Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tech obrazcich navic Fisher vypada nejak mlade se mi zda, nebude to pohled do minulosti jeho zivota kdy zacinal u third echelonu, mozne je vsechno no, toho stealth je asi i tak skoda no, aspon ze tu bude stale ten Hitman:Absolution pak uz by byl asi uplny amen.
  • Mají vyvíjet hru, které se prodá tak 200-300 000 výlisků, nebo raději hru, které se prodá 800 000? Byla by to dost možná kvalitní hra, kdyby zas nebyla pro PS3, X-box, a tam někde na konci PC
  • stejně jako Hitman, Rainbow six, Ghost recon, NFS.... svět se mnění. Změníte se s ním? Napadají mne ted jen dvě hry, které si zachovaly vlastního ducha. Svým způsobem Deus ex a Bioshock.
  • Tak asi se jim bohužel dobře prodával, takže proč by to vraceli ke kořenům *9*
  • korekcia: z predošlého.
  • Súhlas. Okamžité sklamanie. Chlapci sa absolútne nepoučili s predošlého Conviction.
  • Hezký, ale na houno jako DA.. možná kdyby mu dali nějaký neviditelný maskování, když už má hrát ve dne, ale pochybuju.. A pokud to bude zase na dvě tlačítka jako CONV. tak Bůůů. Do trojky to byla moje NEJ, NEJ hra, ted je to kýbl sra*ek..
  • Prave sem videl gameplay na MS konferenci a ukazalo se to,ceho sem se obaval.
    Udelali z toho akcni slataninu,jedno tlacitko na sejmuti vsech se opet vraci,super vize ktera projde vsim atd.
    Proste Conviction na steroidech a tedy dalsi zpackany Splinter Cell.
    A ja tajne doufal ,ze se vrati k SP ala Chaos Theory.
  • Dořiti. Vypadá to dobře, ale Sama už nedabuje stejný člověk :(
  • Teď jsem na to koukal na tý konferenci a je mi opravdu líto, kam to SC dopracoval. Prachsprostá cover střílečka, kde je možný enemáka ještě píchnout nožem. Důležitý je, že se musí všechno zabít *7*
  • Cože? Od kdy hraje Isaac Clarke z Dead Space ve Splinter Cell? To sem jedinej kdo tam vidí tu podobu?
  • Izmæl
    Sama už nedabuje Ironside. Zrovna ukazovali ukázku ze hry a stopro to nebyl Ironside.
  • Další chytrák co soudí podle 5 obrázků...
  • Ach Chaos Theory... Těch hodin co jsem na něm v PS2 nahrál... Moje nejoblíbenější mise je ta v bance. Tam jsem se cítil jako pravý špión.
  • R.a.z.i.e.l
    No, nějak nevím, co bych si měl myslet. Vypadá to, že to bude možná akčnější než Conviction, ale zase obrázky můžou klamat. Ale i kdyby klamaly, tak to už stejně asi nebude ono... Já chci zpátky Chaos Theory, Lamberta, Thrid Echelon atd...
  • Ale ani na jednom screenu to nepoužívá
  • kubi-wan
    A na co má to noční vidění, když se to všude na těch screenech odehrává za bílýho dne?
  • Ano to beru, ale dnes hráči (bohužel) vyžadují akčnost a filmovost (jak který hráč) a tak, tu máme akční screeny, ale dobrá šance na omyl je taktéž vysoká. Chaos je určitě nejlepší díl série to bezpochyby, ale já Ubisoftu chci věřit. Nejsem okamžitý skeptik, a chci jim dát šanci. A pokud tato mise bude průchodná jako v Double Agentovi, bude to jen a jen dobře, ale pokud nás bude čekat pár akčních misí a většina stealth, jen tak pro dramatičnost, nebudu proti, ale také nevíme, jestli se tahle mise nakonec nezvrtne, a proto ta přestřelka. Já jim zatím věřím a počkám na více materiálů.
  • montatatana
    Ublinknul jsem si.
  • deridon
    já tu skepsi chápu.. mě to až moc připomíná Ghost Recon: Future Soldier (asi stejný engine), ale tak měli uvolnit nějáké screeny z noční mise a né jak to šije kalašnikovem na sluníčku.. Double Agent byl už taky v té Africe či kde to bylo, ale pořád šlo hrát stealth i když to bylo složitější ve dne, což beru jako plus, kdyby to bylo stejné tu, jsem pro.. a pokud budou použity herní mechanismy z Chaos/Agent a ne Conviction (což se nejspíš nedočkáme) tak bych to bral hned

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit