Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jo tohle je super hned jak jsem to uslyšel tak jsem byl zvědav, náhodou to může být sranda. Krátí to trochu čekání na Life is strange2 které snad bude mega super 😎😛
    • Carnage666
      A nemusíš to cracknout viď.
  • svickovak
    Ten trailer na konferenci MS mě hodně zaujal a když je to zadarmo, tak není o čem debatovat. Těším se na to a jsem zvědav na Life Is Strange dvojku.
  • Khanemis
    Safra, to jsem nějak na E3 minul, že Captain Spirit bude volně dostupný. Velice hezké gesto od vývojářů. Až mě překvapuje, že si něco takového jako menší studio mohou dovolit:)
  • No, nwm. Chce někdo z vás hrát za pošuka? Já teda ne.
  • jackI947
    tmejová -1000
    • ales.smutny
      Víš co je super?  Že tím, jak tím spamováním poskytuješ hezkou mapu (reálně ne moc kvalitních, vážně myslíš, že tyhle cheap někoho zastaví?) proxin v součinnosti s tvými příspěvky z dřívějška má konečně smysl podat podnět Polici ČR za propagaci nacismu :)
      Hezký den!
      • john.linhart
        Palec nahoru. Nácíčky je třeba zničit bez ohledu na náklady.
      • MickeyMutant

        Je mi jasné, že po tvé pádné replice si ten Adolfův sympatizant
        určitě
        nadělal do gatí. Ale proč vlastně? Co si
        s
        ním ve
        skutečnosti
        Policie ČR počne?
        Do basy nepůjde, to je jasné - tu
        už totiž mají
        nacismem
        trollujícími internetovými diskutéry beznadějně přecpanou.

        Ještě hezčí den!

        • Majkl
          třeba se vyděsil, slyšel jsem že pedofilové, práskači a lidi co spamují internetové diskuse mají ve vězení peklo
        • Majkl
          třeba se vyděsil, slyšel jsem že pedofilové, práskači a lidi co spamují internetové diskuse mají ve vězení peklo
          • Jack1947
            Nespamuj! 😈
            • Majkl
              tak ať si to laskavě opravěj double postuje mi to samo! 😬


              předtim by ti to ani nedovolilo poslat 2x ten samý post po sobě, teď to dělá bez ptaní 

      • TheGGG

        GDPR pánové, zatím jsem vám nic neodsouhlasil, takže aby tu těch podnětů nebylo víc....                      

        každopádně to bych vám  nemohl udělat, ve vězení by jste měli peklo a na jaké stránky o hrách bych pak chodil... eurogamer? LoL. Každopádně někteří členové redakce by si měli dát pozor na propagaci narcizmu....
      • Jack1947
        Ty jo, že by konečně trolové měli fakt útrum 😯
      • Majkl
        chceš říct, že shromažďujete a uchováváte osobní data uživatelů bez jejich souhlasu?
        • Draken69CZ
          Jsi nečetl email "Aktualizace smluvních podmínek Tiscali Media"?
          • Majkl
            četl, odkliknul jsem že nesouhlasím se zpracováním osobních údajů, jako na každém webu, kde to na mě vyskočí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit