Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak bych nahodil hnedka HALO 3 a Gears of War 2 a 3 *1*
  • Tak jestli tohle bude fungovat "tak mě do dvou let bude stačit" 4jádrovej tablet (AMD-APU nebo ARM s Tegrou 4), HDD stanice s 4T pamětí, nějaké periférie a obrovská televize. PC a konzole se mužou zahrabat.:DDD Pro náročné uživatele jako já samozřejmě že ne. (Programování, grafika, tvorba videa a smaženi moderních outstanding tech. dokonalích PC her)
  • na 100% Condemned 2: Bloodshot a Alan Wake :-)
  • nVidia, iDSoft (Carmac) a jistě i další tvrdí, že mobilní zařízení (tablety, telefony,...) budou mít za rok až dva srovnatelný výkon se současnými konzolemi.
    Umím si předsavit, že budou různé edice W8, např Home nebo Game a některá bude opravdu podporovat hry s Xbox360.
    MS by tím vyřešil počáteční nedostatek software pro svoje tablety (mobilů si myslím, že se to týkat nebude).
    Tyhle konsekvence by měli najít místní redaktoři.....
    • Paulcz
      asi budu trošku skeptickej, ale už vidím jak za rok vyjde xbox360 nebo PS3 konzole ve velikosti mobilu..
  • tak uz by se vyplatilo kupovat xbox nez ps3 protoze hry na xbox by meli dvoji vyuziti a lepsi koipit hru pro pc a xbox nez jen na ps3
  • PROSIM PROSIM PROSIM
    PS.vzdycky kdyz si rikam ze si poridim konzoli okamzite se začnou obevovat zpravy tohoto typu
    • splash
      No na win8 si ještě počkáme a není to vubec jistý...a stejnak si radši zahraju na telce v obýváku nez nalepenej k PC u stolu...
      • a kdo rika ze musis byt nalepenej u PC kdyz to stejne budes muset hrat na gamepadu a tim pade si k tomu komplu klidne lehnout.... chjooo dalsi PC hater
  • Nerealne ale ked nahodou to hodia i na Win7 tak tych autobotov na boxe roznesiem v multaku na cervenu tv.
    • MishKonn
      Pokud by ty hry měly jít na PC, určitě nepůjdou hrát bez X360 controlleru - nikdo se nebude obtěžovat s portováním ovládání, pokud nebudou zamýšlené na PC.
      • Přesně ... kdo potřebuje HW od Microsoftu ?
        • MishKonn
          Pardon, netušil jsem, že někdo bude slovíčkařit...na gamepadu.
      • tak ovladani se muze vyresit aplikacne .. to bych rekl je ta nejjednoduchsi cast z toho ..
  • Alan Wake, Red Dead Redemption, NHL ...
  • CRYPT
    Pokud neco takoveho Microsoft skutecne chysta je dost mozne ze bych konecne mel tu cest si zahrat Skate3 od EA
  • Hmm, tak to asi o něčem vypovídá. A sice, že Xbox360 již značně ztrácí oproti PS3.
    • Prosim ? :D V cem presne ztraci ? V tom pseudo vykonu kdy kazdy firma ktera vyviji at uz jakoukoliv hru pise, ze je s moznostmi konzole jednou na maximu a podruhe zase ne ? PS3 nepredvadi nic co by xbox nezvladl ba naopak. A nebo snad v prodeji ? Muzes to trochu rozvest ?
      • Playstation má (podle mě) lepší hry, kamarád strašně vychvaloval halo a zas takový haló to nebylo. Dále mám radši GT než forzu - spíš otázka vkusu. Ale stejně si myslím že žádné konzoli se zatím nepodařilo překročit stín PS2
      • Právě jsi to zmínil, především v prodeji (i přes hacknutí PSN) a v množství kvalitních her(Resistance, Uncharted, Heavy Rain, god of War, Metal gear Solid). Výkonově je na tom PS3 také lépe(ne, že by to u konzolí bylo důležité, ale chtěl jsi to rozvést) a v popularitě je to tak, že PS3 získal více hráčů, než Xbox360 za stejné období.
        Máme doma PS3 i Xbox360, ale na xboxu nehraje skoro nikdo, naposledy jsem tam hrál Alan Wake.
        • Ataker
          Resistance no jak myslíš :D jinak vždy, když vidím porovnání hry na Xku s PS3 verzí, tak na Xku to rozhodně vypadalo zatím lépe...
          • Ryba9
            Děláš si kozy ty Xko??? Viděl sem dvě porovnání konzole-only her a Xbox nestíhal.
        • a proto je prodáno více xboxů...
          • Prodáno a nebo rozdáno?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit