Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    To je zas clanek, prej vic prouzku vic adidas..achjo..diletantsvi. napadlo ty dva co tohle psaly ze třeba taky jsou hry co mají 50 hodin a clovek se u nich bavi celou dobu, a ze ty lidi co nadavaj na kratkou herni dobu je hrali a proto jim to vadi? Asi ne..proste vic prouzku vic adidas..To ze na to nemate cas hrat dlouhe hry a radsi delate ze jsou obsahove o nicem ještě neznamena ze to tak je..panove. Pekny priklad je poslední Dragon Age, hra na 100+ hodin a plno lidi se u ni bavilo od zacatku do konce..cemu se divite ze jim vadi hra která ma 5 hodin???
    • Jack1947
      No hlavní problém asi bude že to je hra za plnou cenu.
  • Jack1947
    Nejhorší je že tohle jen utvrdí console hejtery v tom že měli pravdu. Normálního člověka trochu otráví zas záleží na míře očekávání a jak moc je ochoten odpustit. Délka není vše ale v dnešní době se dlouhá hra bere pomalu jako vzácnost. Achjo
    • Tvrdit pravdu neni hate. Az vyrostes, pochopis.
      • Jack1947
        Ty by jsi to nenapsal kdybys byl jejdásek.
  • Já se tímto haló ohledně délky nevzrušuji,
    Hru mám předobjednanou, protože zasazení a stylizace hry mě uchvátila od prvního okamžiku. Radši buduá mít 6-8 hodin hodně kvalitní zábavy, než 12-15 hodin hry, která bude nastavovaná a protahovaná a celé mi to otráví.
    To je ale to hloupé lidské uvažování. Nejlépe to ukážu na příkladu jídla.
    Buď můžete jít do restaurace kde dávají extra veliké porce a přežerete se, ale kvalitou nic extra. Nebo můžete jít do restaurace, kde dostanete normální porci, ovšem jídlo je vynikající a budete ješte dva měsíce vzpomínat jak jste si pochutnali. A není to tak i s hrami?
    Lze to i vysvětlit na ekonomickém modelu klesající mezní užitečnosti. Tedy že od určitého bodu každá další spotřebovaná jednotka (v tomto případě herní hodina) přináší menší a menší užitek, až nastane bod kdy už přináší jen ztrátu.....
    • Dobrý srovnání a souhlas, ale v Čechách se radši lidi přežerou k prasknutí, než by dali ty samý, nebo nedejbože větší, prachy za dobrý jídlo ;)
      Osobně si počkám na recenze, protože zatím mi hra připadá víceméně jako takový steampunk Gears of War. Ale třeba budu překvapen, a pokud v recenzích zazní, že je to dobrá hra, kupuju, bez ohledu na délku. Beztak mám na hraní čím dál méně času :(
    • Krescz
      preferuji kvalitu pred kvantitou, ale tahle hra ma kvalitni maximalne marketing...jinak ta hra me taky uchvatila, steampunk, wlkodlaci, revoluce(vsechno co mame radi :D)...ale ruku na srdce..chci si zahrat a ovladat toho co nejvice a ne cumet na polovicni film s Beckovim pribehem za dva litry *7*
      • Souhlasím, využij dva litry na nákup učebnice gramatiky. Prej "wlkodlak", trošku hřejeme, co?
        • flash789
          a ty jdi s tim opravovanim cestiny do prcic:)
          A pokud te to bavi tak chod sem tam to aspoň nekoho bude zajímat
          http://www.cesky-jazyk.cz/forum/cestina-mluvnice-gramatika.html
    • Jiste, onebutton koridor s cernyma pruhama budeme srovnavat s vynikajicim jidlem. *15*
      Spis to jsou parky bez masa, jen z mouky a kopyt, a ty jsi typicky cech co si nad nima chrochta a mysli jak usetril. *5*
  • Všude tady čtu - krátká herní doba, nekoupil bych to, je to drahý bla… bla… bla… trapný.
    Mám hru předobjednanou, zaplatil jsem ji předem a hotovo. V pátek si hryzejte nehty u nohou, já budu hrát.
    • V patek budes hrat, a jeste v patek to dohrajes. V sobotu hryzas nehty s nama :-D
  • Vogon
    No jenom počkejte, zachvíli tu vběhnou fanoušci Metal Gearu a začnou tu kázat, že ta hra má hrací dobu 1000+ hodin, protože ji můžete hrát pořád dokola.
  • MickeyMutant
  • Ja nevidim nic spatneho na tom ze hra na konzole stoji 1700kc vite co to da prace aby to mohl hrat i cviceny simpanz z prazske zoo.
    • Chápu, nemáš na konzoli, tak si ten hate užij ;-)
    • Na ps1 jsem (no vlastne muj tata) kupoval hry i za vic nez 2000. Takze tech 1700 je celkem v poho *1*
  • Prvni recenze Order 1886 od francouzu Jeux de video, kteri dali tenkrat Uncharted 21/20, takze je rozhodne nelze podezitrat z podjatosti vuci Sony, spis naopak.
    Order dostal 15/20, herni doba skutecne jen pouhych 7 hodin, hudba slusny, grafika vynikajici. Kritizuji QTE a nemoznost preskocit animacky(ktereho debila to napadlo), hloupe stealth mise.
    http://cdn4.gamepur.com/images/feature/the-order-1886-legit-review-leaked-screenshot-2.jpg

    Takze od nefanboy webu ocekavam 6/10. Dalsi neprekonatelna Ps4 exklusivita. *15* *15* *15*
    • Keyz
      Tedy filmové pruhy se danému magazínu zamlouvají? *15*

      To bude asi na další generaci standard. Omezí rozlišení aby tam dali o 0,001% lepší grafiku a ten HW to utáhl.
    • Nemoznost preskocit animacky *8* Tak to je dobre vostuda!
      • Drakersss
        To někoho ještě napadá v příběhové hře přeskakovat animace ? *8*
        • Přijde mi normální mít všechny cutscény nepřeskočitelný, pokud je hráč vidí poprvý. Jakmile je ale po reloadu třeba díky smrti nebo že si zkrátka chce učitou část/level projít znova, tak by hráč měl mít možnost volby. Imho jedna ze základních věcí, co by měla bejt v každý hře zakomponovaná.
        • Pokud si chce člověk podruhé ZAHRÁT nějakou pasáž, tak ho animace fakt moc nezajímá...
      • Jj, zpatky do roku 1996. Only on Playstation 4. *1*
  • je to dobry beckovy film ale ma vela gameplay...a bod v recenzii by som minimalne za cgi render penisu dal urcite *3*
  • Mne sa zda ze par ludi tu zabuda ze niektory z nas si za hry aj platia, a pytat si 1500 kč za 7 hodin singleplayerovej akcie bez multiplayeru a s linearnou SP kampanou je trosku zverstvo.
    • Presne, to vis recenzentum hra dojde pred rypacek, zahraji si v klidku pohoda, tabacek.
      Co na tom ze ostatni za to daji 1700, coz rozhodne neni malo. Naopak za hru jako Order je to regulerni zlodejina.
      • Tak nekupujte konzole a budete si hrát i když budete třeba bez peněz a když je budete mít tak si je pak můžete kupovat,,, když mám prachy koupím, když nemám stáhnu, když nejde stáhnout tak nestahuji,,, stejně 80-90% her nestojí bohužel ani za stahování ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit