Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Počkej až si zapaříš GTAV. na podzim - to bude taky jízda.
  • Ristoro
    Ta hra byla jako blesk z čistého nebe. Nečekal jsem od toho nic a bavilo mě to daleko více, než GTA IV nebo Watch Dogs. Jen velká škoda té fyziky aut a soubojů se zbraněmi (beze zbraní to byl masakr, nejlepší combat systém, co jsem viděl), kdyby to předělali, ta hra by byla bez chyby.
  • Jack1947
    Dal bych si říct novej díl - jedna z mála her kde se člověk solidně popral i beze zbraně a pocta Honkkongskejm akčnákům. Nooo ale asi taky jednou a dost - ale užil jsem si pěknou zábavu. Rád bych se do honkkongu vrátil.
  • Jack1947
    Parádní bohužel taky nedoceněná hra a pak tím pádem - přišla o možnost toho že by pokračovala.
  • Super hra, prekvapilo me ze me tak chytla, ale ze bych ji po 50h stravenejch ve starsi verzi musel hrat znovu, to ani ne *4*
  • Enslaved je vynikající hra bohužel ji spousta hráču nedocenila což je velká škoda (hráno na Ps3 i Xbox 360)
  • ringmancz
    tak už vím, proč to nedali do bundlu
  • To už ubisoft po tom propadáku na jaře prodal značku? LOL *15*
  • Jestli to vyjde celé na dvd tak kupuji jestli ne tak mají smůlu *1*
  • Hráči doceňují kvality této hry, jen neměla takovou obrovskou reklamu a žádný fiasko, kvůli kvalitě horší jak u nějaký filmove budgetovky, při launchi.
  • deridon
    myslim si, že nedoceněná hra, rozhodně zajímavější než ti druzí psi..
  • Pilgrim66
    Super hra u který mě překvapivě hlavně chytl příběh. Všem doporučuju!
  • Já chci hlavně spíše !2!
  • MrSanta
    Mohli by k tomu přihodit i rezenci na PC verzi Enslaved: Odyssey to the West.
  • Jack1947
    Těším se na Shitstorm... a taky brainwashing. *2* *15*
  • ucho
    snad se tu objeví i recenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit