Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GRID pro mně byl na PC to, co pro konzolisty jejich Forza či Gran Turismo. Od okamžiku dojetí posledního závodu v kariéře čekám na oznámení dvojky, jak na smilování boží.Tak se snad konečně dočkám!! *5*
  • GRID dodnes drzi pricku 1 na me stupnici zabavnosti zavodnich her. Od toho me nic tak nebavilo, zadny shift, dirt, f1, rr nebo cokoliv jineho. Pamatuji si docela zive, jak jsme ze zacatku hrali s kamosem jen ps3 demo online, ty strasny jatka pri startu....a pak i po celou dobu jizdy :) paneboze to byly nervy. Verim, ze uz me to dnes nechytne tak moc jako tehdy, od roku 2008 uplynulo hodne vody, ale s klidem to bude dost na to, abych dal dvojce sanci. Palce nahoru pratele a uvidime se na startu *1*
  • rancor1223
    Ale ztlumit třeba motor v F1 nemůžeš, minimum je 50%.
  • Pamatuji si, že některé z těch věcí byly v Dirtu...nevím jestli dvojka nebo trojka, ale odradilo mě to se tou sérií víc zabývat :/
  • JohnyTheZik
    Dirty ani F1 to nemaj, tak bych se toho moc nebal.. graficky nastaveni je taky vzdycky velky a u zvuku jde vzdycky aspon ladit pomer motor/hudba.
  • deridon
    už aby to bylo.. zahraju si to občas i dnes.. asi v žádný jiný hře mě driftování nebavilo tak jako v GRiDu
  • Izmæl
    Když GRID v roce 2008 vyšel, nehorázně mě to bavilo. Říkal jsem si jedna z nejlepších závodních her vůbec. Jenže nedávno jsem to si to zahrál na PS3 a už jsem se k tomu nějak nepřikoval tak jako dřív. Nicméně, menu skladbu si poslechnu kdykoliv a rád. http://www.youtube.com/watch?v=VhNRweaZEkY

    Na dvojku se ale samozřejmě těším, i přes fakt, že toto je poprvé, co jsem se o ní dozvěděl.
  • Po vydávání každý rok F1 ( což jsem naprosto nepochopil že mají tu drzost si nechat zaplatit plnou částku za jednu mapu a aktualizovaný výpis jezdců ) je konečně tohle dobrá zpráva od Codemasters.
  • smejki
    GRID byl moc fajn.
  • No už je na čase! Jen se modlím ke všem bohům, aby se tam nesnažili nacpat super efektní cool ozvučený interface včetně awesome HUDu zabírajícího 3/4 obrazu, nemožnost si hrát kdy chci co chci s čím chci, nastavení zvuku obsahující pouze "master volume", nastaveni grafiky obsahující pouze "jas"...
    No vida, moderní hry ze mě udělali skeptika. Ale stejně se těším :)
  • JohnyTheZik
    GRID bylo super, Codemasters v tomhle ohledu verim, takze se tesim :)..
  • Auta moc nehraju, ale GRID se mi hodne libil. Ani nevim proc presne mi to prislo jiny a lepsi nez ostatni autaky, jestli opravdovejsi fyzika? Pocit z jizdy a rychlosti? Nevim, kazdopadne se tesim na dvojku :)
  • rancor1223
    Oni to přiznali už snad před dvěma roky a od té doby to pořád opakují. Jen to všude asi pokaždé zapomenou...
    Vydání očekávám ale nejdříve začátkem 2013, protože na konec 2012 mají nachystané F1 2012 a F1 Online.
  • Imrael
    GRID byla skvělá hra .. =) .. Těěším se na pokračování ..
  • USER47
    To, že se na hře pracuje, už nedávno přiznali:
    http://www.incgamers.com/2012/05/grid-2-confirmed-in-production/

    Samozřejmě neřekli, kdy vyjde, pochybuju, že to bude v září...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit