Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzu vedet co na tom lidi bavi? Porad dokola to stejne, bezduche a dokola jede Spiderman, Venom, Batman. Ptam se existuje i neco jineho? Mam tu tip pro vyvojare... zkuste treba Guyver podle komixu nebo hraneho filmu a bude to uplne neco jineho :)

  • Deywik

    podle me tahle recenze je zatim na czsk nejlepsi - presne rika, ze je to jen graficky prelestena jednicka kde je novej pribeh..presne to jsem cekal a urcite bych tomu nedal 8,9,10... 

  • Tak Vám nevím, trošku mi přijde, že přidělujete hry na recenze špatným recenzentům (to nemá být urážka, jako fakt). Total war: Pharaoh dostane fanoušek, jenž střílí osmičky, když je to nejprůměrnější plnohodnotný Total war za posledních x dílů. Lord of Fallen za 9, ikdyž je to kvalitní titul, tak 9? Nevím teda. Následně Spider-man, který dostane deku za věci, které ostatní recenzenti hlavně chválí (jsou všichni zaplacení nebo proč musí nutně games jít proti proudu). Chápu, každý má nějaké své preference a ty se zákonitě odrazí v hodnocení, ale zase to nemusí být "za každou cenu se budeme lišit". Vždy jsem games považoval za tu sílu, která mi pomáhala se rozhodnout v případech, kdy jsem si nebyl jist, ale například v případě (pro mě) Total waru, Lord of the Fallen to byla hodně trefa vedle a díra v peněžence.

    • Slavik_Jenda

      Však máš internet plný různých recenzí, tak to vezmi jako střípek do mozaiky a neztěžuj si... Pokud je to jako Spiderman 1 nedej bože lepší, tak bych tomu já osobně dal 10. 

      Protože i když to není dokonalé, ani originální... Tak Spiderman je snad jediná hra, která mě vyloženě motivovala k tomu, abych ji vyzobal na 100% (Platinu)... Jestli někdo to zhodnotí na 8/10, tak to na mém pohledu nic nemění a neznamená to, že ten jeho je špatný...

    • Problém není v recenzentech. Problém je v tom, že řešíš akorát číselné hodnocení. To fakt není chyba recenzenta :-D

    • Derp_1337

      To je problém číselných hodnocení. Nejde v nich prostě reálně vyjádřit nějakou zábavnou hodnotu, protože úplně každý člověk na světě má nějaké svoje subjektivní preference.

      Vždycky je proto potřeba počítat s ±2 body dle svých osobních preferencí. (Např. hra 8/10 může být pro někoho zklamání 6/10 nebo pro někoho jiného super zábavný hit 10/10).

      Někteří novináři jsou si vědomi nepřesností v číselných hodnocení a proto vůbec žádná čísla nepoužívají. Řeknou: přečtěte si text a to vám o hře dost řekne a vy sami se rozhodnete, jak moc se vám hra líbí.

  • Slavik_Jenda

    Mně se víc líbil Spiderman 1, než Miles Morales... Bavil mě ten soubojový systém s využíváním vynálezů... Miles příliš vynálezů neměl, ale měl naopak schopnosti, se kterými ty souboje za mě byly více na jedno brdo... Dostat všechny na jedno místo a pak "praštit" do země s el. výbojem... Schopnost se zneviditelnit vnímám čistě jako cheat... Uniknete tak snadno z každé šlamastiky...

    Spiderman tohle neměl, tam jsem musel více uhýbat, doslova se bít... Když ti nepřátele byli silní, tak jsem využíval příležitostí je přišpendlit ke zdi, k podlaze... Omračit je výbojem... Spoutat pavučinou a mrštit je na ostatní... Souboje v DLC s tužšími nepřáteli byly až psycho, kdy jsem lítal z jedné strany lokality na druhou ve snaze nepřátele rozdělit a snáz porazit...

    Co jsem ale viděl a rád bych se mýlil, tak Spiderman 2 bude mít blíže k Milesovi, než k původní hře... Přesto se na něj samozřejmě těším, moc se těším na pokračování příběhu...

  • Pekne to vypada u konkurence pod videem v diskuzi. Jakmile nekdo dava negativni hodnoceni, uz dostava cocku. Pekne ta hra rozdeluje publikum.

    • Nj, to je stejné u EA FC. Napíšeš negativum a už se to sype :D 

  • triptich

    ako tak pozerám recenzie, je to vlastne taký nedeľný obed u babičky = stávka na istotu. viem, čo dostanem a dostanem toho kopu aj s prídavkom :D
    hra roku sa nekoná, ale kvality titul nestratil a svoju úlohu si zastane. za mňa štandard, aký sa od sony exkluzivity očakáva. s kúpou teda môžem počkať a dobiehať iné resty. vďaka za recenziu.

  • Přesně jak jsem tušil. Počkám si na slevu.

  • Corvus

    Velmi pěkná recenze! Díky, Patriku. Monstrózní ochlupení podpaží pobavilo 😀

  • Další BANGER od Sony. Adept na hru roku.

  • At uz je patek!! Nemuzu se dockat, az nekomu vystriknu pavucinu do oka! If you know what...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit