Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a zrovna ti prarodice budou hrat south park
  • spousta z tech lidi ješte porad žije a jsou to v podstate prarodiče dnešní generace
  • Vím, že byly individuální výjimky (stejně jako že ve Wehrmachtu bylo několik židovských důstoníků). Nicméně to, že SS přísahali věrnost Hitlerovi je vlastně v podstatě stejné, jako být členem NSDAP, nemyslíš?
  • ani ne
  • KIMCID
    nemusel být v NSDAP Skorzeny nebyl ve straneě.Whitmann nebyl ve straně....atd.musel jen splňovat tělesné požadavky
  • A v Izraeli tuto hru jako nechají vydat bez cenzury jestli ji tam teda vůbec nechají vydat :D
  • No zajímalo by mně kdy si tam chodil, protože já teď chodím druhým rokem na střední a teprve jsme se v druhém pololetí druhého ročníku dostali do 20.století a to máme poslední rok dějepisu. Asi ti nahoře nechtějí abychom věděli co jejich předci udělali ať už ve Vietnamu nebo Perském zálivu.
  • To jistě jsi :)......pěkný nick, německý, že? :)
  • Už by si někdo mohl všimnout že ta válka je dávno za náma...co bylo bylo nevim co porad všichni viděj za problemy, fakt jak retardi...
  • Poznámka: Bolševici vedli v SSSR protižidovskou kampaň. Hodně jich na to dojelo.
  • vonTossis
    dík za pojmenování, podívám se :)
  • Pokud se nepletu, tak SSák MUSEL být v NSDAP. Jinak by ho prostě nevzali (neřeším odnože naverbované z cizinců okupovaných zemí). Jinak samozřejmě Waffen SS se paušálně nerovná Einsatzgruppen.
  • Volá sa to aj programovanie osobnosti cez emočnú traumu, prípadne pozri film Defamation, tam zas programujú izraelské deti.
  • s tím zaplať pámbůh opatrně, on pápuška a celá NKVD taky nepatřili ke světcům
  • dobrá připomínka :D
  • nechápeš, že kdyby to tam nechali, hned druhý ráno by se všichni německý náckové převlíkli za krávy a šli obsadit nejbližší polskej kravín?
  • tak naschvál bych tam daj červený papir a na tom nemecky napsáno "hakový kříž"
    zobrazeno to nebude, a bude to podobné jak ta cenzura jak u konzolových verzí.
  • vonTossis
    beru to jako pokus o vtip, ale i tak je to dost dementni (a to jsem ku.va cynik *4* )
  • nejspíš podobně jako na školách, kam jsem chodil já - ani na základce, ani na střední jsme moderní dějiny vůbec nestihli (hlavně že jsme se takovou dobu plácali s nějakým starověkem)
  • By mě zajímalo jak se na školách v Německu učí 2. Světovou válku a holocaust.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit