Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pohádky je konec. :(
  • spoock
    snad Warhorse nahradí plně bývalé IS, snad jim to klapne, byla by to škoda, kdyby v ČR byla největší firmou na hry jen Bohemka
    • no jestli to vubec vyjde, kdyz neni ten investor
      • Kickstarter to jistí.
        • USER47
          O kickstarteru se spekuluje, ale osobně se domnívám, že je to mimo mísu. Imho budou potřebovat tolik peněz, že na KS by to sehnali asi stěží.

          Ten poslední blog sice působil pesimisticky, ale pořád jedna z těch publisherskejch možností na konci zůstala otevřená. A vzhledem k tomu, že v zápětí ohlásili platformy, předběžný datum vydání a udělali web s odpočtem, mám dojem, že jim to nakonec s publisherem klaplo a teď se chystaj to odtajnit.

          Nemyslím, že kdyby to velký oznámení byla více než nejistá kickstarter kampaň, tak by rovnou oznamovali platformy a rok vydání.
  • Mart9
    Alespoň vím, že Mafii 3 už nemám slepě kupovat jako dvojku kvůli tomu, že je to Mafia a dělal na tom Dan Vávra.
    • tak jestli si kupujete hru jen protoze Vavra tak to vas lituju :D
      • Mart9
        pro vás Pan Vávra
        • Kouris Vavrovi pero nebo lizes anus? :D
          • Mart9
            podle toho na co mám chuť
    • je to same jako s Call of Duty... dnesni dily tehle serie maji s prvnim dilem spolecny jen nazev, vyvojari a vse ostatni je jine, Mafii 2 jsem hral poprve teprve pred nekolika tydny a popravde jsem byl rad, kdyz na me vyskocily zaverecne titulky, zatimco prvni dil jsem dohral nekolikrat a zapinal jsem ho i jen proto, abych se mohl projizdet po meste, dvojku jsem po zaverecnych titulcich smazal abych uvolnil misto na disku
      tedy ona by to asi byla velmi kvalitni hra, ale svym nazvem si na sebe vzala alespon pro ceskeho hrace prilis velke bremeno, ktere neutahla
    • Přiznám se, že u SP her si koupím originál jen jednou za hodně dlouho (u MP je pro mě hodnota zkrátka nepopiratelně větší kvůli znovuhratelnosti), ale u Mafie bych asi dlouho neváhal. Zlaté české ručičky, říkalo se... No, určitě to platí stále, jenže dnes už má mnoho z nich na sobě laciné rukavičky, které šálí vzhledem a svým skrytým provedením připomínají spíše rychlou výrobu z východu.

      Dvojka pro mě byla v době vydání GTA IV jako žena, která vás trápí příjemně natahujícím úvodem, svléká se, jen náznak, jak asi může chutnat... Najednou zjistíte, že vlastně vypadala mnohem lépe tak, jak byla - a než se nadějete, nekompromisně odchází... Aby se vzápětí vrátila s bandou na sebe upozorňujících parchantů, které jste předtím viděli u ní na stole, o kterých vám tvrdila, že je to ona sama se sourozenci v mládí. A že ti malí smradi se uměli usmívat jen na fotce, když je nikdo zrovna nebudil..................

      Aneb Take2 to posrali, ale totálně...!
      • c-z06 by si mel konecne zaprcat aby se zbavil frustrace a ty, kubu-wane si utri nos, mas ho ponekud hnedej :D
      • kubi-wan
        Krásný přirovnání *15*
  • no pekne mafia 3 možno bude aj skôr ale pochybujem že bude v českom dabingu čo je velký mínus oproti predošlým dielom
    • USER47
      Zcela upřímně řečeno, proti příšernýmu nadabování jedničky a dvojky bude úplný vyškrtnutí českýho dabingu spíš plus:).
      • presne tak. dabing byl naprosto priserny!
      • Walldstein
        Ehm...u dvojky by se možná i dalo souhlasit, ale u jedničky? Sorry, ale ve své době se jednalo o špičku s výborným hereckým obsazením: Marek Vašut (Tommy Angelo), Petr Rychlý (Paulie), Antonín Molčík (Don Salieri) - Molčík je český hlas Morgena Freemana nebo Dannyho Glovera, Petr Pospíchal (Don Morello) - český hlas Chucka Norrise, Dalimil Klapka (Frank), atd. atd. jedna dabingová a herecká hvězda vedle druhé. Mám pocit, že tvůj výblitek svědčí o tvé neznalosti. "Jednička" Mafie byla právě celosvětově vynášena do nebes právě díky skvělému příběhu a dabingu.
        • USER47
          To jsou růžový brýle nostalgie...
          http://www.youtube.com/watch?v=xQpAOUkvw_Y&feature=youtu.be&t=7m20s

          Tohle byl samozřejmě trochu extrém, ale mizernejch tam bylo o dost víc výkonů. Koneckonců i ten Vašut je neskutečnej dřevák. Nevím, zda to bylo vedením herců, jejich nezájmem, či amatérskou kvalitou samotnýho scénáře, ale většina dialogů zní dost šíleně.
          • Walldstein
            No rozhodně duchaplnější rozhovor než v kdejakym velkofilmu...
          • Dabing by mohl být určitě lepší, ale přesto z něho mám lepší dojem než z některých rádoby mega hereckých výkonů v moderních hrách, které působí dost uměle. Také se musí vzít v úvahu, že tehdejší možnosti animace byly oproti dnešku omezené hlavně v oblasti práce s obličejem. Někdy je prostě z hercova hlasu slyšet něco, co v příslušné animaci není. Na druhou stranu tahle nedokonalost živí hračovu fantazii a může zlepšit zážitek z hraní, než kdyby měl všechno naservírované až pod nos.
          • Mas uplnu pravdu. Mafia sa mi pacila, aj ked nie tak moc, aby som ju hral viac, ako jeden krat. Ale ze bol ten dabing az taky zly, to si naozaj nepamatam:)
            • popravdě nevidím problém, sice Linda není kdovíjaká herečka, ale tehdy se to dělalo trochu jinak a atmosféru to nijak nekazilo. Já bych nedokázal hrát Mafii v anglickým dabingu, dvojku jsem už hrál v ENG, takže tam už mi to je jedno:)
        • pochybuji že ji ve světě "vynášeli do nebes" kvůli českému dabingu...
        • Petr Rychly bol ale celkom peklo ;) Inak sa mi zda, ze aj Vavra v niektorom podcaste spominal, ze dnes by ten dabing spravil inak.
    • Bude to minus pre CZ/SK hracov, co je pre taku firmu ako 2K pravdepodobne uplne nepodstatne. Peniaze su peniaze, a viac sa oplati robit radsej dabing do jazykov, ktorym hovori viac ludi.
    • Ak by bol o lokalizáciu veľký záujem tak prečo nie...
    • Je možné, že to alespoň zkusí amatérskou cestou (jako u Doom 3). Ale věřím, že by si to zase zasloužilo třeba Vašuta, Rychlého a další :)
      • Vzpamatuje se, to je jako by Rolls Roys měl montovat Ind. Bute to mít sice nálepku RR, ale nikdy to už on nebude. Práci dělají lidé a ne nakoupené licence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit