Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Více než 20 let po pádu komunistického režimu a svoboda stále stejná. Tedy ne, dnes se tomu říká demokracie. Netrestá se za násilné trestné činy, ale za symboly, hudbu, kterou posloucháte, politického názory, jaké vyznáváte. A nikoho to moc netrápí. Já totiž myslel, že v demokracii je právě zachování práva i na ten "špatný" minoritní názor důležité. Bez ohledu na to, jestli je morálně správný nebo ne. *12*
    • Kedaro
      Člověk se má jen cítit, že je svobodný, je tomu ale naopak, jsme jen otroci systému a elit. Včera jsem byl obzvlášť znechucený. Veřejnoprávní televize cenzurují Putinův rozhovor, od května se novorozencům začnou očkovat GPS čipy a příští rok bude mít každé nové auto sledovací systém, nemluvě o Indectu, který se rozjel snad už minulý rok.
      • Myslím, že pomalu nastává čas vyrazit do ulic a udělat přítrž všem USA a Euroblbcům...počínaje sobotkou (jeho jméno si ani počáteční velké písmeno nezaslouží)
  • tak naschvál bych tam daj červený papir a na tom nemecky napsáno "hakový kříž"
    zobrazeno to nebude, a bude to podobné jak ta cenzura jak u konzolových verzí.
  • Orwell mel pravdu
  • KIMCID
    https://www.youtube.com/watch?v=gjrQso3nOSA#t=35
  • eStar
    Těch odkazů na nacismus je tam opravdu hodně. Němcům toho z té hry moc nezbude, nejdřív cenzura EU a teď Německá.
  • Pritom treba Davidova hvezda nevadi a pritom je to to same.
  • staci kdyz ten kriz udelaji obracene a nebo vynechaji jednu cast a uz to bude splnovat zakony
  • Nevím proč s toho dělají takovou vědu. Třeba v Japonsku na přelomu 80/90 existovalo spoustu metalových kapel kteří uplně běžně používali svastiky a železný kříže říkalo se tomu Nazi-image a ty kapely byli dost populární vystupovali v TV a vyprodávali kluby, nejznámější jsou Rommel, Rosenfeld, Main Kampf, Harkenkreuz, ale pozor nejedná se o nějaký holohlaví šašky co známe tady, ale o výborné muzikanty s mnoha projekty. Tak je pravda Nippon vidí 2 světovou trochu jinak pro ně jsou třeba jejich padlí vojáci hrdinové, ale to už je věc názoru. A svastika stejně pochází z filosoficko-náboženských učeních indického původu. Tak co jim to tak vadí.
    • Kdybych byl Nemec, tak jsem na svyho dedu, pradedu, kterej prezil a bojoval nekde jako treba tankista a vypravel mi jak to bylo u Kurska, tak jsem na nej taky hrdej. Co jako museli vsichni narukovat, valka se nikoho nepta co se ti libi nebo nelibi. 2 moji predci byli legionari v Rusku a mam 2 fotky, ktery opatruju jako oko v hlave- moje krev. stejne bych opatroval i dedu v sajdce za kulometem :)
    • XorxoxTalarius
      No jeste bych tam poznamenal ze Risska svastika je oproti te normalni otocena. Uz jsem to tu kdysi psal, Hitler byl blazen do okultismu a tak obrany symbol vzal a otocil cimz udelal symbol utocny. De fakto ze svetla udelal temnotu
      Kazdopadne souhlasim s tebou ze je kolem toho strasna hysterie a muj osobni nazor je ze kdyby se na tu hysterii vyprdli tak to neni tak lakave a ztrati to onen punc zakazaneho
    • vlastik.plaminek
      Rozdíl je v tom, že Japonsko má jasně danou kulturu a mentalitu, která je jejich vlastní. Evropa a USA jsou pod tlakem různých duhových multikulti spolků, které hned začnou vykřikovat, že seš rasista a xenofob jenom kvůli tomu, že sis usral před mešitou.
    • Omluva za tolik chyb, nevím kam čumím.
  • Recenzent
    Prosímvás - ty nacistické zombies tam nezesměšňují Němce, ale ty hry s Nazi zombíky kterých je všude miliarda.

    Zahrajte si hru, pochopíte.
    • za mne je to čistý. Mimochodem dobrej napad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit