Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Film fontana jsem videl - musim rici ze na mne udelal velice dobry dojem. Co se tyce hudby, jedna z nejkrasnejsich co se ve filmu da poslechnout. Verim ze udela nezapomenutelny hudebni zazitek v ME3, protoze Serie ME je pro mne neco jako Thor pro severskou mytologii - nezapomenutelny!
  • zaphod
    Wall a Hulick odvedli na předchozích dílech skvělou práci, o tom žádná. Ovšem Mansella považuji za jediného skladatele, který by dokázal udělat ze Žhavých výstřelů 2 jen díky OST naprosto ponurý a deprimující film. A pokud se má ME3 odehrávat na zdevastované Zemi, tak si neumím představit lepšího skladatele. Jako jediné mínus by se snad dal brát fakt, že Mansell ještě herní OST nedělal, i když na druhou stranu ME je spíš něco jako interaktivní film, takže se imho není čeho bát.
  • To je hnus, velebnosti, ja chci zpet Walla, ktery se podilel na to, ze je serie ME tam kde je(na uplnem vrcholu) Clint
  • Clintovi velice verim a jeho slova jak se s tim vyporadava vnimam velmi pozitivne. Tenhle chlap je jeden z mala skladatelu co nejsou typicti svym stylem ale hrave ho meni kazdym novym dilem. Sice jsem cekal ze Jack Wall dokonci to co tak famozne prvni dva dily nastartoval, takze jsem i trosicku sklaman, ovsem v Bioware vybrali skvelou nahradu. Kdyby tak jeste Clintovi pomohl Sam Hulick, to by byla vazne symfonie dokonalosti.
  • Joha
    Clint Mansell? Juchuuuuuuuuuu! :D
  • no, vzhledem k nadpozemské hudbě k The Fountain věřím, že Clint pozvedne do těchto výšin i hudbu Mass Effectu
  • Jen tak mimochodem, Mansell je nejlepsi mozna volba, ale chci zpatky Faunts do titulku :D
    • mega, ten song z jedničky mě tehdy dostal. Vpodstatě jsem se ho dodnes pořádně nenabažil... :)
    • Amylee.Anderson
      Tanhle písnička je závislost.
  • nejoblibenejsi filmovy hudebni skladatel + nejoblibenejsi hra = WIN
  • Je to na peachu! Wall byl nejlepsi.
    • smejki
      ze dvou... myslím, že pokud chceš soudit všechny tři díly, budeš si muset počkat na to, co vytvoří Clint
      • Me se Walluv ambient epic style libil a k space opere se dokonale hodil. Podle me klint vytvori sice kvalitni, ale obyc filmovou hudbu. Kdyz neco funguje a dokonce vyborne je blbost to menit.
        • jj, ja se docela bojim, aby najednou uplne nezmenil to pojeti, hudba k ME a ME2 mela na atmosfere obrovsky podil a menit skladatele pro posledni epizodu trilogie myslim neni ta spravna volba..
          to je jak kdyby ve Hvezdnych valkach po ctyrce a petce skladal hudbu pro epizodu 6 misto Johna Williamse nekdo jinej.
          • Prave podivej se na Walla, to je zkuseny herni harcovnik, Clint nema na konte nic.

            Ale sasulove se mohou zblaznit radosti, je to prece "ten slavnej vod filmu" tak musi zakonite byt lepsi.
            • ne, to je ten co dela hudbu tak silnou, ze dokaze udelat z dobreho filmu nadpozemsky zazitek. Se slavou to tak moc co docineni nema. Hudba k Mass Effectu je skvela, ale myslim, ze tento pan to dokaze pozvednout jeste o stupinek vys.
            • Zayl
              Máš potřebu shazovat lidi s jiným názorem? Wow, classy.
  • Toto je lepsi soundtrack od Mansella z Fontany :) ---- http://www.youtube.com/watch?v=QiLnjB7McCw ------ Musim povedat, ze celkom dobry napad dat Clinta na tvorbu ost do mass effect 3....MS3 si to zasluzi.
    • ales.smutny
      Uznávám, že Xibalba je vynikající (ale to je celý ten OST), ale já prostě miluji tu gradaci ke konci Death is Road... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit