Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn, holt ti nezbude než se vrátit k Vivat Slovakia. To je pecka všech pecek jakou svět neviděl.

  • trunk

    Vypadá to dobře. I to OSTcko neni spatny.

    Hh, pripomina mi to Wraithy ze Star-Gate :p

  • no vypadá to dobře, tuto SP část bych si moc rád jednou zahrál (ta online mě vůbec nezajímá), ale toto je pro mě jako milovníka military scifi, co má doma tak deset polic knížek jako star fist, lost fleet, honorverse, LotGH (jak asi poznáte podle nicku) atd. fakt blaho, kdy naposledy vyšla taková hra?


  • Bavili jsme se o single player RPG a la StarField, vysvětluju, proč mě tohle přitahuje více.

  • Derp_1337

    A jako v jiných MMORPG nemůžeš být "tam" s rodinou? LOL

  • zx_spektrum

    To že tam je 150 celebrit mi teda přijde celkem rušivé, zbytečné a naznačuje to rozpočtovou nezodpovědnost projektu. Roberts si plní vlhké sny z dětství?

  • Nj tam prave nastupuje ta motivace v ,,expeni,, postavy a vylepsovani vybavy :)

    V SC budes mit lod...super, kterou si budes v ramci moznosti vylepsovat (a kterou ti muzou kdykoli rozstrilet), ale tak nejak to pro me neni uplne to same :) Bude hodne zalezet, jak dokazou hrace motivovat. 

    U SC to zatim jsou asi jen prachy - plnis mise dostavas prachy, salvage a tezba atd. Urcite ta nadstavba v ,,guildach,, ktere budou potreba na porizeni velkych lodi bude dulezita, ale co potom s temi lodemi ?

    Navic kdysi - hodne davno Chris trvdil, ze nebude chtit, aby hraci mohli nejak zasadne ovlivnovat ekonomiku hry. Takze zase otazka je jaky cil muzou hraci mit ? Budou vsichni jak zbesili litat mise, aby dokazali naplnit nadrze guildovniho Javelinu nedejboze Bengalu ?

  • Jop, silný příběh nečekám. Na druhou stranu i v RPG preferuju spíše open world (Elder Scrolls), kde ty příběhy taky moc silné nebývají :-).

  • Veskoslav

    Tak kdo zná Wing Commander, tak naopak naprosto tušil, co to bude a taky to evidentně i dostane.

  • Má to být tutoriál, takže jistá nesourodost by se dala pochopit, ale nepřijde mi to dobře napasované do příběhu ani moc dobře provedené.

    Snaží se o filmovost pomocí střihů na různá místa a tím trpí sžívání se s hráčskou postavou. Chtějí vysvětlit co nejvíc mechanik, ale to jednak nepasuje k té filmovosti a navíc jsou jednotlivé pasáže (turret, skákání v prostoru) příliš dlouhé.

    Nicméně po technické stránce se mi grafika líbí. Po umělecké (design lodí, interiérů, uniforem a nepřátel) to není žádný zázrak, ale dá se.

    Oldman nejspíš koukl na scénář, protočil oči a pak si řekl něco ve stylu: "No co, platí celkem slušně."

  • Inquisitor

    Typický americký armádní patos, může nám přijít směšný, ale amíci to prostě milují:)

  • Tak rozvoj postavy co se tyka nejakych skillu a statistik tam logicky nebude a pribeh nebo mise ve SC, no nedelam si iluze o jejich kvalite v MMO.

  • V pohodě :-) Já strašně oceňuju tu možnost být "tam" s rodinou.

    BTW co pro Tebe dělá z SF RPG? Příběhové volby? Progrese statistik postavy? Něco jiného?

  • Vsak jo, clanek je o SQ42. 

    SC me az tak moc stejne nelaka, protoze ta RPG cast tam prakticky nebude, ve smyslu jake hry dneska povazuejme za RPG.

  • Tohle je SP, ta zajímavější věc (která ještě nevyjde dlouho) je Star Citizen, sandboxové MMORPG.

  • twicer

    "Na toto sme tak dlho cakali???"

    Squadron 42 není Star Citizen.
  • To by me zajimalo s cim je ta hra zamenitelna :) 

    Jeste pred rokem jsem doufal, ze by mohla byt zamenitelna se Starfieldem, ale bohuzel ten jen potvrdil, jak jsou dnesni vyvojari pozadu.

  • Veskoslav

    Wat? Můžeš mi ukázat kromě Elite: Dangerous podobnou hru? A ne, No Man Sky to fakt není. 

  • Adyno

    Vyzera to pekne, ALE je to strasne sterilne, genericke, typicky moc americke, vsade same klise, po vzoru tuctovych americkych scifi filmov, mimozemska rasa uz ani nemohla vyzerat beckovejsie a mat typickejsi smiesne-hlboky hlas, ktory som snad pocul uz 1000-krat hocikde inde. Hra je strasne zamenitelna a nezaujimava. Gameplay strasne nudny, nic zaujimave a nic originalne sa tam nedeje. Tvari sa to strasne vazne a je to skor na smiech. Skratka NIE, trapne beckove scifi, ach jo... :( Na toto sme tak dlho cakali???

  • dworkin
    Je to jako dort od pejska a kočičky, nesourodá splácanina všeho možnýho dohromady. Nemá to žádnou jednotící linku, je vidět, že na tom dělalo hodně lidí a každý měl jinou představu o tom, na čem vlastně pracuje. A mrzí mě, že Oldman to vyloženě sabotuje (když to srovnám s tím, co předvedl Charles Dance ve Witcherovi, tak Oldmanův výkon je až pateticky špatnej).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit