Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bring me MAMMOTH, hell yeah... Na freeware dobry ne?
    • Mno vzhledem ke kvalite zpracovani i obsahu by se spousta lidi stydela i zadarmo se pod to podepsat ...
  • konec sveta kto nieje skalny fanda C&C netahat neinstalvat je to zhruba na urovni noveho duka +- s tym rozdielom ze tu hru dabovali nahodne osloveny okoloiduci :P
  • jedine plus co jsem na tom nasel ze to jde vypnout alt+f4 :D
    Doprkynka co to tady hustily za ingame videa, to NASA prohnalo přes filtry aby to nějak vypadalo, ne ? Hra nedotažená, no zlo. Doufám, že zítra uklouznu a na ten nápad to instalovat zapomenu *11*
  • Jen tak pro zajimavost, na tpb je prece vyhradne piratskej SW ... nebo ne? ... ;D
  • no nevim ale tohle bych nazval beta testem nebo alfa jelikoz mise se nacitaji v celku jako v batman arkham city ale mise jsou tak kratke ze by clovek rekl ze by bylo at se hra cela nacte a jelo se bez nacitani 3 mise aspon. Cele my to pripada jako by to byl Unreal tournament jen jine prostredi a jine zbrane. Nasteveni je podle me nejake divne nejde my nic nastavit a zvuk vubec nejde nastasvit a hlas typka v zelenem my nejak nesedl a celi dabing my pripada jako by si dali pred pusu nejaky satek a napadovali nejaky prizvuk ktery jim vubec nejde.
    • Co máte všichni proti UT? UT99 a UT2004 jsou skvělé hry...UT3 je sice zkonzolovatělé ale hrát se dá dobře.
    • Toz to nesmis hrat na kalkulacce :-)
  • jindra.veliky
    uz jsem to smazal...ma to strasne spatnou ai a navic to ma takovy blbiny jako treba ze kdyz zamirim pres optiku a vystrelim tak se hned pak vypne...nechapu co tim autori sleduji *4*
  • Může mi někdo vysvětlit, jak to mám sakra zprovoznit??
  • Kontrolní otázka. Na Win 7 64bit to asi nepujde že. Píše mi že nemám Win Xp Sp3 a jiná verze asi není že ?
    • V pohodě už to jde :-)
      • Nehratelné
        • Hral jsem zatim jenom jednu misi po vylodeni na obtiznost normal a nic moc. Cekal jsem to o chloupek lepsi. Vecer zkusim tezsi obtiznost a uvidim...
  • Asi neni kqampaň za NOD co? Kdo je zvědavej na bídáky z GDI?
    • Veskoslav
      Taky mám raději NOD, ale když to tak vezmeš, tak GDI má hlavní úkol přežití lidstva, což NOD ne.
      • NOD a Kane má za cíl evoluci lidstva, GDI chce přežívat na vlastní planetě která se mu stává nepřátelská a proti nepřátelským ufonům...to neni dobrá taktika (vycházim z příběhu dvojky...trojku jsem v životě nedohrál a ani nevim jak skončila 4 (jakoby oficiálně) radši si dedukuju svůj NOD konec *1* možná by bylo na čase oprášit Tiberian Sun .)))
        • He who conquer the world....
        • Veskoslav
          Zahre si trojku:) Tam se s Kayne stal naprostý fanatik, co chce vyhladit žluté a modré zóny. Navíc chce Tiberium zneužít ke zbraňovým účelům a dokonce nechá "shválně" vyhodit obrovská ložiska tekutého Tiberia, aby přilákal mimozemšťany. Navíc likviduje vlastní lidi, co vidí, že je žee do pekel. Prostě fanatik nádherný:)
          • Ok...asi zahraju, zkrátim tak čekání na ME3
          • Nojo, ale to je potřeba si zahrát i Kane's wrath a Tiberian twilight a zjistíte, že je všechno jinak.
            I když tu čtyřku jsem hrál už jen z čirého fandovství
            • Veskoslav
              Pravda. Datask mnohé vysvětlí, ale 4? GDI a Kane? GDI největší hajzli? Ne to nikdy nepřijmu:)Pro mně série zkončila po datadisku. 4 "neexistuje":)
  • kdyby to mělo MP jako Battlefield 3 tak by to bylo nejlepší? kdo je zvědavej na nějaký Deathmatche ala CoD
    • DarkHawk
      Nj novodobý hráč řekne deatmatch ala Cod. Ale nám klasikum se po tomhle názvu ihned vybaví Quake a Unreal.
      • Veskoslav
        Doom:)
        • DarkHawk
          Tak jistě ten taky i Duke Nukem, ale řekl sem ty nejlepší.

          V UT3 jsou taky některé rozlehlé mapy, ale je to sci-fi.. UT má prostě styl a plno futuristických vozidel,děl,střílen,tanku atd. dopravíš se tam hned. Tuna rychlé akce, kde headshoty a monster killy padají jak na běžícím pásu. Hra drží v neustálem tempu a hecuje co nejvíc nepřáteli nakopat prd*l. Renegade X až na některé obavy, má potenciál být aspon podobně dobrou hrou jako zminovaný UT. Neříkam, že stejnou, ale pořádnou akční hratelnosti, deatmatchem a to ostatní co sem psal by osbsahovat měl (mohl). A když už o tom mluvím, tak EPIC by mohl udělat Unreal Tournament 4, ale kdoví jestli bude.. minule se Cliff B vyjadřoval, že to zatím nechystají.
    • oprava: nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit