Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dochádzajú korunky??? 

    • Derp_1337

      Samozřejmě že jim docházejí peníze. Kdyby lidi přestali posílat prachy, tak v tom okamžiku Chris Robert oznámí krach Cloud Imperium Gaming a odstěhuje se na svou vilu na Bahamách. Na tu vilu kterou si postavil za prachy backerů.

      • Tak se podívej, co se do SC přidalo za poslední plus mínus
        rok...presistent streaming, refueling, fyzický náklad a přesouvání,
        fyzické součásti lodí a scavenging, systém Pyro je skoro hotový stejně
        jako basebuilding.

        Jo, trvá to už ku**a dlouho! Ale s tím, co tam
        všechno cpou to jde čekat...navíc největší průšvih byl, že vše začali na
        32 bit enginu a muselo se to komplet překopat na 64 bit architekturu.
        Ale práce za tím vidět je mraky

      • Nedocházejí, tenhle rok měli rekordní příjmy.

        • Derp_1337

          Jo, já vím. Tady jde o všeobecnou myšlenku: jestli si jednou ti naivní věrní fanboys řeknou "a dost!" a pak přestanou posílat prachy, tak pak CIG nemá moc růžovou budoucnost.

          • Jo jasně. A neříkám, že by si to nezasloužili. Jenže... současně je pro mě už teď SC jednou z mála her, ke kterým se stále vracím skrze léta, a nemám čím ji nahradit. Takže na jedné straně vnímám tu Scam Citizen stránku, a na druhé doufám, že se nepoloží, protože nemám čím tuhle hru nahradit :)

      • Peněz není nikdy dost, ale napsat, že jim "samozřejmě docházejí peníze" je dost populistické/demagogické a svědčí o zjednodušování a neznalosti fungování firmy.

        Stále se jim na hlavu sypou miliony dolarů měsíčně, byť už určitě méně, než dřív. Ve stávajícím setupu můžou fungovat určitě ještě nějakou dobu - já nevím jak dlouho, ale to neví skoro nikdo. Ani ty. I mě přijde, že peníze opravdu docházejí a tak (podle mě) uvidíme SQ42  do dvou let, aby jim další peníze přitekly.

        Tak jako tak, to neznamená, že to ze dne na den zabalí a šlus - jede se na Bahamy. Tak to prostě nefunguje, i kdyby jim od zítra nikdo neposlal ani dolar. 

        Hlášky jako ta tvoje, jsou k vidění roky.. A roky běží a oni furt fungují a něco tvoří - otázka samozřejmě je co tvoří, ale to určitě nikdo z nás neví a ukáže jedině čas. 

        Takže své odborné soudy z lidu si nech a místo "samozřejmě, že.." piš příště "já si myslím, že.." Hned nebudeš vypadat tak hlou...lacině.

        Nechci nijak obhajovat dost zjevné chyby managementu a určitě naprosto nesmyslné utrácení na nespočtu blbostí a zahazování tisíců člověkohodin. Tady není o čem. A ne, ve hře jsem neutopil žádné peníze za lodě, či něco podobného.

        Jen nemám rád laciné a povrchní soudy. 

        • dworkin

          Přijde mi, že se v tom komentáři střídavě střílíš do jedné a druhé nohy.

          • Děkuji za reakci. Akorát - když už ti stálo za to reagovat - tak jsi mohl napsat, kromě cool hlášky, i proč si to myslíš.


            • dworkin

              Nelze říct, že jim docházejí peníze... ale docházejí jim peníze.

              Fungují a celé roky něco tvoří... ale bůh ví, co vlastně tvoří.

              Na jednu stranu evidentně vnímáš syrovou realitu... na druhou stranu nechceš opustit názor, že se neděje nic špatného. Výsledkem je takovej divnej kočkopes, aspoň na mě to tak působí.

              • Reakce na příspěvek:

                Aha. Už asi chápu.

                Snažil jsem se vyjádřit, že to (podle mě) není tak černobíle, jak psal Derp - tedy brzo krach, šlus a pak Bahamy. 😀 Proto jsem psal i tu omáčku kolem. Jsem si jistý, že jim peníze můžou "docházet" roky. - možná z toho plyne tvůj pocit kočkopsa.

                Mají určitě mraky vázaných peněz, takže až začnou prodávat studia, budovy, propouštět atd.. pak bude teprve jasné že jim opravdu docházejí peníze.

                A zároveň nikdo moc neví co se tam doopravdy děje - jistě, můžeme si dohledat mraky čísel, ale málokdo má čísla všechny, aby si udělal celkový obraz a nevytrhával čísla z kontextu.

                Snažil jsem se o nečernobílé vyjádření, že tam je spousta věcí špatně, ale něco (pozitivního) se tam stále děje. A bůh ví, co tam tvoří celkově.. Nicméně část z toho, si může každý čas od času vyzkoušet zdarma. Tedy nelze říct, že tam nic nedělají a je to najisto odsouzené k zániku.

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak já neříkal, že "brzo krach, šlus na Bahamy". Momentálně blízko ke krachu nejsou. Oni mají peněz víc než dost díky naivním věrným fanboys. 

                  Ale kdyby jednou lidi úplně přestali posílat prachy, tak uvidíš, co se bude dít.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Tak jednou píšeš, že "Samozřejmě že jim docházejí peníze" a podruhé, o příspěvek níže píšeš, že víš jak měli rekordní rok.

                    Z toho si mám vybrat co?

                    Moje pointa navíc byla, že kdyby jim od zítra nepřišel ani dolar, tak můžou fungovat ještě hodně dlouho. Výše jsem popsal jen zlomek jejich možností, kdyby se tak opravdu stalo - to byla reakce na tvé "Kdyby lidi přestali posílat prachy, tak v tom okamžiku Chris Robert oznámí krach Cloud Imperium Gaming a odstěhuje se na svou vilu na Bahamách. Na tu vilu kterou si postavil za prachy backerů."

                    • Derp_1337

                      Reakce na příspěvek:

                      Říká ti něco nadsázka??

                      To je snad samozřejmé, že když by lidi přestali posílat prachy, tak CIG to nějakou dobu zvládne, protože mají finanční rezervy.

                • Reakce na příspěvek:

                  O příchozích financích je  celkem dobrá představa, jsou to veřejná čísla, a jsou vysoká. 

                  S vývojem je to složitější, ale dost věcí teď na Citizenconu ukazovali naživo, takže nějaký podklad pro lehkou naději tu je.

      • Veskoslav

        Jistě máš nějaký hezký důkaz:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit