Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevidím problem v tom pokud to bude interaktivní film a je to tak ferove prezentovano. Pak bude ale záležet na tom, jak kvalitní to bude podívaná a redakce by mela v recenzi zvlášt hodnotit pribeh a strih a pod. (skoro jakoby hodnotili film)
    když človek zbesile klika pri ostatnich titulech jako blázen (hlavne na pc) tak pro zmenu dobre padne vypnout a jen si uživat epicku jizdu
    • Jack1947
      Ehm, on to ale neměl být až tak interaktivní film...
  • Paul_cz
    Games by po vzoru Eurogameru měli zrušit čísla než udělají další botu a narvou Orderu vyšší hodnocení než Dying Lightu *1*
    • Luckiller
      Dying light a Rome 2 Total war. Dvě nejhorší a nejvíce zavádějící recenze, které jsem na tomhle webu četl. Naprostý diletantismus. Pokud vás napadá horší, napište mi ji.
  • Half life 2 jsem prošel napodruhé za 5h a stále je to pro mě nejlepší singl fps co jsem kdy hrál..
    • species
      Pod to se podepisu, herni dobu zmerenou nemam ale opravdu je HL jeste neprekonano.
      • Nepřekonaný, pokud se srovnává třeba s Domem nebo kveikem, Metrem nebo tak. Pokud se postaví proti CoD, tak útrum, páč tam se už začíná měřit zábavou a hratelností a HL jde tak do kytek. Ale to jen tak mimochodem, ať moc neodbočujeme od aktutální životně závažné Order problematiky.
        • Ale hooovno ty cype. *1*
        • K tomu len: WTF?
  • Dejte tomu v recenzi vysokou známku, ať je tady ve čtvrtek p*del.
  • Nevidím problém v délce hry. 5 hodin může být kolikrát lepší než 15 hodin. Jen kvůli hodinám navíc se kolikrát hry zbytečně natahují nesmyslnou omáčkou, která nakonec nikoho nebaví. V čem vidím problém jsou ceny za takové tituly. Takové hry si nemohou už ze zásady říct o podobné peníze jako platíme za tituly typu Skyrim, GTA apod. Takže pouze případná cena je mi proti srsti. Přesně takové tituly kupuju na Steamu za 5 Euro. *3*
    • Proc by si nemohly rict o takovou cenu? Mohou. Cena se stanovuje tak, aby zbozi co nejvice vydelalo a je primarne veci poptavky. Nikoliv herni doby.
      • To je samozřejmě pravda. Ale je naprosto v pořádku vyjádřit (kultivovaně) nesouhlas s nastavenou cenou...
    • Souhlasím a podepisuji.

      (Možná kdyby si recenzenti museli hry kupovat, tak by to taky pochopili...)
  • lepší 3 hodiny kvalitní zábavy (The Order) než 100 hodin nudy. Ovšem nejlepší by bylo 100 a více hodin kvalitní zábavy. Takové hry existují taky ale jsou to spíš multiplayerovky a onlinovky.
  • nejen, ze hra trva 5 hodin, ale jeste pulku scen zrecykluje 2x - https://twitter.com/TheRazorRex/status/567520353552187392
    • maros.goc
      tak toto je už vážne úbohé :D
  • Nevím jak u vás, ale u nás je za 5 hodin od 8 večer 1 hodina po půlnoci. A to většina lidí nepovažuje za ráno, ale hlubokou noc ;)

    Ale FEAR měl aspoň ten multiplayer a díky skvělé umělé inteligenci se daly mise hrát opakovaně. Uvidíme, jak dopadne Order 1886, ale radši nečekej moc, abys nebyl zbytečně zklamán. Co se hře však musí nechat je krásná grafika - především materiály s jemným vzorem...
    • Byla to odpověď na někoho, kdo říkal, že FEAR taky prošel za 5 h. (Začal někdy v 8 večer a do rána hotovo)...

      Jen se mi to hodilo jako samostatný příspěvek :(
    • Jack1947
      Tak je docela nemsysl srovnávat FPS s thps qte akcí... navíc tehdy když už jsme u F.E.A.R něco znamenala i obtížnost vojáků, nápaditost zbraní kde sou tyhle věci jako hřebíkomet dneska? o herní době nemluvě.
  • Veskoslav
    Jestli někdo umí francouzsky. Herní doba 7 hodin si přeloží snad každý. A to je včetně cut scén.
    http://www.gamekyo.com/images_1/ed6260d5681c279171f03bf06cd4d28420150217110859.jpg
  • Pockejme na vyjadreni madarskeho boha hnisavce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit