Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty konzole jenom brzdí vývoj her.Je to zlo! *10*
    • něco na tom bude *1*
    • Ve hrach ti zalezi jenom na grafice? To je to nejmene dulezite. V tom jedinem muze konzole brzdit vyvoj :) Jinak jenom kecas :)
      • s tymto pristupom potom hraj space invaders a nie dead space ... :)

        a nejde len o grafiku. ide o degradaciu hier. auto heal napriklad. v kazdej hre pomaly teraz. primitivne ovladanie aby sa to dalo hrat na tupom gamepade. pozri si ako vyzerali hry ked malo pc prednost pred konzolami a ako vyzeraju teraz. jednoduche zle vyzerajuce sracky pre stupidne lamy.
        • Za auto-heal můžou konzole? To myslíš, že neutáhnou lékárničky? Ovládání je fůrt stejný, alespoň já např. mezi současnými a deset let starými FPS rozdíl nevidím (pomineme-li ten auto-heal).
          Jinak, hráls Assassins Creed 2, Fallout: New Vegas nebo Mass Effect? Tyhle hry rozhodně osekaný nejsou a je na nich jasně vidět to, že hry vypadají, tak jak vypadají pouze a jenom díky lenosti vývojářů nebo spíš diktatuře vydavatelů...
          • ano za auto-heal mohou konzole, nevim jak komu ale me se fpskovy tituly na ps3jce ovladaji podstatne hur nez s mysi a klavesnici, nerikam ze to nejde ale jde to hur a proto aby to hraci kteri na to "tezsi" ovladani nejsou zatím natolik navykli meli lehci vznikl auto-heal, kde se staci schopvat zdravi se ti doplni a muzes to zkusit znova, vykouknes nez zamiris dostanes schovas se a zachvilu znova, nedokazu si konzole predstavit bez auto-healu vykouknes nez zamiris sdostanes a lekarna v nedohlednu takze load a znova celou pasaz. nejsem odpurce ani pccek ani konzoli hraju na obou zarizenich a bavi me to, jen uznavam ze dnesni konzole jiz silne "zestarli"
            • No vidíš, najednou za to můžou vývojáři. Ještě před chvílí, to bylo konzolema :).
            • jenze ja se ti snazil rict ze dnes se snazi vyvojari aby hry (prevazne fps) na konzole byly co nejjednoduzsi, nikoho nezajima ze pred deseti lety to slo i s lekarnama. Pred deseti-patnacti lety vychazely i hry ktery nebylo mozny kvuli obtiznost dohrat
            • Blbost, kdysi dávno jsem hrál MoH na PSX (bez analogových páček), kde byly lékárničky a hru jsem dával úplně v pohodě...
          • mas to zbytocne, to su primitivne nazory ludi co maju predsudky voci niecomu co v zivote osobne neskusili
            • no nevsimol som si ze by porovnaval pc vs konzole. nauc sa citat skor ako nieco vypotis.
            • A toto je názor člověka, co nikdy neviděl hru na PC? ( zhruba stejnej koment co jsi vyplodil ty)
      • Slabá grafika, slabý výkon, naprd ovládání.
    • Pravdu sice máš ale nadruhou stranu, když vyšla stávající generace konzolí, tak vývoj to posunulo o několik let dopředu. problém je v tom, že současná generace už je "zastaralá" a musí se počkat minimálně 3-5let než to zase skokově půjde nahoru. *7*
      • Kam to posunulo vývoj? Konzole už při vydání nebyly nijak našláplé, ale to je tím, že se na nich HRAJE a to je to podstatné. Proč by současná generace byla stará? Je v pohodě a ještě dlouho bude.
    • Na to si přišel jak?
      • no to si robis picu...
        • no to ma ale Danny pravdu...
  • nebýt konzolí, tak hra vypadá 5x líp
    • Konzole je v podstatě osekané PC, takže jo je to tak. ovládávní, rozáhlost, grafika vše je omezeno tím co dokaže ta mrňavá krabička, PC má daleko větší potenciál, konzole je zase pohodlnější> koupíš hraješ, žadné ovladače, directy,OS atd. nic... A lidi jsou nejlínější živočich na zemi, takhle si vysvětluji proč jsou konzole populární i když je to v podstatě "zkryplené" PC pardon za ten výraz *5*
      • for 7: naprostý souhlas
    • Nebýt konzolí, tak žádná hra ani nevyšla. PC hráči jsou zlo, protože jim jde o nesmysly a ne o hraní.
      • Nebýt PC, tak současné hry vypadají jak z roku 1995. Smiř se s tím, konzole mají nulový samostatný vývoj a nebýt nového HW na PC, tak si zase ty ani neškrtneš. *3*
      • Requiem1990
        Co tím chtěl basník říct?
        Btw kdyby nebylo PC tak by si konzole asi taky moc neškrtli .
        • Víte co je nejkrásnější? Že to tu zase flamujou ty PC hráči, zase tu nadávaj jak malí, posílaj do prdele, prostě uhrovatí lidičky s křečí v ruce z té klávesnice a myši :) Prominte, Váš pláč nikoho nezajimá, utíkejte zkoumat do hry kvalitu textur a honit triko nad FPS vámi nově koupené grafické karty, ja jdu stahovat demo..
          • Requiem1990
            Hmmm?Křeče nemám a plet mám krásně čistou.
            A stejnak je tvůj koment uplně mimo mísu.
            A proč vůbec reguješ svým výkřikem do tmy na mě? Já nemelu nic o grafice.
      • co to meleš ty pičo,nebejt pc tak tak seš uplná ultrapiča co líže hovna za barákem doted ještě ))
        • RakeW
          A pak že hry nevzbuzují ve hráčích agresivitu *5*.

          A dal jsem "líbí", páč je to fakt skvost...
        • Opravdu inteligentni prispevek.

          Konzole vladnou, smirte se s tim :)
          • ti vládnou tak v hlavě leda))
          • Přesně tak. I vývojáři vědí, že vyvíjet třeba 7 let na stejný HW je daleko lepší, jak ladit milion verzí hry jen proto, že každý si může koupit, co chce. Vývojáři mají jasno a zisky z konzolí mluví také jasně.
        • Aha.
          • To je tzv. příspěvek nulové hodnoty.
  • Rozjela se tu hádka konzole vs. pc :-)
    nedivte se že na pc nechtěj výrobci dělat hry, míra pirátství na PC mnohokrát převyšuje konzole, ale na druhou stranu na pc můžou bejt mnohokrát hezčí hry, protože PC sou výkonnější než konzole, a jestli se hádáte o tom že konzole brzdí vývoj her, tak mírně souhlasím, PC komponenty se každým dnem zlepšují, ale konzole sou pořád stejné, vývojáři musí trošku brzdit, vemte si takový crysis :-), nebo spíš crysis 2, kvůli tomu že je na konzole má skoro stejnou grafiku jak jednička s pár upraveníma, ale konzole neodsuzuji, sám jednu mám :-)
    • Nedelej si iluze, na xboxu se pirati uplne stejne nebo jen o trosicku min nez na pc....Mam ps3 i xko a na kazde konzole znam spoustu lidi, takze vim jak to chodi. Ja jen nechapu proc se zase bavime na tema konzole vs. pc. Evidentne diskuze zacala narazkami na konzole, jako temer v 90 procentech. Nechapu proc si musi porad nekdo neco dokazovat. Ja netvrdim, ze nektere veci nejsou pravda, ale proc bych to u kazde hry nekomu cpal? A je to vubec dulezite? Je snad jasne, ze pc komponenty jsou vykonnejsi, tudiz nabidnou lepsi vizualni zazitek, o tom se nikdo nepre. Dulezite je, ze hry nejsou jen o o tom vizualu a tudiz nemusi zajimat doslova kazdeho, tak jak zrejme zajima UPLNE kazdeho pc hrace. Za dalsi, ovladani gamepadem rade lidi vyhovuje, vcetne me. Ja jsem si ho zvolil dobrovolne, takze o tom porad nemluvte jakoby to byl nejaky trest. Kdyz danou vec nedokazete pouzivat, je to obvylkle vase chyba, ne chyba te veci. Ja treba nedokazu slozit rubikovu kostku do 10 sekund, to ale neznamena, ze budu porad vsude psat jak je to na hovno a ze piskvorky jsou lepsi pac furt vyhravam. Tema je, jake je xboxove demo, ne? Takze se vyjadrujte k nemu, vase naprosto stupidni mindraky si muzete lecit v psychologicke poradne, ne na hernim portalu....
      • taky mám konzoliv a vím že na něm je pirátství velký dost :D, sám sem jeden z pirátů, ale spory mezi konzolema a pc tu budou pořád :-), já se nestraním, mám obojí, obojí je nějak dobrý :-)
      • kotty
        Souhlasim, ze tahat diskuzi na tema konzole vs PC, kam to nepatri zacina byt ohrany. Ale kdyz uz se to tu rozjelo - hlavnim problemem je, ze vyvoj vetsiny soucasnych her je primarne podrizen konzolim, na PC je zamereny az v druhe rade. O nejake prvenstvi tu samozrejme nejde, pointa je v tom, ze v ramci uspor se PC a konzolove verze vyviji spolecne a to bohuzel odnese predevsim PC hrac. A to nejen po graficky strance, ale to casto i po strance ovladani nebo obtiznosti. Jak sam rikas, kazdy at si hraje jak a co mu vyhovuje a ja rikam ze chci hrat PC hru a ne konzolovou konverzi. Bohuzel nevidim, ze by se tohle v budoucnu mohlo nejak zlepsit.
      • no konecne aspon jeden inteligentny nazor...
    • Ale já si nechci každej den kupovat nový komponenty. A díky staršímu pc jsem za ty konzole ještě rád. *3*
  • Tohle je fakt zbytecna debata a stal se z toho peknej flame. mam xbox, hraju na xboxu rad, ale z meho pohledu je konzole nastroj na pobaveni s prateli (v single playeru jsem hral opravdu jen par "must have" titulu, jako alan wake, fable atd..), pouzivam ho skoro vyhradne na split screen a exkluzivity. Hry ktere vyjdou multiplatformne si kupuji na pc a ne na boxe. Jakozto konzolista proste priznam, ze konzole brzdej vyvoj dnesnich her a bez konzoli bysme byli vykonove uz uplne nekde jinde...zel nadavat se na to neda, protoze konzole sou proste ocividne neco co herni trh chce a momentalne jsou to financni tahouni spousty studii....ted uz jen otazka proc :-)
    • Kdybys měl PS3/PS2, tak bys viděl, že konzole vývoje her vylepšují. MS jen nemá tak kvalitní hry, ale to není chyba konzolí.
      • clvece tya ses jantar...presne ten typ kterej to tady vsechno vyvolava....kazdej hraje co ho bavi, z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky, boxe sem si koupil zamerne kvuli hram, ktery tam vychazej, kamos si koupil PS3, protoze se mu libeji hry tam...nekritizuju to, kazdy ma rad neco jinyho. mel sem PS3 doma dva mesice a skoro sem na nej nesahl, bavil me heavy rain, zahral jsem si littlebigplanet....killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci a abych si konzoli kupoval kvuli dvema hram...to je fakt malo :-) (ano nebavilo me uncharted a spol...proste si radsi zahraju gears of war, halo a fable...ale jak rikam...kazdymu co jeho jest)
        • Chápeš tady ale prezentuješ čistě tvůj názor kterej já naprosto nedílím. Tohle ".killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci" je tvůj pocit, já jej nesdílím, střílečka na konzoli je stejně zábavná jako na PC, nejde o platformu, nýbrž o hru. Stějně tak mám 100% jinej názor na Uncharted než ty. Jinak tím že jsi napsal "z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky" jsi ze sebe udělal absolutního idiota, většina Sony studií totiž sídlí v USA a v Evropě *2*
        • Tvůj pohled nikoho nezajímá, hry se dají objektivně posuzovat. Na Xbox vyšlo jen pár kvalitních her na PS máš plno špičkových věcí. Že kámoš umí lépe nakupovat, je vaše věc. Heavy rain je zrovna dobrá blbost, takže není chyba v PS3. Klidně si hraj špatný hry, na to ti PC stačí, ale nemůžeš pak psát, že všude jsou stejně dobrý hry.
          • Jaky hry mas konkretne na mysli ?
          • aneb otvira se nam tu dalsi vecne tema, no aspon je to sranda cist

            konzolisti flamujou xbox vs pc , pcckari ati vs nvidia, intel vs amd a kdyz se to spoji tak konzole vs pc
          • jenom to ze sebe dostan fanatiku :)
            • Pokud nepoznáš dobrou hru, tak nevím, proč bychom měli tvé názory brát jako pravdivé.
  • tesil sem se jak si prectu jestli dead space 2 stoji za to (podle dema) a je to zas klasicky srackoidni flame... dik *10*
  • Requiem1990
    Bez dema na PC mi můžou.....At je hra jaká chce já si ji nekoupim .
    • No tak si ji nekde ukrades a jsme zas v tom samym kruhu, pak tu placte, nad tim jak konzole brzdi vase nabuseny masinky. Za, treba tak dva roky, se na tu svoji novou, ultra high drahou grafarnu budes budes jen koukat a pozorovat, jak se ti ani poradne netoci vetrak, pac ji nebudes mit cim zatizit, moulo.
  • Nejhorší diskuze co jsem tu v poslední době našel. Abych si tu přečetl něco o DS2, tak bych si to asi musel sám napsat. Ale haldy keců o tom zda je lepší tohle či támhleto se tu množí jako houby po dešti. Někdo tu psal něco o školních prázdninách a ikdyž o nich už delší dobu nic nevím, tak se mi zdá, že měl pravdu. Protože ty řeči, co se tu vedou, dokáže napsat snad jen děcko, co si snaží "naboostovat" své internetové ego (zřejmě pošramocné z reality). Čest výjimkám, které píšou rozumně a k věci, ale být správcem fóra, tak bych to všechno smazal...
  • Vy p*tomci, uvedmote si proc vetsina her vychazi driv na konzole a proc nektere mega hity (Red Dead Redemption) na PC vubec nejsou. Je to kvuli vam, warezakum, kteri si radsi hru stahnou. Samozrejme timhle komentem nechci urazet desetinu hracu, kteri si hru koupi. Kdyby nebyly konzole, tak jediny hry ktery byste ted hrali by byly sracky na facebooku. Proc? Protoze by se AAA projekt, ktery by vysel jen na PC nkdy nezaplatil. A proc? Protoze 90% jsou jen zlodeji, ktery okradaj vyvojare tim ze si hru stahnou. Je to stejny jako kdybyste hru ukradli v obchode. Je pravda, ze na konzolich hry vypadaji o malicko hur, ale grafika nikdy neni a nikdy nebude na prvnim miste. Neco vam reknu... Vyjde Crysis a ja si ho radsi koupim na PS3, nez abych ho nekde stahl i s tim ze by mel lepsi grafiku. A proc? Protoze nejsem ZLODEJ.
    • rofl
  • Tí, ktorí mu dávate mínuska, zamyslite sa nad rozdielom slov vládnuť a byť lepší. PC je jednoznačne lepší, ale už len vydávaním niektorých skvelých titulov (Uncharted, HALO) výlučne na konzoly je jasné, že vývojári radšej uprednostňujú konzoly a tie takpovediac vládnu.
    • Kdyby všechny hry co vychází na konzole vycházely na Pc tak nevím jestli si někdo bude navíc kupovat konzoli když si to může zahrát na Pc.
      • Většina lidí nemá herní PC ;-)
    • Na hraní jsou jednoznačně lepší konzole a to to tady jde. O hraní. Konzole se samozřejmě také vyvíjejí a i bez PC by byl neustálý pokrok zaručen.
  • děte už do prdele s těma hádkama!!!! chci vědět, jestli je to demo good!!!
    • Jen aby ta hádka nebyla lepší než celý demo, potažmo hra *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit