Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na mafaiu 2 remastred sa tesim ale bojim sa ze hra bude hrozne optimalizovana a nebude mat ani cesky dabing. Na 4. mafiu sa netesim uz vobec lebo na nej roby hangar 13 co su ty isty vyvojary ktory spravili 3. mafiu a bude pokracovat pribehom od 3. takze tym to len cele pokazily. Pokial 4. bude mat cesky dabing bude optimalizovana a na konzoliach uzamknuta na 60 FPS nie ako 3. na 30. a mat hlavne cesky dabing  a bude na nej spolupracovat Daniel Vávra tak sa mozme tesit na super 4. diel ale ako vsetci vieme to sa asi nestane takze ked vyde 4. tak si ju nekupujte a to ani 2. REMAS. najprv sa pozrite na gameplay a az potom uvazujte nad kupou tychto hier. Podla mna 4. urobi este vedsiu handbu serii MAFIA ako 3.

  • Lukass

    Pribeh bude o bezpohlavnim cernochovi,  ktere  bude hledat svoji pohlavni identitu a nakonec zjisti ze je Greta Thunbergova. 

    • Corvus

      Toto je kvalitní příspěvek!

    • michaelfoucault

      To víš, o malých českých neonacistech se hry nedělají. 

      • Meow

        Ty jsi nacista? 

        • michaelfoucault

          Ne, jsem představitel francouzské intelektuální avantgardy. 

          • Meow

            :-D Pobavilo. :-) 

  • tomasrippl

    Mě by zajímal ten remastr mafie 1 jak uváděli. A další mafia s další sebelítostí potlačování barevných. A bude to stejný propadák jak posledně?

  • Phillios191

    A v Mafii V se podíváte do Vice City 2.

    • hahaha. :D to urcite! :D:D:D

  • CRYPT

    Je mi to dost sum a fuk. Mafia II remaster dozajista nepotrebuje, maximalne doplneni neuplneho pribehu, to byl fakt nedokoncenej ulet, i kdyz muzu rict, ze ten sok z ta nadherne zimy a predvanocni atmosfery v MAFII II ze zacatku jsem nedotrepanej doted. Nadhera. M3 jsem ani z torrentu nestahoval, stacilo mi si to tady procist a videt par videii gameplays na YT. Mafie 1 je samozrejme nadherna srdcova zalezitost pro ty, co meli/maji radi akcni hry a potrpi si i na pribeh, facelift by si dozajista a optimalizaci pro moderni systemy zaslouzila, ale tod asi tak vse...

    • Mafia 2 neni ani zo 50 percent hotova koli financiam. Mafia 2 bola a je stale predavana ako cca 35-40% hotova hra

  • Carnage666

    Zrovna dvojka nepotřebuje grafickej overhaul ale je mi jasný že jen update enginu na novější verzi a chtít za to peníze je pro ně lepší než třeba udělat komplet remaster jedničky na tomhle enginu, moc práce...

  • Teda remaster mafie 1 bych si dal. Asi by stačilo omladit grafiku, raději snad nic víc. Musím říct, že mě překvapilo, jak dobře v té hře fungoval volant a pedály vč. FF. Řízení byla opravdu zábava. Tedy alespoň pro mě.

    • Přesně, na jízdní model a fyziku nešahat, jen ten soubojový systém by mohli vzít radši ze 2.

  • TheGGG

    po tom failu jménem mafia III to zkouší znova? No to bude mega propadák na druhou

    • suhlasim

    • SalemCZ

      Bohužel se Mafie 3 prodalo víc než Mafie 2

      • a.a.a.a.a.a nepredalo sa jej viacel iba povedali ze sa jej predalo viac ale oficialne nesiaha predaj 3. ani po paty 2.

        • Neprodalo se ji vic, jen rekli ze se ji prodalo vic. Oficialne se ji prodalo min, i kdyz rekli ze se ji prodalo vic. Tak ty mas teda dost😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit