Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak by mě zajímalo, kam zmizely ta komentáře, že dvojka bude míň náročná, než jedička. Já už měl nabroušené zuby a ono ejhle.
    • Myslis ze nebude? Ja nevim - bylo by to celkem logicky, ne? Konzolovy verze budou spis "ostrouhana jednicka", a ja bych se urcite nezlobil, kdyby PC grafiku nechali jak v jednicce, a jen zamakali na optimalizaci..
      • No já jen, že jedničku sem rozjel na trochu slabší medium(a to sem ještě měl 7300gt, což byl výkon!) a kouknu na minimální požadavky, můj počítač převyšují ve všech ohledech. Takže nevim, co si mám myslet.
        • treba bude dvojka na pc vypadat hur jak jednicka a bude mit vyssi naroky *1* ,at zije pokrok *1*
  • A co takhle chvíli diskutovat o tom demu rád bych si poslech postřehy z Crisis 2 aspon abych věděl jaká to je hra ono je totiž sice zábavný číst si tuhle diskuzi a člověk se dost nasměje ale i tak y bylo hezký si přečíst něco ohře .
    • Tak to musíš jít jinam, tady jsou jen nasraní PSkaři, nasraní PCčkaři a nasraní XKaři kteří nemají gold účet, takže nikdo nehraje a každý žvaní o blbostech. A teď mě tady z frustrace umínuskují :)
      • myslim,ze sis o to rekl *3*
    • Omluvte můj pravopis :D
  • Pozorne počúvajte ten hlas v BULLETSTROM videu, je to predsa starý dobrý SGT. Moody z Call of Duty 1 a UO !
  • Držte vy svině hubu taky nenadávám na ps3 a xbox-360 každý má rád něco jiného. *7* Prosím vás nenadávejte na sebe navzíjem PC a pskářři a xboxkáři... *3*
    • "Držte vy svině hubu ... Prosím vás nenadávejte na sebe navzíjem ... " : D
      • to je hodno umistit nekam do sine slavy,hlaska za vsechny prachy :-D
  • Ataker
    :) Já se jen některým PCčkářům směju, jak jim to tvaruje žíly na čele z nervů, že nemají možnost si zkusit MP betu crysis 2 :) Jsem jen zvědav kolik dalších tu bude mít histerický záchvat... je čas jít zase hrát nazdar.
    • A misto hrani zvani v diskuzi ... asi proto ze nema gold ucet a nic nehraje *1*
      • Ataker
        Boha jeho... jak myslíš ;)
    • nehadz vsetkych do jedneho vreca, ako sa vravi :)
      • Ataker
        Však já jsem nepsal, že to myslím na všechny... ale jak to mám udělat? Začít je jmenovat? To by bylo na dlouho...
        • od toho je slovko "niektory" ^^
          • Ataker
            Snad ti to už vyhovuje :)
            • :)) dik :D
  • Za mejch mladejch let sme se dělili na Sparťany a Slávisty, dneska se děcka rubou o to, kdo má doma jakou bedýnku... Kam to spěje? *1* *2* *12*
    • Mno nevim. Tyhle S-S valky mi prijdou retardovany uplne stejne..
      • Me prijdou retardovany jeste vic.
      • asi tak :-D
  • Opět další příklad, kdy po vydání hry na PC bude sloužit plná verze jako demo, protože si ji mraky lidí kvůli tomu stáhne.
  • MoravaGeorge
    Jako, chápu, že only pcčkáře nepřítomnost dema štve a oto více se snaží urážet konzolisty. Tak ať, jdu hrát a vy si třeba cvrkněte do plenek. Vaše výlevy mi žíli netrhají *5*
    • Přitom je to úplně na hlavu. Konzole je levnější, hry na ně vychází dřív, mají velký komfort, ale lidi budou raději utrácet tisíce za neustálý upgradce svého PC, i když to nemá žádný super výhody.
      • MrSanta
        Jestli to třeba není tím, že chceme hrát hry, které na konzolích nejsou.
      • Jaky neustaly? Do prichodu nove generace konzoli na PC nesahnu, pokud neco neodejde. K upgradu neni zadny duvod. *5*
      • JJ, konzole mozna brzdi vyvoj ve hrach (graficky) protoze jsou omezene vykonem, PC ale naopak tahnou dolu herni prumysl, kvuli neskutecnemu mnozstvi piratu...
        • "PC ale naopak tahnou dolu herni prumysl, kvuli neskutecnemu mnozstvi piratu..." jen pro tvou informaci na xboxu se piratí uplně stejně jako na PC tak pomlč o tom kdo tahne herni prumysl dolu když o tom víš hovno
          • Když se na xboxu pirátí úplně stejně jako na PC tak proč jsou tam prodeje mnohem větší než na PC?
        • To, že konzole brzdí je technický pokrok je ještě hloupější argument, protože jako by říkal, že dobrá hra může vzniknout jen díky lepší grafice apod. Blbost.
          • Vsak rikam ze brzdi jen to jak hry vypadaji ne hry samotne, hretelnost je samozrejme na vykonu nezavisla (nepocitameli treba AI)
    • Konecne to nikdo rekl, nechtel jsem vyvolavat flame, ale stve me jak si vshicni pckari mysli ze jsou nejetsi borci a hani konzolare. Ja vas s tima vasima luxusnima masinama za dvacet tisic taky neposilam nikam, tak asi pujdu zahrat crysis :)
      • Užijte si tu chvilku slávy. *7* Já si jdu zatím zahrát WoW. *5*
  • Absence na PC patrně souvisí s tím, že z *.exe souborů u demo verzí mírnou úpravou vznikají exáče plných verzí
    • Cracknuté exáče plných verzí - samozřejmě *4*
  • At jsou konzole do riti akorad to Brzdi vyvoj her na Pc...uz by davno vypadali Mnohem realisticteji kdyby nebylo BRZDY ve forme Konzoli.. *8*
    • Mě momentální úroveň grafiky plně dostačuje a kvůli tomu, že jsem student jaksi nemám na neustálé upgrady mě konzole vůbec nevadí. A hlavně konzole omezují maximálně grafickou stránku, nikoliv herní, které je ta rozhodující. Takže pokud zrovna nevyjde podělaná muktiplatformfka, či port z konzolí, nemám s nimi problém.
    • Jo, kdyby nebylo tolik idiotu, co hry na PC jenom stahuje a zasadne nekupuje. Jak kdyby nestacilo, ze na PC je to o dost levnejsi.

      Jinak taky jsem se nechal nachytat ze je to na PC, neco jsem tusil, ale pak jsem tu zahlidl ty linky...vubec me nenapadlo ze to povede na podelanej Xbox live
    • a musel by si každý polrok meniť grafiku za novú za 10 000,- Dospelí ludia maju ine priority ako vyhadzovať peniaze každých par mesiacov na nový herný hw.
      • Ale tak zase neprehanaj staci raz do roka a zmestil by si sa do 6000. Ale tym nechcem obhajovat velke naklady na upgrate
        • Mam ctvrtym rokem komp, kterej tenkrat stal 20 000. Dodnes spoustim vsechno na max. Obcas se musim uskromnit a misto 1920x1200 se spokojit s 1680x1050 : D
          Ale lidi budou proste furt dokola psat ty samy zvasty..
          • no ved to preto ze konzole zabrzdili ten vyvoj inak by si tych 20k daval kazdy rok *4*
            • A to bys chtel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit