Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clint Mansell sice je, co se týče filmové hudby, docela dobrý skladatel (ovšem nesuďte ho jen podle pár povedených kousků...), ale že bych si jako fanoušek Mass Effectu nemohl přát lepší zprávu, to ne. Hudba z ME1 a 2 mi příjde velmi povedená a dalo to všemu určitý styl, Mansell do toho vrazí svůj filmový styl spojený s tím, že je to nejspíš úplně první hra pro kterou dělá soundtrack. No, nadšený nejsem, rád se nechám překvapit, ale zatím zázrak nečekám.
    • Počkej...a podle čeho by se měl teda posuzovat?:)
      • ... přece podle toho, kolik má "L" ve jméně
  • Mansell je génius - Fontána, Moon i Requiem for a Dream jsou prostě úžasná díla. Takže se moc těším co v herním médiu předvede.
  • Tak, určitě je v tom z větší části i reklama pro samotnou hru, co si budeme povídat. Když si vzpomenu, jaký boom měla zpráva, že na Modern warfare 2 se podepíše Zimmer, tak to zvýšilo zájem i u těch, kteří jinak o CoD neměli tušení. To, že jméno Zimmera sloužilo v obrovské části jako propaganda svědčí i stav samotného soundtracku. Zimmer složil jen úvodní motiv a o zbytek se postarali jeho neméně kvalitní kolegové, na které se často se spojením s tímto soundtrackem zapomíná a jejíhž slušná práce je hold zastiňována právě jménem Hansem Zimmerem, jak na obalech hry, tak i u různých videí, který však odvedl, kromě zmíněné úvodní melodie, "jen" producentskou část, ale jako reklama posloužil dobře, protože když se řekne " Modern warfare 2 a jeho hudba ", okamžitě se vybavuje Hans Zimmer a zbytek už nikoho nezajímá a taková reklama prospívá oběma stranám. Nicméně, věřím i tomu, že důvodem, proč na takové nabídky filmoví skladatelé kývají, je i určitá výzva, zda mají na to složil i kompozice pro jiné, než filmové odvětví...
  • Zayl
    Clint Mansell je jeden z nejlepších autorů soundtrackové hudby. Jeho hudba k The Fountain je podle mě vrcholem jeho díla a hlavně Tree of Life nebo Death is the Road to Awe si rád poslechnu kdykoliv. Jsem si jistý že to co vytvoří bude geniální.

    Jen nechci vidět kolik Bioware stál... Zjevně je to pirátství a bazarové prodeje zase tolik na kolena nesráží :p .
    • ales.smutny
      Tak Aronofsky nikdy penězi nehýřil, vedle jeho snímků jsou Mass Effecty velkorozpočtové projekty, takže Mansell zas tak drahý nebude a BioWare nebude mít hluboko do kapsy:)
  • aspon vidime dovody preco "naklady" na hry rastu, uplne zbytocne marketingove tahy, verim ze ten skladatel je first class, len na akeho boha na (mozno rpg) strielacku vynakladaju take prostriedky uplne umelo? je kopec skladatelov kt. skladaju muziku priamo pre hry, a stali by mozno 10tinu Clinta Mansella(vo vsetkej ucte k nemu) :) co tak trosku popracovat na tom aby to nebola len koridorovka(zabavna) ale aby sme videli aj nieco nove?
    • Tohle jsou hloupé řeči. Prostě si autoři pozvali špičkového autora hudby ke tvorbě hry. Mně je jedno co je to stojí, já chci poslouchat hudbu od někoho kdo složil naprosto vynikající "Death is Road to Awe". A nebojím se, že vyplácají rozpočet na hudbu, který potom bude chybět na grafickou stránku. V minulých dílech dokázali, že to nejsou žádná ořezávátka.
    • Tak, určitě je v tom z větší části i reklama pro samotnou hru, co si budeme povídat. Když si vzpomenu, jaký boom měla zpráva, že na Modern warfare 2 se podepíše Zimmer, tak to zvýšilo zájem i u těch, kteří jinak o CoD neměli. To, že jméno Zimmera sloužilo v obrovské části japropaganda svědčí i stav samotného soundtracku. Zimmer složil jen úvodní motiv a o zbytek se postaraly jeho neméně kvalitní kolegové, na které se často se spojením s tímto soundtrackem zapomíná a jejíhž slušná práce je hold zastiňována právě jménem Hansem Zimmerem, jak na obalech hry, tak i u různých videí, který však odvedl, kromě zmíněné úvodní melodie, "jen" producentskou část, ale jako reklama posloužil dobře, protože když se řekne " Modern warfare 2 a jeho hudba ", okamžitě se vybavuje Hans Zimmer a zbytek už nikoho nezajímá a taková reklama prospívá oběma stranám. Nicméně, věřím i tomu, že důvodem, proč na takové nabídky filmoví skladatelé kývají, je i určitá výzva, zda mají na to složil i kompozice pro jiné, než filmové odvětví...
      • pritom Zimmer krom par povedenecj skladeb (skala, broken arow) neudelal nic extra zajimaveho a vzdy je to na jedno brdo
        • Ty si dobrý r tard
          • Aby pak nebyla spis retardovana ta hudba od Zimmera v ME3, az pri akcni fazi hry zazni lehce pozmeneny motiv z filmu Skala vzpomen si na mne
        • To, co jsi napsal je pěkná blbost a jde vidět, že jeho tvorbu nejspíš moc neznáš
    • ve dvojce bylo novinek až až a někteří jedinci je málem ukamenovali za to, proč to není jako v jedničce.
  • Death is the road the Awe...Jedna z nejlepších skladeb jakou jsem kdy slyšel.

    Dobře vybráno, Tiscali Games, máte +.
  • Skvelý autor Hudby! Očakávania sú veľkolepé, snaď ani hra nesklame... držím palce. *11*
  • u mna zase zabodoval s Requiem for a Dream, prave vdaka jeho skladbe som si ten film pozrel
  • Tak to bude zajímavé sledovat, jak se další, primárně filmový skladatel, popere s soundtrackem k hernímu titulu. Jinak, v souvislosti s ME soundtrackem bych, vedle Walla, ještě také pro příště zmiňoval Sama Hulicka, který má na soundtracku nemalý podíl, a který jen tak pro zajímavost, dostal konktrakt na hudbu k druhému dílu Red Orchestry [ http://www.youtube.com/watch?v=Be9pRY-PiZA&feature=related ]
    • ales.smutny
      Hulick byl přidán cca minutu po vydání článku s mnohými omluvami z mé strany...:)
  • Fontána je jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl a hudební doprovod je naprosto famózní. Vypadá to, že další Mass Effect bude opět bomba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit