Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem za to rád. Skyrim na nové konzole je výborná věc. Pro PC hráče to ale podle mě nemá vůbec žádný význam. Obávám se, že nebudou vůbec hrabat do herních prvků, které byly v původní verzi mnohdy špatné a velmi nedoladěné. Také mám určité pochybnosti, jak budou fungovat modifikace pro konzolové verze. Samozřejmě nějaké menší věci budou fungovat asi dobře, ale ty podstatné nebudou fungovat vůbec či jen velmi omezeně. Tak či onak je super, že tuto jinak dobrou hru oživí a dají šanci dalším hráčům si jí zahrat. Přes všechny ty chyby to byla pro mě jedna z nejlepších her (ovšem hlavně díky modifikacím a to často modifikacím, které nebudou na konzolích fungovat).

    Jsem ale zklamán, že se nechystá další TES hra. Bylo to jasné, ale zklamání tu prostě je.
    • Tak, šestka by samozřejmě potěšila víc, ale těžko ji chtít, když ještě jede TESO. Na druhou stranu remaster Skyrimu může být dobrý důvod, proč si zahrát datadisky, že.
      • Já vím no, ale TESO jsem odehrál, DLC pro mě nejsou dost zajímavé, tak čekám, co bude dál. TESO rozhodně není hra, u které bych já vydržel déle a domnívám se, že mnoho lidí si to zahraje a jde taky dál. Nejsem si jistý, jestli je to ten typ MMO, které hrávají lidé opravdu dlouhodobě - v řádech let.
  • bude cz?
    • I policie umí anglicky...
    • Doufám, že nebude. CZ jen zbytečně komplikuje vývoj hry, patchování atd.
      • Spades
        CZ bude nejspíš third party, ne od Bethesdy, jako obvykle, to pak vývoj nijak nekomplikuje.
        • Pokud nebudou vycházet na tuto novou verzi Skyrimu updaty, pak by bylo jedno, že by někdo k tomu udělal češtinu. Jakmile ale budou vycházet patche, bude se vydávání patchů pro případnou českou verzi velmi zdržovat, protože patche často opravují i texty a tyto opravy je tedy nutné zohlednit i v české verzi a to znamená zdržování. Tak to bohužel je.

          Pokud vím, sama Bethesda nedělá překlady - to dělá nasmlouvaný partner. Češtinu nedělá zcela určitě. *1*
          • flash,
            no ono záleží, jaké změny tam udělají. Já bych se vůbec nedivil, kdyby tam byť drobné změny v textech byly a v tu chvíli už čeština je problém a není možná. O vývoji jiných jazykových verzích Skyrimu nevím, ale vím, že ta česká byla docela pr*ser a že docházelo ke zdržování, jak sám správně píšeš. Neoficiální čeština je samozřejmě v posledních TES hrách vždy možná. Uvidíme.

            czlukas,
            ne, ve Skyrimu byla oficiální a součástí české instalace ze Steamu.
          • Spades
            Jo takto, tak já myslel, že ta čeština se instalovala zvlášť jak u Oblivionu :D
          • Puvodni Skyrim cestinu mel, takze predpokladam ze remaster nebude mit zadne textove zmeny, takze by tam nemel byt problem cestinu dodat. Problem je trochu jinde, v dobe kdy Skyrim vysel tvurce cestiny, cesky distributor Cenega, nebyl schpny adekvatne reagovat na vysle patche a ceske updaty vychazeli opozdene, jako jedine ze vsech jazyku, tim padem to bethesdu dost iritovalo a treba pro fallout 4 cestinu uz nepovolila. Samozrejme to nemam nikde potvrzene, ale zhruba v kostce to takhle nejak bylo. takze bych se nedivil kdyby remaster Skyrimu cestinu nemel. Ale myslim ze nebude problem tam cestinu dostat neoficialne, protoze existuje.
    • Uz sem to tu psal, na steamu cestina uvedena neni. Delala ji Cenega, takze to je na nich jestli se s bethesdou nejak domluvej. Ale jak je znam je docela mozny ze cestina nebude.
  • nejake info o novem ,,The elder srolls,, nebylo ?
  • Coffin.Corner
    V F4 mě to stavění spíše otravovalo a nudilo, ale postavit si vlastní vault to je jiná... *4*
  • ja sem za skyrim sakra rád a nepotřebuju ani vymazlenější grafiku jen rock solid fps a poštelovat nahravací časy. pro pc hráče je to taky dobry páč modeři prahnout po 64 bitové verzi
  • Po vsech tech DLC do Falloutu dostava slovo sandbox hra novej rozmer:) Remaster Skyrimu je primarne zradlo pro konzolisty, ale rad si ho znovu zahraju navic kdyz ho dostanu zdarma, coz je od Bethesdy vazne mile. Hodne firem chce za remastery ktere uz vlastnite penize, aspon trochu penez:)

    PS: ted koukam na steam a remaster Skyrimu nema zatim uvedenou cestinu, Cenega zase zaspala.
  • tomocz
    Aha, takže to konečně bude vypadat tak, jak to mělo vypadat už v době vydání (takže teď to bude graficky zase pár let pozadu). Snad aspoň odstraní ty bugy, který byly i v Legendary edition. A mohli by přidat ostřejší textury.
    • No, tak presne takovy komentare bych chtel mit ve svym filmu, kde mi to bude cucak rikat a ja se presne na 2 sekundy zasmeju a pak ho strelim upilovanou brokovnici do xichtu ze dvou centimetru. Bude se to jmenoval Rampage 3
      • tomocz
        Ještě řekni, že Skyrim v době vydání nebyl graficky zastaralej s naprosto nevtahujícím podáním příběhu To je pak velkej otevřenej svět naprosto k ničemu. Neřekneš, protože jsi fanboy, kterej neunese žádnou kritiku. Facepalm. Zaklínač 3 ukázal, že jde udělat otevřenej svět a zároveň to udělat zábavný a vtahující. Já aspoň doufám, že tentokrát, až zkusím tuhle remaster verzi, tak konečně budu schopnej to dohrát dřív, než mi to ty bugy totálně znechutí, jako v předchozích třech případech.
      • Mezi prvnimi obetmi bude tomocz a Still. Za takove hlody si to zaslouzi
    • A tobe by meli pridat par pres zadek, nespokojence.
      • TheGGG
        že to říkáš zrovna ty, vrchní remcálku...
        • V mojem veku si to muzu dovolit remcat, cim budes starsi tim to remcani bude vyraznejsi, nekam si to zapis, aby ses pak nedivil:)
          • TheGGG
            ... jistě, já zapoměl na tvůj "věk"
            • TheGGG
              jistě dědulo, jen nečekej že tě pustím sednout v tramvaji...
            • kdyztak na ,,váš,, vek, bych prosil, studente:)
      • Still
        Aha, takže když si objednám Ferrari a dostanuý trabant, tak mám sklapnout podpatky a mlčet?
        To že jste byli chudí a takhle jste si to ostravedlňovali, tak to takhle nefunguje :)
      • tomocz
        Na zadek jsem dostával jako dítě... na dospělý už to prej nemá takovej výchovnej vliv :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit