Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yeniczek

    Ale remaster je pouze vylepšení nasvícení a textur a hladký běh na nových strojích. Vy pořád všichni chcete remake. Ano, klidně bych si taky dal říct, ale to to prostě není. 

  • Třeba pro mě. Znám to nazpamět, ale teď si to můžu dát znovu v pohodlí na PS4

  • Osobně vidím minimum rozdílů, v podstatě jen lepší textury a tochu lepší světlost, nejlépe vypadá na screenech XSX, protože je vidět HDR. Asi teda bude lepší ovládání, ale to měli dodělat do původních her.

    Rozhodně ne důvod, abych si to zahrál. To by museli hodně zamakat, aby to vypadalo jako next-gen. Takhle to vypadá spíš jako že měli vydat znovu hry s co nejmenší námahou/rozpočtem a zkusit na tom znovu něco vydělat a trochu si u původních fanoušků série zlepšít reputaci po Andromedě, ale nepovedlo se.

    Těšil jsem se na remaster, ale je to bída. Měli to dát zadarmo všem, kdo původní hry mají koupené samostatně nebo jako trilogii.

  • GorSilverarm

    Já mám za sebou několik dohrání prvního a druhého dílu. I po třetím nebo čtvrtém hraní druhého dílu jsem pořád nacházel něco co jsem minul nebo díky jiné návaznosti situací nemohl najít. Tahle hra je na znovu procházení jako dělaná. Navíc musím říct, že jsem nikdy neměl všechny hry na jediném účtu. Krabicová jednička nebyla na žádné platformě a až dvojka využívala nějaké základy pro Origin co ještě nebyl Originem. Navíc jsem neměl všechna DLC. Pak přišel třetí díl, na který jsem měl nachystaných asi pět save pozic s různými Shepardy… No dohrál jsem to jednou a má cesta původní trilogií skončila. Teď po x letech hraji znovu, v trochu lepší grafice a s drobnými vylepšeními které celou trilogii spojují a zlepšují. Bavím se naprosto skvěle jasně trojku to úplně nespasí ale co. Nelituji ani koruny. Mám jednu ze svých nejoblíbenějších trilogií pod jednou střechou na Steamu v kompletním a vyladěném stavu. 

  • Corvus

    Například na mě. Nehrál jsem ani jeden díl (až na Andromedu). Čili se strč hlavou napřed do Krogana a nepyskuj. Děkujeme.

  • Hej všimol som si... vypada tam jak seriovy vrah

  • Taronyu

    Tie tmavé okraje a celková tma takmer všade v origináli určite krajšie neboli. A nebolo to ani logické. Už vtedy ma to štvalo a tu spravili dobre, že to dali preč. Ano, utrpeli tým niektoré veci, ako napríklad tváre, ale na druhú stranu keď som v remasteri zbadal reapera ako odlieta z Eden Prime, tak mi ta hra zase otvorila ústa :)

  • jack

    Souhlas. A víš, jak se poznají screeny z ME LE ? Shepard tam má strašně vytřeštěné oči :-). To je fakt super remaster.

  • Derp_1337

    Popsal jsi to přesně.

  • Anon-ym

    pRoČ nEjSoU vŠiCHnI jaKo Já!!!?!!!?

  • Nevím na koho je to cílené, já jsem všechny díly hrál dvakrát a už po druhé to nebylo ono. I kdyby to vypadalo líp (nevypadá), tak už bych neměl potřebu to hrát znova. A mladší generace už nad tím zpracováním ohrnou nos. Strčte si to do Krogana...

  • No neviem teda, nechcem nikoho provokovať ale ten original mi v 3/4 screenov pride ovela lepsi. Remaster ma lepsie nasvietenie a kvalitnejsie textury, co z toho ked sa vrtal v celkovom umeleckom vyzneni jednotlivych scen zjavne diletant. Niekto si pri tvorbe originalu podlamna musel hodne lamat hlavu ako vystavat jednotlive sceny, ako to nasvietit a aku atmosferu tym dosiahnut... a tuna akoby to splachli do zachodu. Kompletne pomenene farebne spektra, pridanie a uberanie efektov a ich celkove vyznenie. Dovolim si tvrdit ze remake vypada modernejsie, original zas krajsie. Sterilita vs umelecke dielo. Original mi pride ako par rokov stara hra, remake ako nova hra z telefonov. Asi tak... tak pre mna to teda nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit