Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duncan66

    Na svoji dobu byla ctyrka opravdu temer dokonala hra. Bylo skvele, ze v multiplayeru a tim nemyslim splitscreen, ktery byl taky skvely,  zustaval provoz na cestach a to neumi ani spousta dnesnich her. Jak pise autor, skvele trate ve skvelem prostredi. Vice casu jsem stravil multiplayerem v Colinovi 2, ale z NFS4 mam zazitky, ktere si dokazu vybavit i dnes tedy pomalu po dvaceti letech.

  • NFS IV byla uplne super ze dvou duvodu: splitscreen pro dva hrace a cheat, ktery odemknul i trate z tretiho dilu. Splitsreen dokonce obsahoval rezim, kde jeden nahanel druheho coby policie.

    Nasledujici NFS Porsche byla graficky uzasna hra, clovek si nekdy zapnul jen jizdu a kochal se okolim.

    • SalemCZ

      ten splitscreen byl převzat s NFS3 ne?

      • Jj hot pursuit byla 3 uz me davna pamet tak neslouzi, potom teda plati jen to ze ve ctverce byly ty drahy i ze trojky, proto jsem ji hral

      • Paulcz

        Ten už byl snad ve dvojce.

        • SalemCZ

          ale tam to nebylo na poldy a zloděje 

  • SalemCZ

    na steamu mi ukazuje že NFS shift jsou třetí (aktuální) nejprodávanější závodní hrou. (1.  Rocket League, 2. GTA. 4. Wreckfest 5. v akci Rage, až 6. je novinka The Crew 2

    • victor

      Žebříček dost o ničem pokud se ve stejné kolonce střetává Rocket League ,GTA a NFS ...

  • SalemCZ

    Takových hodin ztrávených v NFS3 (Diablo best Lamborghini :D ) a vždycky mě stvalo že se mi spálilo CD s NFS2.

    Chtělo by to nového Drivera

    • victor

      No nový Driver ...a já si myslel že Mafia 3 jím pomalu byla (ač byla tím čím byla ;)

  • Worhammer

    NFS High Stakes je asi nejlepší NFS. Ta hra má prostě svůj STYL! Díky těmhle hrám si říkám, že v minulosti hry bavily stejně dobře ba i ne lépe než dnešní hry. Ku příkladu takové Payback je strašně složité. Pořád vám tam mluví nějaké postavy o hovadinách. Kdo to má poslouchat? Já chci závodit! 

  • x_ander

    K té hudbě z High Stakes - mě strašně učarovalo, když jsem v Mass Effectu 2 poprvé vlezl na Omeze do Afterlife a začala hrát hudba právě z těchto NFS. Hodně silný zážitek.

    • mr.clayman

      Jo, to byla skladba "Callista" od Sakiho Kaskase. Pokud vím, nejsou obě verze stejné.


      Každopádně smutným faktem je, že autor této skladby (a mnoha dalších jak v NFS 1,2,3, 4 a 5, tak i NHL 98 a 99) před pár lety zemřel v pouhých 45 letech. Není veřejně známo, z jakých důvodů. ☹

    • Worhammer

      Všichni se na YouTube v komentářích u téhle písničky hádají, co je lepší - jestli NFS nebo Mass Effect. To není dobré. Tahle písnička hrála právě taky v NFS Payback při závěrečném závodu, já jsem si poprvé myslel, že mám zvukové halucinace.  

  • i586

    Nejnešťastnější hra, co mě napadá, byl Sin. Převratná FPS, která přinesla spoustu nových věcí do žánru. Dobře hodocená, ale bohužel vyšla měsíc před Half-lifem.😬

    • x_ander

      SiN byl super. A jeho pokračování SiN episodes na to šel tak, že vzal Source engine, udělal epizodu po vzoru epizod HL2 a nakonec vyšla jen ta první a zbytek se propadl do země. A přitom to byla pecka.

  • mr.clayman

    Apropos, když už mluvíme o hudbě z NFS konce 90.let -- Rom Di Prisco, jeden ze skladatelů a autor např. menu skladby z NFS 2, nebo skladeb jako Romulus 3, Aquilla 303 a hromady dalších, před týdnem vydal album, o kterém říká, že bylo napsáno právě pro lidi, kterým soundtracky z prvních dílů NFS učarovaly.


    Bandcamp stránka tohoto alba je zde. 😉

    • Worhammer

      Díky za zmínění albumu, bez tebe bych nevěděl, že něco takového vyšlo! 

      • mr.clayman

        Za málo, doporučuju Roma sledovat. Je pořád hodně aktivní coby skladatel hudby do videoher. 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit