních 10 let ke které sem se pravidelně vracel a s chutí si ji prošel znovu a znovu tak pravě první Far Cry by byl na prvním místě. *4* o to víc mě mrzelo s čím pak přišla dvojka..
  • Právě teď jsem hrál na PS3 demo Far Cry 1 Classic a mé dojmy jsou až hrůzné.
    Otřesný Frame-rate kolem 25 snímků za sekundu, špatné rozlišení, dočítání textur atd.
    Chápu, že jsou současné konzole již zastaralé, ale tahle hra je původně z roku 2004 a navíc je spousta her, které vypadají na této konzoli mnohem líp a hlavně mnohem líp běží!
    Proto nechápu jak je možné, že ta hra vypadá na konzolích tak otřesně.
    Už když jsem hrál tuhle hru před 7mi lety na kompu, tak běžela naprosto v pohodě a v dobrém rozlišení. Tímto již opouštím starou generaci konzolí a mám v plánu si raději pořádně vytunit počítač *3*
    • Říkáš demo na playstore ... hmmm
    • odpověděl sis sám, PS3... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit