Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    a ani nebude, leda by někoho bavilo obsluhovat dělostřelectvo a deset hodin střílet do nikam a doufat že něco trefí.
  • TheGGG
    Nad tím tady se nemá cenu rozčilovat, holt v česku je takový zvyk že dobré, napínavé a zábavné hry jsou hatované, ale rádoby intelektuální, pomalé a nudné blbosti jsou vyzdvyhovány do nebes. Jak se nějaká firma snaží udělat něco pro fandy a vydá DLCčko, je hnedka za zločince a kriminálníky a když se jich (nebo své oblíbené hry) někdo zastane tak je za trolla.
  • strašne crysis :) už by som chcel druhu svetovú tam nasilie na svoj hnev keď ukažu niečo hodne hnustné a verim tomu že COD by dalo tomu štavu velku
  • Pilgrim66
    Nevim, mne na tyhle hre bude zajimat akorat SP. Jako multiplayer mi daleko vic vyhovoje Battlefield (proste otevrenej styl boje, vozidla atd).

    Kevin Spacey je docela dobry lakadlo. Doufam, ze se CoD treba jednou pochlapi a udela pribeh, kde porazite hlavniho zaporaka a zaujmete jeho misto nebo neco takovyho. Ty hrdinsky samospasny kampane uz jsou od doby MW trochu nuda.
  • hateři můžou rudnout vzteky, ale série COD vždy patřila a bude patřit ke špičce herního průmyslu. deal with it *5*

    edit: jen si mě mínusujte hejtříci, každý váš mínus mně dává za pravdu *2*
  • Mato1987
    bohužial
  • Mato1987
    *kašel* blops2 *kašel*
  • řekl někdo u posledního NFS :D
  • Než Ghosts to snad být horší nemůže ...
  • No chlapče vrať se do školy.
    Ono to opravdu bylo "jsi v zákopu - běžíš - a pravděpodobně umřeš". Zbraně v té době předběhli strategii a taktiku velení a proto to bylo takhle snadné. Těžké dělostřelectvo, kulomety atd. atd. s tím vším si tehdejší velení nedokázalo poradit.
    Jak proběhli nejslavnější bitvy té války? Masivní útoky desítek tisíc vojáků na miniaturním prostoru. Kde umírali po tisících. To byla první světová válka. Industrializace zabíjení. Jatka.
    A teď to převeď alespoň trochu věrohodně do hry.
    Není to možné.
    A proto dodnes od počátků herního průmyslu nemáme slušnou prvoválečnou FPS.
  • Tak to holt v byznisu funguje. Dokud to lidi budou kupovat, tak nemaj důvod k nějaký inovaci. Blizzard to samý, viz RoS. DLC za cenu datadisku.
  • Ale vzdyt tohle jsou jen trapny kecy.

    Travis snad v modernim CoD hodiny a hodiny masturbovanim na toitoice na zaprasene zakladne, cas od casu prolozene umytim nakladaku? Ne. A presto tak z velke casti vypada zivot nasazenych americkych vojaku.

    Jsou snad puvodni druhovalecne hry o tom, ze nosis bedny z nakladaku do stanu? Ze po drtivou vetsinu hry po nikom nevystrelis, dokonce neuvidis nepritele? Nejsou. A prece statistiky z druhe valky hovori o tom, ze to ani zdaleka nebyla nonstop akce.

    Stejne jako si berou ostatni hry z jinych konfliktu to zajimave, tak by si mohla vzit i prvovalecna hra. Stejne jako jine tituly nachazeji dobry stycny bod mezi "realisticnosti" a hratelnosti, tak by jej mohla mit i prvovalecna hra.

    Nehlede na to, ze redukovat tak masivni a rozmanity konflikt, jakym byla prvni valka, na "LOL si v zakopu a umres xDDD" je taky debilita.
  • Té se nikdy nedočkáš.
    Ono upřímně první světová válka z pohledu vojáka. No nebyla moc zajímavá.
    Máš zákop. Někdo zapíská. A ty běžíš přes několik set metrů širokou blátivou pláň kde pravděpodobně umřeš.
    A pokud neumřeš?
    Doběhneš do nepřátelského zákopu. Kde pravděpodobně umřeš.
    A pokud neumřeš?
    Nu tak si sedneš na zadek a čekáš na to zda do tvého zákopu přiběhne nepřítel. Kde bude tvým nejlepším přítelem pravděpodobně tvá zákopová noha.
  • aj ja. 5 hodín by si sedel v zakope a par krat vystrelil
  • Zahraju si na proroka.
    Next-Gen - umělé a naprosto nesmyslné zvýšení nároků na hardware. Hra vyjde na PS3 a X360. A těch rozdílů bude minimálně. Jak to vím? Peníze.
    Ale jako člověk musí smeknout. Tu hru vyvíjejí tři roky. WOW. Jé tak snad i dostanu singl který nedohraju za dopoledne. I když spíš asi ne.
    Jo COD mám celkem rád. Ale upřímně?
    Takhle hra bude úplně stejná jako ty minulé. Jen můžeme doufat že to nebude hromada hnoje vydávající se za hru jako byl a je Ghost.
  • Pro první světovou bych.. zabíjel(?).
  • h0p3
    Achjo já bych si tak zahrál CoD:UO mp, tam se jen střílelo a sem tam na vás přiletěla nějaká artilerie. Teď to je už zbytečně přeplácaný a bude ještě víc to vypadá. :/
  • Mato1987
    podľa reakcií na tomto webe, očakávam rovnaké predaje ako malo blops 2.
    Ja už sa ani nedivím, ľudia sú jednoducho sprostí.
  • Mato1987
    veď pre activision to je lepšie ako zlatá baňa, starý engine, žiadne náklady na vývoj nového a blbé ovečky to stále kupujú, win/win.
  • to vis...krava se musi dojit, dokavad dava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit