Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by to fajn kdyby to bylo samostatně a ne s novou sračkou.Battlefield na hrad!
  • Yes Yes Yes... a Hexen 3 a jsem v raji :D :D
  • Jako kdyby celou dobu dělali něco jiného než napáchali nové textury na starou hru.
  • Ani ne. Mas predlohu, aspon si vyhrajes s detaily a premyslis, co by slo udelat jeste lepe a soude podle screenu tam maji zmeny i v level designu.
  • Ale prosímte za tím stojí prace.... a to nikdo dělat nebude.
  • A je pohodlne rychlo dostupne v kazdom vacsom od.
    Tak ako je cod pohodlna rychla zabava, a kvalitu typu arma masy nepotrebuju.

    Lebo sa chcu rychlo zabavit a ne riesit nejake dvojhodinove pochody lesom
  • Viem si predstavit zabavne zmeny, hovorilo sa o planetach kde je silne slnecne ziarenie atd.
    Napr zacne svitat, ziarenie zacne spalovat a budes sa musiet rychlo presunut do interierov.
    Snd na vesmirnej stanici, mozne prelety v skafandroch, ako bolo vidiet v traileri, pritiahnes ho sundas mu masku udusi sa.

    Mohlo by vzniknut tolko zabavnych novych prvkov, dufam zero to nezostane len pri tapete
  • Jídlo u McDonalda je taky světově úspěšné...
  • Nevynechal si source?
    Praveze ja som to nehral snad 10 rokov a zmeny su minimalne.
    Hej graficky markantni, nove cesticky, ulicky, schody atd. Nuke vyzera bozsky ovela prirodzenejsie ako jadrova elektraren ale kostra je navlas rovnaka.
    Nabalili nato nejake skiny, spectator mod s wallhackom a trajektoriou granatov a pod kozmeticke zmeny.
    Myslim ze uplne dobodky rovnako by mohol byt prerobeny mw. Proste zapnes to a hned hras aj poslepiacky mapy ktore si hraval predtym.
    Cele to akurat vyzera uveritelnejsie plus je to okorenene o nove prvky.

    Ale nato sa az tak netesim lebo viem ze to bude to iste. Tak ako aj cs, je to krajsie modernejsie ale vo svojej podstate uplne to iste co pred rokmi.

    Zato som zvedavy co spravia s iw a ci zapoja gravitaciu, skafandre a rozne ine prvky do online
  • Som sa dosral eště raz.
  • za tech par desitek tisic mesicne, by te to myslim nesralo
  • Nekomu.
    Mne to pride divne ten hate.
    Ty vole zas nove cod, paneboze vesmir, rakety, mars.
    To je kktina.
    Asi to je nazor cloveka ktoremu je na bliti. Neustale sa pcuje do cod a predaje hovoria o najuspesnejsej znacke historii.

    Mna to laka viac ako aw a bo3 ktore ani teraz niesu zle hry a mp je zabavny
  • pak už se ale nebavíme o remasteru
  • Popravdě dopadne to úplně stejně jako předělaný mapy v Battlefield 4 je to graficky hezký ale starý verze byli mnohonásobně hratelnější a zábavnější *7*
  • Já to chápu, ale jako zaměstnance by mě to sralo. Jako mě to občas ere u mě v práci, když tu mám něco po někom upravovat a předělávat.
  • OPenetrator
    Někomu je treba z novýho CoD na blití.
  • Jenže u CS je to fakt poznat, už dvakrát ho vlastně remastrovali (klasik, 1.6 a teď CS:GO), ale tam ty změny byly opravdu markantní a znatelné, tady o tom z obrázků a videí opravdu pochybuju.
  • FPS přímo ve vesmíru zní jako něco originálního, ano, pravděpodobně to bude zábava, ale co nového krom vzdálených tapet se na gameplayi opravdu změní?
  • Tak hej ale zas uspesna hra si zasluzi redizajn.
    Aj cs go sa hraje uplne rovnako, ale proste to na prvy pohlad nevyzera ako prehistoricky kusok z dob hl1.

    Pribudnu nejake nove ulicky, otvory, priechody v mapach a celkovo to bude dychat lepsou atmosferou a bude oto online fps na dalsich x rokov.

    Premna super, zhram si verziu aku chcem a na aku mam chut. Aj iw bude urcite zabavny
  • Za 20 sa to predavat nebude, ale za 80 spolu s iw.
    Ber to ako bonus. Mozes si zahrat nove cod a k tomu aj klasiku. Spustis si to naco mas zrovna chut

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit