Přejít na výpis diskuzí

Soutěž o klíče do uzavřené bety datadisku World of Warcraft: Legion

16.5.2016 13:42
Redakce Games.cz 40 příspěvků

První dekádu svého virtuálního života uzavřela onlineovka World of Warcraft před necelými dvěma lety vydáním datadisku Warlords of Draenor, kterému se dočasně podařilo hráčskou základnu opět pozvednout nad 10 milionů. Byl to úspěch na všech frontách a druhou dekádu načne hra letos na konci srpna s vydáním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle prokletou hloupost ještě někdo hraje ? Modla nemytých špekounů s perem od sejra stále žije *11*
  • CG kdo ho vyhrál a použíl ho na hrani já bohužel štestí neměl tak jsem hledal někoho kdo ho prodáva no hnedka jsem našel pár lidi co ho mají z toté stránky někdo ho prodáva třeba za 5 tisíc někdo za 500 a to ješte chce člověka okrast o prachy takže fakt paradní soutěže :)
    • nekromant33
      -_- super no, ještě jsem doufal že se nerozdaly všechny. Je blbý, že nejde vynutit aby to ten člověk hrál a ještě potom povinně dal feedback *1*
  • Kravicka
    Taky diky mam ho :)
  • Diky dostal jsem od vas beta klic :)
  • spis kdyby jste napsali ohledne tahu statisíců hráčů, donutit blizzard spustit pro ně legacy servery. Přeci jen petice, kteroupodepsalo přeš čtvrt milionu lidí není jen tak.
    • a počet skutečných lidí kteří tu petici ve skutečnosti podepsali je maxímálně 20% celkového počtu podpisů. Koneckonců ti lidi se tím i chlubili
  • Až bude mít WoWko grafiku jak z jejich cinematiků, tak se k němu zase vrátím :)
  • = přehlídka ztraceného času!
  • blizzard holt dela hry pro všechny, i pro ty nejmenší z nás
    • i střílečky pro ty úplně nejmenší, styl omalovánky žádná krev hlavně ať to má co nejnižší rating Vzdušné krytí *11*
  • Jack1947
    Díky, ne raději knihu *4*
    • Zacni s ucebnici Ceskejo jazyka - pravopis a sloh.
      • 5íká člověk, kterému nic neříká diakritika :).
        • Jack1947
          +10 a ještě napsal místo českého -ceskejo *5*
          • BangMeInBangladesh
            Oba jste super češtinové.
            • Jack1947
              Tyhle nonsense diskuse jsou nejlepší *14* *5*
            • Nikdo z nás to netvrdí :-) a nikoho nekritizujeme :)
      • Jack1947
        Nepochopil nevadí...
  • Nedávno jsem si znovu zaplatil měsíc, sice bez pand a warlords... Už zjednodušování, které začalo s příchodem Cataclysm mě štvalo, to co je z té hry teď (pro děcka od 5-10 let). Ne, děkuji pěkně.
    • Asharak
      Proč každý chuj musí zmiňovat pouze děcka? Co 30-50 letí lidi kteří sotva zapnou komp *5*
      • 30-50 letí bez znalosti kompu snad už dnes ani nejsou!? (střední třída) Těm co je přes padesát, jako můj otec, který s pc neumí, určitě hrát WoW nebudou, narozdíl od těch zmíněných děcek viď?
        • Asharak
          A ptal ses ho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit