Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Tak Starfield byl 8 let ve vývoji a v plánu 25 let. Ale moc to nejde vidět:)

  • Veskoslav

    Tak kdo zná autora, tak ví, že kdyby byl nějakým Bohem, tak Země nikdy nevznikne:) 

    Perfekcionismus je prokletí. Spojit to s workoholismem a máš noční můru:)

  • Veskoslav

    Kdybych byl fanboy, tak si nekoupím balíček za 30 €:)

  • Duke kvůli tomu, že tam chtěli přidávat cokoliv, co viděli jinde, prošel několika restarty a výsledek stál za prd. Na ES6 pořádně začali dělat až nedávno (pokud vůbec). Sice už dlouho probíhají přípravné práce, ale většina týmu do teď dělala Starfield + bugfixy + DLC. Trochu jako se Cyberpunkem, který byl oznámen hodně brzo v době, kdy se dělalo prakticky jen na Zaklínači 3.

  • Meow

    /fanboy

  • Pointa je asi v tom, že už to právě vtipný není.

  • Veskoslav

    To je taaaak vtipné, to jsem ještě nikdy nečetl. Víš, že pokud to vyjde v roce 2026, tak je to defacto jenom 15 let vývoje? Zdá se to gigantické číslo. Ale když si člověk vezme, že to má být 40 hodinová kampaň a pak defacto MMO s velikostí menší galaxie, dá se to i pochopit. 

    Jinak takový Duke 14 let, Elder Scroll je ve vývoji minimálně 6 let a dalších 6 nejspíš ještě bude, GTA VI je minimálně 6 let vývoji a nejspíš nestihnou ani rok 2025.


    Na druhé sraně jsou pak hry jako Zaklínač 3, co to zvládli za 3,5 roku.


  • Derp_1337

    Spíš tak budeš svým vnoučatům vykládat o tom, že až jednou vyjde SQ42, tak to bude super hit. Přece jen na tom budou dělat přes 50 let, tak to bude muset být ta nejlepší hra vůbec. 😉

  • Veskoslav

    Však na novou verzi enginu už se přešlo:) Není to původni build, co byl na začátku.

  • ja bych tuhle prvni verzi pro deti preskocil a zacal rovnou delat remaster, preci jen uz davno neni rok 2014

  • Hru jsem backnul asi pred 10 lety hlavne kvuli SQ42, timhle tempem mi cim dal vic prijde, ze si to zhrajou mozna tak moje deti

  • Pekne Intro ;]

  • Veskoslav

    Před lety jsem si koupil pack s "vylepšenou" Aurorou a upřímně jsem s tím spokojený. Jednou za rok na 10-15 hodin vyzkouším, co je nového a pak to zase dám k ledu:) 


    A hra vypadá famózně, o tom žádná:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit