Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle prokletou hloupost ještě někdo hraje ? Modla nemytých špekounů s perem od sejra stále žije *11*
  • CG kdo ho vyhrál a použíl ho na hrani já bohužel štestí neměl tak jsem hledal někoho kdo ho prodáva no hnedka jsem našel pár lidi co ho mají z toté stránky někdo ho prodáva třeba za 5 tisíc někdo za 500 a to ješte chce člověka okrast o prachy takže fakt paradní soutěže :)
    • nekromant33
      -_- super no, ještě jsem doufal že se nerozdaly všechny. Je blbý, že nejde vynutit aby to ten člověk hrál a ještě potom povinně dal feedback *1*
  • Kravicka
    Taky diky mam ho :)
  • Diky dostal jsem od vas beta klic :)
  • spis kdyby jste napsali ohledne tahu statisíců hráčů, donutit blizzard spustit pro ně legacy servery. Přeci jen petice, kteroupodepsalo přeš čtvrt milionu lidí není jen tak.
    • a počet skutečných lidí kteří tu petici ve skutečnosti podepsali je maxímálně 20% celkového počtu podpisů. Koneckonců ti lidi se tím i chlubili
  • Až bude mít WoWko grafiku jak z jejich cinematiků, tak se k němu zase vrátím :)
  • = přehlídka ztraceného času!
  • blizzard holt dela hry pro všechny, i pro ty nejmenší z nás
    • i střílečky pro ty úplně nejmenší, styl omalovánky žádná krev hlavně ať to má co nejnižší rating Vzdušné krytí *11*
  • Jack1947
    Díky, ne raději knihu *4*
    • Zacni s ucebnici Ceskejo jazyka - pravopis a sloh.
      • 5íká člověk, kterému nic neříká diakritika :).
        • Jack1947
          +10 a ještě napsal místo českého -ceskejo *5*
          • BangMeInBangladesh
            Oba jste super češtinové.
            • Jack1947
              Tyhle nonsense diskuse jsou nejlepší *14* *5*
            • Nikdo z nás to netvrdí :-) a nikoho nekritizujeme :)
      • Jack1947
        Nepochopil nevadí...
  • Nedávno jsem si znovu zaplatil měsíc, sice bez pand a warlords... Už zjednodušování, které začalo s příchodem Cataclysm mě štvalo, to co je z té hry teď (pro děcka od 5-10 let). Ne, děkuji pěkně.
    • Asharak
      Proč každý chuj musí zmiňovat pouze děcka? Co 30-50 letí lidi kteří sotva zapnou komp *5*
      • 30-50 letí bez znalosti kompu snad už dnes ani nejsou!? (střední třída) Těm co je přes padesát, jako můj otec, který s pc neumí, určitě hrát WoW nebudou, narozdíl od těch zmíněných děcek viď?
        • Asharak
          A ptal ses ho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit