Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Splinter Cell: Maximum Muziky
    • Navyše tá ripnutá zvučka zo saints row dubstep gun
  • Dneska jsem to akorát dohrál. Je to dobrej SC, rozhodně lepší než Conviction, ale pár výhrad bych měl.

    1, nový dabér - když se oznámilo, že Ironside bude chybět, vnímal jsem to tak nějak vlažně, protože nejsem zas až tak zarytej fanda, ale teď už fanoušky chápu, proč tak kopali. Je to totiž divný, když je teď Sam herně starší a má přitom mladšího herce. Vtipně to pak vyznívá především v momentech, když mluví se svojí dcerou po telefonu, je to spíš rozhovor bratr-sestra.

    2, stále málo misí v noci/ve tmě - proč tam ty mise za denního světla vůbec dávaj?!?!

    3, nucené first-person části za Briggse - není to sice na dlouho, ale pohyb mi přišel takovej nemotornej, a vůbec to byla z ničeho nic uprostřed mise taková nepříjemná změna.

    4, až moc vážný Fisher - v předešlých dílech byl aspoň humor, Sam byl sarkastickej, dokonce i v tom vážným Convictionu utrousil sem tam vtipnou poznámku, ale tady po nějakým humoru ani stopy. Neustále nasranej výraz.
    • Mě se líbíly rozhovory s Kobinem, tam do něj Sam rýpal, co se do něj vešlo. Briggs pasáž byla mimo, maximálně mě napadá psychická příprava na merce v multiplayeru.
    • Jack1947
      Presne, Fisher se tvari i mluvi drsne ale je trapak celkem, nuda same bla bla , smernice a vse dle zasad, (skoda ze to nebyl prequel pak bych to dokazal pochopit takhle, za fishera minusy a jinak ok.
  • Pekna a informativni video recenze! Dekuju pekne!
  • Miserius
    Co to na mě ten prehravac zkousi? *4* Nekolikrat to najednou hodi Capture the flag Evropu 2 a recenze jede od zacatku...
  • B.o.b
    Bez Evropy 2! http://www.youtube.com/watch?v=MUjTuOZ6-pM
  • len tolko ze ak si chcete vychutnat kvalitny megaspionazny zazitok ktory ste milovali na chaos theory napr a double agent, tak jednoznacne treba zvoli obtiaznost ,,Perfekcionista,, ktorý vypne to trapne oznacovanie a ,,execute,, .. pak je to ten pravy dokonaly spionazny zazitok ktory potrebujem ;)
  • recenze od janchora na hru je vždycky lepši než cela ta hra :D: D
    • jj a dejte už někam dpč ty skrvene reklamy
  • Corvus
    ...jen jedna čistě osobní poznámka (výtka): Mně se prostě vzezření "nového" Sama absolutně nelíbí. Východoevropští čtenáři prominou, ale ten ruský/ukrajinský xicht Fishera, to je prostě děs. Fakt se mi zajídá a to jsem viděl pouze promo videa a Lukášovu videorecenzi. Při představě, že bych měl na tohle koukat i ve hře... Není nutný žádný hate, je to skutečně čistě osobní poznámka pod čarou. Nový Sam je extrémě nevzhledný a nesympatický (oproti všem ostatním dílům). Vypadá jako A) ukrajinský trestanec, B) ukrajinský nájemný vrah :))
    • Inquisitor
      Je fakt že vypadá opravdu divně a ten jeho parťák taky. Naštěstí se na ně během hry moc dívat nemusíš :)
  • MidnighT91
    Fungují staré savy s patchem 1.02 ??? Jinak je to parádní jízda a starejm dílům to ostudu nedělá...
    • Inquisitor
      Jo fungujou.
      • MidnighT91
        díky...
  • Iggy
    Děkuji za recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit