Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    RE: USER47
    videorecenzie a asi poltucet recenzií a hral som len demo, čo by len pirátiť tento odpad by bolo niečo podobné ako zašpiniť si HDD od exkrementov.
    • USER47
      Takže o příběhu nic nevíš (v demu záměrně skoro není a v recenzích je zmiňovaná jen velmi základní premisa, o který to nakonec ani není). To není žádný překvápko, podle těch kravin, co tu plodíš.
      • Mato1987
        ale čo by, viem toho ohľadom "príbehu" dostatok na to aby som vedel že tento paškvil zo široka obídem.
        Je velká škoda že kedysi relevantné média vedeli kriticky zhodnotiť hru, teraz už každá potratová copy/paste hovadina s repetetívnou hrateľnosťou a čisto náhodným príbehom dostáva hodnotenia okolo 8/10, pre príklad spomeniem krásny copy & paste prípad s menom dirt showdown . Hry sa vykrádajú čím ďalej tým viac a médiá a neskusení recenzenti potom takto dezinformujú často veľmi obmedzenú hráčsku verejnosť.
        • janchor
          A vidíš, třeba extrémně přísnej EDGE u Spec Ops vyzdvihuje, jak hra posouvá válečný střílečky do novýho, dospělejšího světla. Což skutečně dělá, žánrový poplatnosti navzdory. Pochopím, že ti od pohledu nesedí, ale odsuzuješ ji na základě velmi, velmi pomýlenýho dojmu.
          • Mato1987
            Ja rešpektujem druhého názor, evidetne máš v obľube iný typ hier.
            Ale nemáš naozaj žiadne právo označovať ma ako človeka s "velmi, velmi pomýleným dojmom" keď si to bol práve ty, kto skritizoval tretí diel Max Payne tam kde práve vynikal, krtizoval si ho za a to citujem "debilný scénár" , alebo half life 2 si označil za precenovanú hovadinu, no v mnoha smeroch to bola revolučná hra. Naopak konzoloidnú hovadinu deus ex HR si vychvaloval do nebies a tak isto to bolo s najnovším konzoloidným tes.
            S názorom časopisu Edge sa vonknoncom nestotožnujem, veď uznaj čo je na spec ops line také progresívne, gameplay je repeptetívny až nudný, príbeh sa tvári ako rádoby dospelácky, ale niečo podobné tu už dávno bolo, pre príklad nemusím zachádzať až tak ďaleko a uvediem trebárs kľudne aj black ops(je to v jadre to isté akurát si zmeň mená protagonistov). Čiže podčiarknuté a podtrhnuté je podľa môjho názoru SO the line silne overated hovadina s nulovou inováciou, nudným príbehom a repetetívnou hrateľnosťou.
            • janchor
              Ne, nic podobného příběhu Spec Ops tu nebolo - respektive podobného jeho určitým rovinám a momentům. Black Ops a vůbec dosavadní válečný střílečky jsou po týhle stránce úplně jiná (nižší) liga, možná dokonce jinej (hloupější) sport. Demo dělá bohužel Spec Ops medvědí službu.
            • Takže vlastně jde mimojiné o to, že konzole jsou fůůůj? *3*
              Business as usual.
              Hej, redakce, pcgames.cz kdy? Diskutéři to chcou. *3*
        • USER47
          Narozdíl od tebe jsem to dohrál, takže dokážu posoudit, jak moc mimo mísu ve svým hodnocení příběhu na základě minima informací jsi. Dezinformuješ zde ty, nikoli recenzent.
          • Mato1987
            len taká rečnícka otázka mimo mísu , predpokladám že hru si si upirátil, tým pádom je tento tvoj veškerý balast irelevantný.
            • Zoufalý, trotle. Hezký pokus strhnout diskuzi od těch hovadin, co tu bleješ v každém příspěvku.
            • Kontrolní otázka.

              Jak to, že jsi hru upirátil-neupirátil změní její příběh?
            • USER47
              Asi tě zklamu, ale neupirátil.

              Nicméně i hodnocení příběhu z pohledu piráta, co hru dohrál, by bylo pořád výrazně relevantnější než hodnocení z pohledu člověka, co hru neviděl ani z rychlíku a přesto o ní přesvědčeně tvrdí, že "aký mindfuck príbeh o čom to táraš, je to generic story s ešte viacej random a generic gameplayom."
  • 100x uz to tady bylo, nic noveho. Max 7/10
  • V jednom tyhle fora opravdu nepřekvapí. A to, že je tu nemístné napsat jakoukoliv kritiku.

    Já jsem hodně rozhořčenej a tak to píšu znovu, StarCraft dostal 8/10 stejně jako další pecky (snad i Half-life)....no tenkrát se asi recenzenti sekli, když 10tkové hry dostaly tak nízké hodnocení. Ted je tu ale opačnej extrém. Poslední kvalitní hry tu byly ve formě Portalu, Bishocku, Deus Ex a Mass Effectu. Já se ale ptám, za co si tahle kravina zaslouží 8/10?

    Já vám to prozradim. Je to totiž konzoloidní srajda. Na PC only by si nikdo nedovolil něco takovýho vydat. Přijímáme průměrné hry a dáváme jim známky velkejch titulů
    • Mato1987
      je to bohužial tak, ako som už napísal že recenzie poslednú dobu nevypovedajú o kvalite danej hry ale vypovedajú o zaujatosti a často aj o špinavých marketingových praktikách.
    • Trochu se v tom hodně motáš.

      Starcrft a Half-Life you hry na 8/10. Podle starých "pravidel", kdy 8/10 znamenalo fakt dobrou pecku. Sám sis je bohužel idealizoval a teď bučíš, že o mnoho let později jiný a horší hry dostávají stejné číslo, přitom se ale už dávno čísla používají jinak.

      Závěrem je prostě fakt, že hry už nejsou co bývaly a ty to neunášíš. Ne, závěrem je, že dobrý hry vychází pořád, a sr*čky vycházely i tehdy. Prostě sis idealizoval minulost na základě pár dobrých her. Klasika PC only hráč. Ostatní si můžou nacházet dobrý hry napříč platformami, zatímco ty jen bučíš. *3*
      • nemyslim si, že je problém ve mně. Kupříkladu BF3 mi vůbec nepřijde tak zábavný, jako byl BF2 (po patchi 1.50). A tak je to pořád dokola. Vy tu oslavujete Spec Ops, ale já vidim jenom gear of war v pouštních texturách.
        Jinak jak jsem si podle tebe zidealizoval třebas codename 47 oproti těm svinstvum, co má nabízet Absolution? To je evoluce? Spíš degenerace (aby si mohl zahrát každý - na konzoli)
        • Absolution pilně slibuje, že všechny zjednodušení půjdou vypnout a ignorovat.
          Spec Ops je jen Gears v poušti a mírným mindfuck příběhem. To dnes na 8/10 prostě stačí, pokud tam nejsou nějaký problémy.
          BF3 vs. BF2? Hmm, nemohu posoudit. Každopádně BF3 není typ hry, kde bych zábavu hledal já.
          • Mato1987
            aký mindfuck príbeh o čom to táraš, je to generic story s ešte viacej random a generic gameplayom.
            • USER47
              Soudíš z traileru nebo z obrázků?
  • No koukal jsem na to u kámoše jak to hraje a musím konstatovat že pěkná nuda a ta inteligence?No hnojárna zadarmo drahý *4*
  • Keyz
    Hru jsem rozehrál teprve dneska a baví mně.Akci jsem očekával a to jsem dostal.Proč se zde,ale mluví tolik "dospělém" příběhu?Možná jsem to špatně pochopil,ale v čem je dospělého?Mně to přišlo naprosto nesmyslné,ne podstatou dezerce,zrada atd. co jsem zatím pochopil,ale tím jak to je přehnané. Střílet po desítkách jednotky stejné armády a dělat,že se nic neděje to je taková hovadina.Kdyby to bylo mírněji provedené tak to beru.
  • P.S. vy jste si to vážne koupili za 50€ na steamu? lol tolik bych za to nedal ani kdybych vydelaval 2000e mesične. Podle me realna hodnota tehle hry je tak 20€.
    Ani se nedivim že v USA tolik funguji bazary. tady v evrope je to bud blbej spotrebitel nebo zlodej. Jo jasne vy všíchni tady to mate legalne. fuj *11*
    • USER47
      Ta "reálná" či "objektivní" hodnota vycucaná odněkud z palce mě v podobných příspěvcích vždycky pobaví nejvíc...

      Hodnota je zcela subjektivní, pro tebe je to možná těch 20e, pro někoho to může bejt třeba desetinásobek.
      • v porovnani se steamem je i blizzard charita
        • Ceny na Steame su zamerne polozene vysoko, aby potom mohli hodit 75% off a stale nieco zarobili, ano, mohli by dat aj nizsiu cenu hned od vydania, ale to by potom nemohli pouzit vysoke percento zlavy z ceny a ono by tych 30% off nevyzeralo zas tak pekne ako 75% off :) kazdopadne sa ale na Steame kupovat rozhodne vyplati, len v tychto zlavach, neviem kto normalny tam kupuje aj bezne mimo zlavu:) *3*
        • Mě by zajímalo, jaký zlomeček v prodejní ceně hry činí skutečné, reálné náklady na vývoj. Myslím, že je to několik éček a zbytek jsou marže 10 dalších distributorů, kterým to potom projde rukama, než se to konečně dostane k hráči !!!
  • lol proč bych mel hrát tohle když je tady Future soldier s mnohem vetšími herními možnostmi.
  • Co se tyce naroku na HW, jedu na GTX 560 a vse mam na max. jen s vypnutym Vsync a zda se mi to v pohode. Jsem v jedenacte kapitole a je fakt ze rozjezd byl slabsi. Zatim me nejvic dostala pasaz s minometem, vic nebudu rozvadet. Nahodil jsem tu nejvyssi obtiznost co hra pri prvnim spusteni umoznuje a musim s autorem souhlasit ze postava vazne moc nevydrzi na nejake hrdinske stece to vazne neni. Jen mam vytky k AI, na muj vkus jsou nekdy moc hrr a maji tendenci "padnout" na nejmene vhodnem miste k uzdraveni.
    Muj nejvetsi hendikep je bohuzel velmi slaba anglictina takze se pribehem jen tak potacim a casto nevim ktera bije. Bezne to u "klasickych" strilecek neni takovy problem ale zde je to uz horsi. Rozhodne nelituji ze jsem Spec Ops dal na posledni chvili prednost pred technickym paskvilem zvanym Ghost Recon: Future Soldier.
    • dal jsi prednost linearni strilecce pred taktickou akci, bravo
      • USER47
        Bohužel z GRFS se vyloupla tak šíleně lineární hra, že ani CoD se Spec Ops dohromady se na ni nehrabou. Dokonce jsou tam vyloženě on-rail pasáže, kdy postava sama chodí a ty jen střílíš.
      • Taktickou akci, nenech se vysmat. Kdysi mozna, to uz ale davno odvanul cas. A hlavne tohle aspon funguje a ne jako ta prasecina kterou Ubisoft prezentuje jako finalni verzi hry. Tak neporadery PC port ktery vypada na nejako pre alfa verzi herni svet uz dlouho nevidel. Nejvetsi srandu z nich maji ti proti kterym Ubisoft nejvic broji a to pirati. Protoze warez verze funguje lepe nez to s cim se odvazili vylezt mezi lidi.
  • Veskoslav
    Jinak hra docela dobře ukazuje, jak jsou lidi svinně. Jede i na XP SP3. Pozitivum je i to, že to jede na Directx X. A kdo nechce být, jak se říká "pirát" a sosat z torrentu, tak na steamu je DEMO. Cca 2 GB za 5 minut sažené, doinstalování za 5 minut a herně je to tak na hodinku.


    Edit: Upraveno Direct X na Directx X.

    Veskoslav
    • Jsem rád jakýho ententýka tady ze sebe děláš a jak pak musíš vykrucovat trapnýma výmluvama. *3*

      PS: Minecraft sucks cocks.
    • Rip má na torrentoch cca 3,2 GB, s takým netom to máš za dve minútky.
      *5*
      • Veskoslav
        Já jsem stahoval ještě další věcí:)

        P.S: Já to mám zakoupené na Steamu:)Není důvod to stahovat z torrentů, navíc osobně bych stahoval spíše tu verzi co má 6,7 GB.
    • "2 GB za 5 minut"?? *13*
      • Veskoslav
        Viz niž. Stahoval jsem další věci a bral jsem údaj, co mi psal Stema (při rychlosti 512 kb/s mi psal 1 hodinu) Osobně mi třeba torrent jede 12 Mb/s. Sám jsem se divil, že to jde tak cyhle. Nebo ti to příjde pomalé? Z tvé reakce bohužel nevím...
    • jindra.veliky
      "Pozitivum je i to, že to jede na Direct X. "

      Jj, to dneska moc her nema *4*
      • Veskoslav
        No ten tvůj pitomoučký CoD jede na 9, tak bych raději mlčel.
        • USER47
          Ehm, víš, že i devítka je DirectX? A dokonce i osmička a předchozí verze. To je překvápko, co?

          Říct, o moderní hře, že jede na DirectX je asi tak stejně informativní jako napsat, že jsou modely složený z polygonů.
          • Veskoslav
            Omlouvám se, za mě psal brácha......Zapoměl jsem vypnout nb...Tudíž se omlouvám za blbé kecy. Myslím si, že spíše chtěl napsat Directx X
            • Veskoslav
              Fakt:)Všimni si, že u Crysis dvě jsem se bavili a Dirextx 11 bylo napsané správně:)Tak proč bych teď psal Direct X:)
            • Hairy_Ass
              Prej brácha... *1* *1* *1*
            • Pane Bóóóžéééé!
          • frag.ment
            To víš, on je Veskoslav trošku pomatenej jedinec. Asi si plete DirectX jako takové a DirectX 10 :-))
  • HW nároky jsou divný. Kompl mám v pohodě ale todle je druhá hra (po bulletstormu) co se mě fakt dost lagovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit