Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aneb, pokud jste jeste nehrali spidermana od insomniac,. pridejte si jeden bod

  • Vydala Sony v poslední době taky něco jiného než akční adventuru? Jak jim to proboha pořád může vycházet v recenzích. Pár her jsem od nich hrál a je to pořád to samé, jen se mění kulisy. 

    • tak si kup x box a forzu a gearsy a ubohej Starfield...

    • Derp_1337

      Hele, jestli osobně nemáš rád akční adventury, tak se na recenze takových her nekoukej. Víš, ty recenze jsou primárně pro lidi, co zvažují, že si něco takového možná zahrají. 😉

      Tvůj názor očividně nebude stejný jako názory většiny hráčů, co takové hry hrajou (těch co to mají rádi a těch neutrálních).


      Já třeba osobně nemám rád závodní hry. Ale já nečtu příslušné recenze a nechodím do diskuzí prudit, že ten žánr nemám rád. Považuji to za ztrátu času. Prostě to ignoruji.

    • J.V.Stalin

      Jo, na tom oni fakt dost ujížděj. Ale proč by jim to nemělo vycházet v recenzích?

      • Derp_1337

        Akatosh je jeden z těch lidí, co žijou v bublině  "já osobně něco nemám rád a nedokážu pochopit, že se na světě můžou objevit nějací lidé, co takové věci má rádi".

  • Vention

    Musim uznat, ze hratelnost u "jednicky" byla fakt good. Hral jsem nakompu na plno ve 4K a teda klobouk dolů, fakt jsem si tu plynulost bojů, skoků a vseho dost uzival. Gamepad rulzz


  • ArnyKasha

    No, takže vlastně dostanu to, co jsem tak nějak čekal už od prvních ukázek a vlastně mi to nevadí. Stejně jsem měl nutkání si zopáknout hru s Milesem. Hratelnost mi už tak učarovala a vlastně ani nepotřebuji, aby se razantně měnila. Já se těším a jako fanoušek komixů, filmů, i seriálů si to užiju se vším všudy a snad i na platinu. :)

  • vonTossis

    Opotřebení materiálu. 

  • Konecne nekdo kdo nema ruzove bryle. Diky Patriku. Palec nahoru.

  • A takový to byl hype, adept na hru roku... tak snad příště

  • michaelfoucault

    Jo, takže se to nevyplatí kupovat. No, díky za tip. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit