Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumí se krycí systém v Conviction...To snad jako Stealth hrát nešlo.
  • Tak jak ? Ale upřímně !
    Je tam ta blbá Ubisoft ochrana ?
    Jde to hrát systémem - omráčím stráž, save, nalákám a omráčím druhou, save, přelezu po trubce, save, hele laser, podlezu jeden, save, podlezu druhý save, vylezu na turniket, save... Prostě neomezené savování jako ve starých dílech ?
    Jak moc to je odlišné od střílečkové Conviction ? Mám Splinter Cell rád ale poslední dva díly se mi vůbec nelíbily...Tohle je lepší ? Sice si to koupím až v nějaké slevě, ale zajímá mne jestli je to pro fanoušky původní trilogie, nebo je to prostě něco s názvem Splinter Cell ale je to taková "krycí střílejda". Krom toho systém neSAVE mě nutil hrát akčním stylem. Všechny postřílej a jdi dál. Au.
    • kejo
      Savovat sam nevies, funguje tu iba autosave, a ten nie je na kazdom kroku, takze si svoj postup musis poriadne rozmysliet (hlavne vo vedlajsich misiach, ktore ti ulozi iba 1x priblizne v polovici).
      • A to jenom ty delsi. Ty od Grim se neukladaji vubec, a poplach = konec mise, takze nevim, jestli se tak levej, nebo sem hral neco jinyho, ale me to obcas docela zabrat dalo teda.
        • Přesně druhá mise od Grim sem prakticky na začátku hry a prostě dva dny se s tím peru zapnu dvakrát to zkusím dvakrát mě zahlídne nějakej hmmm a já to prsotě vypínám myslím že strávím u blacklistu pár desítek hodin.
          • druha je ta co zacinas venku pred takovym skladem a je tam minovy pole, nebo to je ta s tim hranicnim prechodem? Protoze z ty na tom prechodu sem hodil ovladac obloukem jednou =D.
  • SC Blacklist je pro mě naprosto skvělá záležitost. Hraju na obtížnost realistic a občas se dost zapotím. Jakékoliv prozrazení a hraju odznova, jelikož je to pro mě větší výzva a hra mě takto opravdu BAVÍ, což už se mi dlouho nestalo.
  • láká mě si to zahrát... ale zařekl jsem se, že kvůli absence Ironsida si tento díl nekoupím. Nepřenesu se přes ten dabing. V podstatě jsem všechny předchozí díly hrál jen kvůli tomu, že jsem si oblíbil charakter Sama Fishera. To, že to byla i slušná stealth akce pro mě bylo vedlejší. Takže pro mě byl hlavním lákadlem vždy jen Sam Fisher. To už teď bohužel on není, takže pro mě skončil Splinter Cell v závěrečných titulkách Conviction, kde Sam s Vicem relaxují a popíjí...
  • Asi hru koupím, ať vím jaký to je s luxusní prostitutkou.
  • Pete.palis
    při vypuštění prvních trailerů jsem se hodně bál, že to nebude ono...ale dík bohu jsem se hodně mýlil;)
    • Ristoro
      Mám stejný názor. Úžasná hra. A nový SAM mi rozhodně sedí.
    • tak tak
  • neverím, že to je lepšie ako Pandora alebo Chaos Theory...zase nadhodnotená hra...taký bazmek, čo nie je ani poriadna stealth hra ani poriadna akcia...dačo ako Mass defekt....
    • Hrála jsem a plně souhlasím.
    • Pri Pandore to asi problem nebude, nakolko to je slabsi diel. Holt vsak to robil Shanghai a nie Montreal.
    • Pete.palis
      je na tobě jak hru projdeš...Rambo stylem, a nebo tiše se zabíjením, či jen omračováním...takže každej si hratelnost utváří podle chuti, tak jde vidět, žes nehrál....
      • Do Pandory anebo Chaos T. to má rozhodně daleko.
    • Když píšeš "nevěřím", tak jsi to očividně nehrál... Takže zbytek tvojeho výplodu je jen kýbl zvratek, chápu to dobře?
      • predpokladám podľa recenzie....raz som tú chybu spravil a kúpil si ten mega s*it Dead Space 3, čo sa ani dohrať nedal jak to bola debilná hra...toto už z trailerov a recenzií vyzerá extrémne tupo...
        • Jack1947
          To je pak zbytecne komentovat, ani ja bych se neodvazil takhle komentovat hru co jsem nehral , a ze Dead space3 debilna hra? To mi tedy povedz co bolo na tom debilneho, ze sa to nedalo dohrat. *3*
        • Takže hádám dobře.. nehrál jsi a tudíž jsou tvoje příspěvky jen zvratky. Jen se ujišťuju. *3*
  • TheGGG
    Hodně dobrá hra, od dob CoD jsem si neužil tolik akce. Jsem v druhé misi a mám asi 150 killů. Při hraní si připadám jako velký pán a nekompromisní badass. Hraji na PC na max a grafika je neskutečná. *5*
    Jen Fischer je moc škaredý, trochu gelu bych mu přidal na hlavu.
    • Jack1947
      Jesteze, takhle nesmysli kazdy takovy , "troll¸¸, to by potom tenhle typ her ani nemnel sanci uspet. (na poli strilecek samozrejmne) Mimochodem ja jsem Killnul, ve stealth , treba mene zato jsem se nemusel zdrzovat zbytecnymi prestelkami, tudiz sem si hru mozna uzil i vic, ale chapu deti radi utracej cas aby pak mohli machrovat ve zdejsi komunite, kde to kazdeho ocividne strasne zajima *15* *2*
      • TheGGG
        stealth je hrozná nuda. Nikdy mě nebavilo hrát hry stealth
        • Jack1947
          Si vyjimka, a je mi te lito ( pak se nediv, ze si takovy jak jsi.)
          • TheGGG
            aha, koho nebaví stealth nemá právo žít. LoL co si nový hitler?
  • Trisska
    *Splinter Cell: Blacklist je jako plastelína nebo luxusní prostitutka. Snaží se vyhovět a přizpůsobit všem, aniž by je okrádala na zážitku.*

    Poněkud zvláštní přirovnání s tou luxusní prostitutkou, obzvláště na stránkách kam choděj především děti. Autorka článku se v této *profesi* vyzná očividně lépe než já...
    • Magister_Peditum
      Lepší luxusní prostitutka než trollící Trisska. *2* *1*
      • Miserius
        A = B *15* *3*
    • Počkej a když dítě uslyší slovo prostitutka, tak automaticky poběží a jednu si zaplatí? Nebo jako co jsi tím myslel?
    • Miserius
      Trossko, hra je 18+ ne?
      • chovej se slušne
      • Trisska
        A co Games.cz?
        • Raději místo toho nadávání běž mi vyčistit hajzl už je zase ucpanej!
        • Jack1947
          A nesnaz se napravovat zdejsi, "zkazenou komunitu¸¸ jim uz neni pomoci *3* .
  • já jsem s hrou spokojen a líbi se mně.čislem hodnotit nebudu u mne je zkrátka výborná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit