Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle v zadnym pripade neni kompletni sezam slev, jednak budou slevneny temer vsechny hry, co jsou na Steamu, a jednak budou daily dealy, kdy bude zase 8-10 her slevneno kazdy den, takze "utekly" (ono se to neda nazyvat unikem, protoze je vseobecne znamy, ze se da koukat do toho registru Steamu a Valve uz to vi taky nekolik let) jenom specialni balicky, a z nich se jeste dala polovina cekat - pouze o tech Indie se toho moc nevedelo.
  • ucho
    "Snem každého z nás, co pravidelně utrácíme peníze během slevových akcí na Steamu a jiných portálech je dopředu vědět, co bude ve slevě."

    ve slevě je vždy prakticky vše... otázka je, jak velká ta sleva u čeho bude a to nikde neuteklo :)
  • MrSanta
    Fallout: New Vegas a mám zase na pár měsíců vystaráno *14*
    • waste of time...
      • smejki
        vynechává ti klávesnice! *8*
        best wasteland of the morherfucking time
        • Shaker
          jen do nej, do kolaboranta!
  • Moc by me zajimalo kolik dostanou vyvojari her z ceny takove zlevnene hry a kolik si ukousne Valve.
    • Veskoslav
      Co je lepší? Když firma prodá 100 her za 2,99 a Valve si strhne 1 euro a ostatní jde vyvojarum nez kdyz je cena 9,99 a hru si koupi 10 lidi. Valve si strhne 1 euro a 8,99 jde vyvojarum.
      • Aha, tak asi nic, ja myslel pro ty vydavatele :)
        • Shaker
          jenze na ty se*e bilej tesak!
      • Pro ne rozhodne tech deset lidi, protoze maji 10 x min potencialnich reklamaci :))
  • Kr.Pa
    http://farm1.staticflickr.com/131/319047856_dbf1ef3e92.jpg
  • Kori
    Insanely Shadow Twisted Planet? Beru!
  • Připadá mi, že slevovaný jsou pořád stejný tituly a je fuk jestli jsou vánoce nebo léto.
    • (Protože jsou. Jen se přidá zanedbatelné množství nových titulů, co vyšly v období mezi jednotlivými slevami.)
  • Kdybych bych sef takovy firmy, tak takovej unik normalne naridim. Co Franto, nechame uniknout castecnej seznam slev. Jo dobry sefe, zrovna objedvam s redaktorem IGN. Fajn, tady to mas na papire. Skvela reklama a zadarmo :)
    • lecte si svuj ucitelskej komplex u odborniku v bohnicich zatim si vemte prasky!!!
    • PREJ objedvam *1* Tak ty se vys*r na prazdniny a tahni zpatky do skoly *1* Udelalo se mi z tve cestiny nevolno trotle *16*
      • Pro me je objedvam hovorovy psani, takhle pisu v diskusich, budto se s tim smir, nebo to necti. Ty taky se nevyjadrujes a nepises prave spisovne a slusne *3*
        • To, že se někdo snaží svézt svou debilitu na hovorové psaní, je pěkně zoufalé
          • Bylo to v prime reci, navic bez diakritiky. Lidi co sami pisi jako prase, mi vytykaji jednu hrubku. Dobre, tak jste si zvysili sva asi mala sebevedomi na takove hlouposti a jdeme dal...
            • Ještě bys mohl přihodit diakritiku, Robotrone
            • Priste budu psat v odstavcich, s inicialou, dvojteckou a uvozovkami, abych vyhovel blaznum, kteri poukazuji na chybu v pravopisu, coz je v internetovych diskusich ta nejvetsi ubohost, kdyz nekdo nema co rici k obsahu. Ze se jich tu dnes ale seslo...
            • Nechci vypadat jako provokatér, ale nemůžu jinak - nechybí ti v té tvé přímé řeči něco ? *1*
          • Jazz
            svéZt. *1*
            • Já se ale za svou debilitu nestydím!
        • To neni hovorove, ale je to normalni hrubka. To co jsi napsal, je nesmysl.
          • No tak jsem napsal hrubku, svete zbor se! To jsou tu samy ucitele ceskyho jazyka?
            • Shaker
              games.cz, grammar nazi paradise!!!

              Aneb: REJPNI SI I TY!
            • Ne, jsou tady uzivatele ceskyho jazyka :-).
  • V kamenych obchodech ma vyjit pristi tyden Dead Island GOTY za 350kč tak nevim jestli do ni jit nebo ne na Steamu asi ale nizsi cena stejne nebude co? A nevi nekdo jestli je Dead Island steamworks? jako jestli ma krabicovka cd-key do Steamu?
  • Jazz
    Midweek Madness
    Offer ends at Thursday 10AM PDT.

    Copak to tady, ale máme ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit