Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Já čekat marně na F1 2011 už od počátku (možná jsem nějakou akci prošvihl). 2010 jsem též koupil za 10eur a není to zrovna hra, za kterou bych uvalil plnou cenu. Snad s příchodem 2012 zase bude nějaká akce na 2011, vždycky si tak radši počkám a koupím to za babku :)
  • V kamenych obchodech ma vyjit pristi tyden Dead Island GOTY za 350kč tak nevim jestli do ni jit nebo ne na Steamu asi ale nizsi cena stejne nebude co? A nevi nekdo jestli je Dead Island steamworks? jako jestli ma krabicovka cd-key do Steamu?
  • Bylo to v prime reci, navic bez diakritiky. Lidi co sami pisi jako prase, mi vytykaji jednu hrubku. Dobre, tak jste si zvysili sva asi mala sebevedomi na takove hlouposti a jdeme dal...
  • ucho
    "Snem každého z nás, co pravidelně utrácíme peníze během slevových akcí na Steamu a jiných portálech je dopředu vědět, co bude ve slevě."

    ve slevě je vždy prakticky vše... otázka je, jak velká ta sleva u čeho bude a to nikde neuteklo :)
  • (Nebo s jinými lidmi, co ho taky mají cracknuté...)
  • Veskoslav
    Tak takové cracnuté Left for dead 2 je nudné, jelikož to musíš hrát pouze sám.
  • Veskoslav
    Pošli číslo na dealera svojeho. Ten musí mít luxusní matroš:)
  • (Pomerančovej nanuk ARO.)
  • Trol.internetovy
    Týjo, cos hulil? To musí byt silný *8*
  • (Protože jsou. Jen se přidá zanedbatelné množství nových titulů, co vyšly v období mezi jednotlivými slevami.)
  • Připadá mi, že slevovaný jsou pořád stejný tituly a je fuk jestli jsou vánoce nebo léto.
  • Fux yeah!
  • Shoř v pekle!
  • Super borče, Geban da best, nasyp mu všechnu svou vattu, nigga. Já to udělám taky. Geban da best. I luv Geban.
  • smejki
    vynechává ti klávesnice! *8*
    best wasteland of the morherfucking time
  • Veskoslav
    Jako loni 50 her za 50 euro:) Ještě teď mi zbýví 31 her:)
  • Tak jestli Steam "trochu bojkotuje" jako já, tak to je jen o tom, že některé hry, které si člověk koupí v krabici bohužel vyžadují aktivaci na Steamu. Takže z dřívějších dob mám pár her na účtu. Teď jsem ale chytřejší a stahuju si z warezu cracky. Což je u originální hry z krabice dost smutné.
  • Veskoslav
    Ono nakoupit 50 her za 50 euro a pak ji pr§běžně hrát celý další rok není vůbec špatné.
  • Veskoslav
    Tak buď bojkotuješ nebo tam něco máš. Není nic mezi tím, tak si to ujasni:)
  • waste of time...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit