Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Nojo.... vždycky si smutně povzdychnu, když si uvědomim, že z legendárních Ravenů se stali jen "pomahači s Call of Duty"... je jich na tohle přicmrndávání ohromná škoda.
    • Aho, Heretic 3 prosím
      • Yes Yes Yes... a Hexen 3 a jsem v raji :D :D
  • remastery CoD, to je presne to co herni svet potřebuje.... *7*
  • Inquisitor
    Už jenom čekám kdy začnou remastery remasterů.
    • Draken69CZ
      Ty přijdou společně s PS4+/4K *3*
  • TheGGG
    Radši měli remástnout MW2 a 3, ty měli kampaň mnohem zajímavější... dodnes vzpomínám na epické bitvy v MW 2 a 3, tenkrát jsem rusku pěkně zatopil...
    • Však neboj...podle mě příští rok vyjde novej díl s dalším remasterem a za další rok další...
    • Veskoslav
      Ale herně jsou obě odpad. MW je nejlepší z nich. A mise v Pripjati jedna z nejlepších v rámci série.
      • TheGGG
        ale simtě... od kdy určuješ co je a co není odpad... MW3 měl spoustu epických momentů a já si je skutečně užil...
      • To bude asi individuální. První Modern warfare dost vytěžil ze své změny v zasazení a tvůrčích schopností svých tvůrců, ale dá se souhlasit s tím, že herně zůstává kvalitním dílem i po těch letech. Dvojka ho ale slušně rozšiřovala a dovolím si tvrdit, že to, co pro první MW znamená mise v Pripjati na jedné straně, je třeba boj o Washington proti útočícím Rusům po výbuchu mezikontinentální střely nad městěm na straně druhé. Třetí MW plno těch věcí a fiktivního konfliktu třetí světové zbytečně moc uspěchal a zazdil a příliš okatě kopíroval nápady předešlých dílů, ale určitě taky přinesl několikl drobrých herních momentů a gameplaye jako jeho předchůdci. Ono hlavně zpětně, když si člověk projde celou MW trilogii tak se ve výsledku hrají všechny ty díly stále dobře.
        • MW byla nejlepší série i proto, že byla oblíbená v PRO herní scéně. Dnes je multiplayer přepichovanéj různými luky, dorny apod.
    • oVer9000
      Použít slovo "tenkrát". Hezký. Ale moc s tim neprovokuj nebo to zařadí do retro gamesplay, kde maj hry, který se hrály tenkrát. :)

      A btw, co myslíš, že udělaj? Jasně že zremástrujou všechny. :) Určitě se dočkáš.
  • oVer9000
    Já to furt nějak nechápu. To se jako všichni rozhodli, že ta současná generace je ta definitivní? A proto se remástruje všechno až teď, protože teď to konečně bude stát za to? Nebo je to tim, že jsou hry víc mainstream? Já myslim, že Modern Warfare bylo mainstream už svýho času, tak proč teď. Proč všechno teď? Prooooooč? :D
    • MrSanta
      Je to jednoduché. Peníze jdou hlavně z hraní na konzolích. Tak se studia rozhodla dodat remastery úspěšných pecek ze staré generace na současnou. Část hráčů si to přeje, tak proč jim to neposkytnout. Náklady na výrobu nejsou tak velké jako u nové hry. Vydavatel vydělá, zájemci si užijou svou oblíbenou hru v novém kabátku a spokojené jsou obě strany.
      Stejný to máš u filmů. Staré VHS filmy se nejdřív dávaly na DVD a pak na Blue-ray. Proč? Protože je o to na trhu zájem.
      • Už vidím ty prodeje starých filmů na BR.*15*

        "Náklady na výrobu..."

        Hlavně není třeba nic moc vymýšlet, asi jako u rohlíků. Hlavně, ať se taky dělají nějaké nové hry.
      • Amen
    • já sem rád. pořídil sem ps4 a na něm hraju vylepšeny verze starších her.. třeba Borderlands 2 handsome... jede v 60 fps z lepší grafikou a navíc ma v sobě všechny dls a pre sequel.. diablo 3 je na tom taky o dost líp. má vyjít i batman 1/2 remaster na kterej se těším pač sem ho taky ještě nehrál. ještě remaster Skyrimu a nějakej remaster deadspace kompilace všech dílů a budu vrnět blahem
      • Krescz
        Borderlands, Skyrim, Batmam ani Diablo 3 nepotřebují žádný remaster
        • konzoloví remaster určitě. všechny tyhle hry jedou na ps3 hrozně.... je fakt rozdíl mít v borderlands 30 nebo 60 fps to same diablo 3 ktere ani nemá aktuální updaty na ps3 *12*
    • Krescz
      peníze....udělat novou hru je dražší než remaster *7*
      ...jo a lidi jsou hlupáci
      • oVer9000
        Studia klamou tělem her. Jsou hezký, tak budou asi dobrý. Evidentně tak to vidí masa. Místo toho aby si zahráli původní hru. Přece by se tak neponížili. Že by si zahráli něco staršího. Hrozný. A přitom se všechno čim dál víc zjednodušuje, ale hlavně že je to hezký a filmový. Takovej Michael Bay effect.
        • Krescz
          částečně souhlasím...např. remaster pár her bych uvítal, i když si je užiju i ve starém kabátku, ale dělat remaster Call of Duty? si děláte prd*l :D
          • Hlavně když každý rok vychází nový díl. Jakoby to bylo málo, tak musí udělat remaster.
          • Nemyslíš vážne. Top multiplayerova fps a ikonicky štvrtý diel
          • oVer9000
            Však v pořádku. Někdy to sedne. Viz třeba Monkey Island nebo Day of Tentacle. Když jsou ty hry už tak starý, že je dost obtížný je rozběhat. Tak ti je rovnou optimalizujou a dají ti i možnost přepínat mezi starou a novou. To vítám. Ale někde uvnitř mi říká hlásek, že hry který jsou starý kolem 10 let to fakt zatím neptřebují. :D
            • Nehledal bych za tím vědu, z "remasterování" se stalo prostě jedním z obchodních fenoménů současné doby (jako svého času kupříkladu hry s předběžným přístupem nebo různýma ochranama, který se musely tlačit všude) a pochopitelně někdo v tom i podle konkurence vidí možnost se na téhle vlně zkusit se taky povozit. Na co konkrétně se to použije a jak to použije se už pochopitelně liší. Není si ale obecně co nalhávat, jsou v tom potenciální peníze a výdělek, je v tom i snaha možnost udržet značku u nových i stávajících hráčů v nějakém kurzu, je v tom průzkum o tom, zda bude o něco podobného a jiných dílů do budoucna nějaký zájem. Je v tom všechno dalšího, ale stále je v tom taky volná ruka pro hráče, kteří se mohou rozhodnout podle svého. Pro vydavatele navíc jejich staré hry nějaké dvorní značky zřejmě stárnou mnohem rychleji než u hráčů, přestože nemají ani deset let za sebou a jako možnost se je pokusit v souladu s momentálním fenoménem remasterů nabídnout dál vidí právě v tom zvolit jeden z kriticky nejúspěšnějších dílů CoD a po grafice jej trochu vylepšit na dnešní poměry a dát jej jako bonus těm, kteří projeví zájem o jejich novou hru. Jako hráče a platícího zákazníka, co si může vybrat, mě to může minimálně jen nadchnout nebo nechat být chladným.
            • Krescz
              Grim Fandango *14*
  • A stejne me to laka vic nez si zahrat nektery z novych dilu :D
    • Rovnako.

      Aw mi moc nesedel a aj multiplayerove mapy boli smiešne. Exo vojaci v nejakom aquaparku alebo rezorte pri mori.
      Vesmírne prostredie sa mi tam a kulisy môžu byť nádherné
  • To mi připomíná, že CoD jsem hrál naposledy v roce 2007. Přišel jsem mezitím o něco? :)
    • O stupidní kropení nemehel v koridorech *15*
  • Jen to potvrzuje, ze od Crysis 1 se vyvoj zastavil. Nejaky rozdil tam je, ale je to 9 let!
    • Tomu nerozumím. Co má společného remasterování jednoho dílu z roku 2007 s vývojem?
      • Zřejmě to byl zbytečný komentář, ale pravé na tom remasteru jde dobře vidět, kam jsme se posunuli. Jinak to samozřejmě platí celkové pro všechny hry.
  • Tak tohle je aspoň remaster, kterej má smysl. Někde jen nahodí lepší textury a sbohem. Ač CoD rád nemam, tak za tohle jim tleskám.
  • No já nevím, já až tak propastný rozdíl teda nevidím. Původní hra vypadá výborně i dnes a tento remástr mě přijde jako úplně zbytečný.
    • Nepovedal by som.
      Proste nieco ako cs. Uspesna multiplayerova hra v novom kabate, a rozdiel tam je znacny.
      • Jenže u CS je to fakt poznat, už dvakrát ho vlastně remastrovali (klasik, 1.6 a teď CS:GO), ale tam ty změny byly opravdu markantní a znatelné, tady o tom z obrázků a videí opravdu pochybuju.
        • Nevynechal si source?
          Praveze ja som to nehral snad 10 rokov a zmeny su minimalne.
          Hej graficky markantni, nove cesticky, ulicky, schody atd. Nuke vyzera bozsky ovela prirodzenejsie ako jadrova elektraren ale kostra je navlas rovnaka.
          Nabalili nato nejake skiny, spectator mod s wallhackom a trajektoriou granatov a pod kozmeticke zmeny.
          Myslim ze uplne dobodky rovnako by mohol byt prerobeny mw. Proste zapnes to a hned hras aj poslepiacky mapy ktore si hraval predtym.
          Cele to akurat vyzera uveritelnejsie plus je to okorenene o nove prvky.

          Ale nato sa az tak netesim lebo viem ze to bude to iste. Tak ako aj cs, je to krajsie modernejsie ale vo svojej podstate uplne to iste co pred rokmi.

          Zato som zvedavy co spravia s iw a ci zapoja gravitaciu, skafandre a rozne ine prvky do online

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit