Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja vzdy veril a porad verim ze to jednou dokonci a bude to narez jako zadny jiny

    Skeptiky sice taky chapu ale doufam ze nakonec si nafackujete zato jak ste byli otravni a clovek musel tech asi trilion zoufale neoriginalnich negativnich komentu typu - “to spis umru nez to vyjde” protrpet kdyz si chtel trochu zadiskutovat

  • Horst_Fuchs

    Super, už jen 5 let na optimalizaci a můžeme hrát. 😉

  • @Derp:

    Nadsázka je slovní spojení/vazba, či něco takového.. Rozhodně ne celý příspvěpek.

    To co píšeš ty, je jiný stylistický útvar - totální blábol - aneb, když mi došly argumenty a píšu nesmysly, tak to svedu na ironii/sarkasmus/hyperbolu..    /facepalm/ 

    • Derp_1337

      Hele, když už chceš někoho poučit, tak aspoň uváděj správna fakta. Tvoje definice nadsázky je špatná.

      Definice nadsázky z wiki: "V literatuře a rétorice se jako hyperbola, nadsázka či zveličení označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost."

      Prosím ukaž mi, kde se říká, nadsázka může být jenom slovní spojení či vazba. Ukaž, kde se říká, že je zakázané, aby nadsázka měla víc jak 1 větu.

      • Když už tady taháš wiki, tak to aspoň dočti a nečerpej z jedné věty.. 

        Nejen zde v diskuzi je potřeba chápat celek a ne jen vytrhávat věty z kontextu, jak se ti to zrovna hodí..

        Ale zpět k tvému příspěvku a prosbě o ukázaní. Kdyby jsi to dočetl do konce, tak je tam napsáno: ..hyperbola.. "Je druhem tropu, tedy přenášení významu původního pojmenování na jiný předmět." Najdi si figury a tropy a jejich formu a význam, a pak už se dočteš odpověď, kterou hledáš. 

        Nikde nic samozřejmě zakázaného není a dá se napsat skoro cokoliv, že. Ale když už jsi se oháněl hyperbolou, tak by jsi měl vědět, co to je. Samozřejmě nikdo není dokonalý a čeština vlastně v praxi nejde psát bez chyb. 

        Nemáš zač.

        • Derp_1337

          Koukám, že dobře ovládáš Straw man argument.

          Poukázal jsem na zjevnou chybu, kterou jsi napsal, a tak se to snažíš odvrátit na něco jiného, co nemělo s původním problémem souvislost.

          • lol

            Opravdu jsi mě pobavil, takže děkuji.

            Bohužel, jediné co zvládáš ty, tak je označování různých slov tučně a kurzívou. Chápání textu jako celku (viz tvoje wiki) ti evidentně nejde. 

            A zároveň bych mohl napsat, že jsem poukázal na zjevnou chybu, kterou jsi napsal (a pak odůvodnil argumenty z wiki, kterou jsi sám vytáhl - nemluvě o protiřeční v tvých předchozích příspěvcích) a tak se to snažíš odvrátit na něco jiného, co nemělo s původním problémem souvislost.

  • sugyn

    Za dobu jejich vyvoje ja uz snad budu skladat dalsi pocitac.

    Hlavne at je ta optimalizace dobre odladena. Si pamatuju kdyz zacali s timhle projektem tak jsem mel phenoma a nejakou radeonku. Sekalo se to. O X let pozdeji jsem si sestavil novy pc s i5-8600k a 1070. Sekalo se to. Ted jsem provedl upgrade grafiky na 4070ti a porad se im to seka. 

    Tak ja doufam az si budu skladat dalsi PC na intelu ja nevim 15-16 generace s nvidii 7-8080 tak uz se im to sekat nebude. 

    • Taky doufam, ale doufat nekdy nestaci

  • Jestli ta živoucí umělá inteligence je to, co zatím ve hře je, tak to potěš :)))

    • Pochybuju, ze v buildech SC je Ai, ktera bude v singlu.

      • Je, jenom to tak nevypadá kvůli nízkým FPS serveru. Hráči, kteří byli na čerstvých serverech s FPS kolem 30 potvrzují že AI v bunkrech je velmi responzivní a dost smrtící.

      • ja zas pochybuju ze kdyby byla, ze by v buildu nebyla

  • Shut up and take my money!!!!!!

  • spoock

    Uz jsem ani neveril, ze se nekdy priblizi vydani, podle me to muze trvat klidne dalsi dva roky, nez to vydaji, kazdopadne je fajn, ze hra uz ma nejaky viditelny milnik za sebou.

    Jsem celkem zvedavy, jestli to vyjde i na konzole,  i kdyz bych to radeji hral na PC.

    • Hele, hlavne at to udelaj poradne, do smrti zatim casu dost (nebo taky ne)

    • Dva roky bych tipoval. Dobré je, že většinu věcí ukazovali naživo, takže to nejsou jen rendery. Sleduju vývoj celkem pečlivě a během roku bylo vidět, jak končí základní práce na jednotlivých kapitolách, takže tentokrát asi fakt nekecají :)

    • Třeba překvapí a vyjde to na další generaci konzolí. Taky tipuju další dva roky, než to vyladí a ostatně i hardware bude zas trochu dál..

  • Na single player se moc těším. Doufám, ža ro bude sci-fi pecka s dobrým příběhem (naděje umírá poslední). Docela jsem zvědav na hw požadavky. 

    • Kabutops

      nedivil bych se, kdyby nakonec existovala verze prodávaná na SSD 😀

      • Dnes stahnes pomaly terabyte za 10 minut, ssd snad nebude nutne

        • Kabutops

          já to spíš myslel, když někdo bude kupovat krabicovku, nebo na konzole... vím, že na blueray na ps3 a výš byl kolikrát jen 40mb instalátor na stahování, ale i tak...

  • kkING

    Snad se jim to podari dokoncit, vypada to paradne 

  • Derp_1337

    Po předchozích zkušenostech s Crisem Robertsem a jeho CIG jim ty kecy o tom, že něco je hotové, budou všichni strašně moc věřit.

    /sarcasm

    • Hej, v minulosti mají spoustu škraloupů.

      Rozdíl je v tom, že tentokrát bylo hotové věci vidět naživo (předváděli je na Citizenconu), a i během posledního půlroku bylo vidět, jak pomalu zavírají základní práce na jednotlivých kapitolách.

      Jako, je to furt CGI a Roberts, takže kdo ví, ale vypadá to tentokrát trochu opodstatněněji.

    • goyim

      Roberts někdy lhal?

      /sarcasm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit