Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tohle už řešit nemusim :) vždycky jsem byl zarytej fanoušek PC, ale teď jsem si pořídil PS3, který vyhrává před PC na plný čáře. Každopádně už rozumim těm lidem co vychvalujou konzole.... *1*
    • Přesně tak. Dříve nebo později na to přijde většina "PC only" hráčů v týhle zemi. Je to přirozený vývoj.. vyspělé země jsou pochopitelně napřed, u nás to bude mít roky zpoždění ale přijde to. *5*
      • kotty
        Predpovidani budoucnosti uz jsem od tebe videl, rozumnej argument ale zatim ne. Pokud ti nerostou zlaty vlasy, tak uz radsi nepis, placas nesmysly.
        • Dyť má pravdu.
    • Jsme na tom podobně, ještě na VŠ jsem hrál výhradně na PC a bezmyšlenkovitě jsem přejímal ty kecy ve stylu "konzole jsou pro děti", "konzole brzdí vývoj her" nebo "hraní na gamepadu je nanic". Pak jsem na youtube viděl gameplay z prvního Uncharted a uplně jsem se do té hry zamiloval. Tehdy byla PS3 ještě celkem drahá a já se pln předsudků bál do ní ty prachy vrazit a tak jsem koupil PS2, který byla za pár šupů. Pamatuju si jak sem se skvěle bavil u prvního GoW, Blacku a Killzone což byly mé první konzolové hry vůbec. Pak jsem koupil PS3 a konečně si to Uncharted zahrál a ... nebyl jsem zklamán *5*
  • Tak jsem zpet s dojmy z dema. Zacnu nejdriv tou technickou strankou. Tedy tou grafickou. Ta se dockala mirneho vylepseni. Pocet polygonu se patrne zvedl, mam pocit ze i rozliseni, mozna trosku detailnejsi textury. Nevim co vsechno ale hra vypada dobre. Oproti prvnimu dilu je videt dobrouseni nepeknych hran, coz hre prospelo. Zasadni posun se ovsem nekona, pro rejpaly. Zvukove je opet na vysoke urovni, schematicky stejne jako prvni dil, coz je dobre samozrejme. Napr. ty "deti" a jejich skreky mi opravdu nahanely husi kuzi. No ale abych jen nechvalil, co se potvrdilo a je pro me dost zasadni, je posun k vetsi akci a tim padem zmena bojove strategie. Zatimco prvni hra se dala dohrat se zakladnim plasma cutterem, protoze nepratele byly vestinou pomali, neohrabani a utocili v mensich skupinkach nebo se alespon dalo manevrovat. Zde to zatim vypada prave naopak. V ds1 se mi libil fakt, ze jste dulni inzenyr a vasi pravou rukou je horninovy rezak ne BFG10k. Tak jsem to v tom stylu take hral, navic mi to prislo prirozenejsi a vice adrenalinove, nez se prohanet se samopalem/kulometem. Ve dvojce je to zhruba nasledovne. Prvni dva utoky jsou pozvolne, po jednom po dvou, ale hned nato se pocty zvednou na 6 a vice coz v kontextu uzkych koridoru...opravdu uzkych...znamelo nutne pokles health baru. Navic jsou solidne rychli a skacou a spawny jsou temer vzdy do pul metru od vasich zad. Myslim, ze mam DS zahrano docela pekne, ale jestli tohle slo s cistym stitem...nevim, nevim...Co se tyce prostredi, zda se tak trosku jednotvarne, chude na detaily. Nemyslim tim kvalitu textur, ale spis drobnosti, ktere vytvari uveritelne okoli. Atmosfera tedyy tak pul na pul. Na ceste dal se dostanete do jakehosi chramu, kde se ponekud zmeni architektura a tim padem i atmosfera. Me se kontrast Isaaca ve futuristickem obleku a baroka okolo moc nelibil :-) ale cert to vem. Jednim z mutantu jsou prave zminene deti. Ze zacatku to vypada jeste dobre, ale pak kratce po cutscene se jich vyroji desitky a vy vite, ze s plasma cutterem proste nepochodite. Vezmete pulsni kveeer a proste to vsechno rozstrilite jak v gears of war. Nejlepsi reseni, tezko rict._____Nove se daji veskere mrtvoly "prohledavat" na skryte predmety jako lekarnicky ci naboje. Je to zajimava volba, nijak to nenarusuje puvodni koncept, takze hodnotim kladne. Nove se take objevil zjednoduseny pohyb ve stavu beztize, kdy se jen odrazite a letite si kam chcete....nahoru dolu doleva doprava...proste si litate v prostoru. Zatim se mi to zda jako krok zpet, ale uvidime jake vyuziti nam tvurci nabidnou. Take je nejak hure videt na zbran zpoza Isaacovych zad...malo kdy jsem skutecne vedel kolik mam jeste naboju nebo jakou zbran vlastne drzim. Hud obecne se jaksi zmensil, resp. oddalil, tudiz je pro me hure citelny a tudiz mene prehledny.....ale to muzu byt jen ja.____Sakum prask, kdyz to tak vezmu....demo me zrovna dvakrat nenadchlo. Jsem rad za vylepsenou grafiku, nicmene jsem o ni nestal. Framerate zustal rock solid, naprosto plynuly, bez zadrhelu, takze taky plus. Ovsem nestastne vybrane lokace nepusobi zrovna nejlip, doufejme ze jsou vadou pouze dema. Akcnejsi pojeti doufejme taktez. Let ve stavu beztize....jak jsem rekl, uvidime jak ho tvurci zuzitkuji. Na zaver nerikam ani tak ani tak. Vsechno zalezi jak se nove vlastnosti projevi v kontextu cele hry. Kazdopadne uvidime...
  • Ach jo, zas tady někdo přetlačuje svoje názory...
  • Musim uznat, ze dobrych prispevku aby clovek naskrabal. Napr. Zedduv post se mi moc libil...jako jeden z mala. Jinak, Tiscali porad mluvi o foru, tak doufam, ze az bude, bude plne moderovane a vsechno OT pujde do kytek. Taky bych tam pridal tema PC vs Konzole a tam at se to mlati hlava nehlava 24 hodin denne 365 dni v roce, tam at se kazdy rozzlobeny muz ci zena vyrve az na pudu. Kazdopadne, stahuju demo na ps3, po zahrani se pripojim s dojmy, doufejme dobrymi, aby nam tu pribylo neco k veci. Jo a take stahuju demo Mass Effectu 2...Tesim se, tesim....No a jeste naposled...pokud nejste spokojeni s kvalitou konverzi, nejspis bych vinil vyvojare, ne zarizeni ze kterych vzesla...ale to jen tak na okraj...
  • PS3 Rules!
    • PC rules, ty kide.
  • Uz to někdo Hrál na tom xku ?
    Já mám ps3 takže az zítra :/
    • Já už to hrál, ze začátku autoři nastíní pomocí gameplay videjí z prvního dílu předchozí děj. Co proč, kdo a jak. Když jsem to spustil tak se mi na první pohled zdálo, že pořád hraju jedničku. Ale novinky se objevují až postupně... rozbíjení skříní kvůli nábojům, jiná animace nabíjení kulometu, jako sekundárka granátomet u kulometu. Potom co zabiješ pár potvor a nádherné zpracované prácičce se nějakou Perpetum mobile mašinou ve stavu beztíže ( jo už se mi to začalo zdát nový a hra :D ) si koupíš za 0 kreditů novej oblek. Potom už se objevíš v lokací známé z trailerů - kostel - děti - tripod - vrtulník. Vrtulníkem demo končí *2*
      • PS Spoiler alert
        • Pozde :D
  • TVL se nam tu michalCZ nemalo vyzvracel koukam :D:D
  • na hry typu tohle to je nej ver mi ty zarputilej PCkari (taky jsem byval/jsem) ale proste nejaky hry jsou lepsi na vetsi full hd telce + poradny audio ;)
    • chjo dalsi co se ohani full hd televizi..... jako kdyby to byl problem k ni to PC pripojit (HDMI ma dneska snad uz kazda grafika i integrovana) a navic to full hd opravdu vyuzijes protoze ta konzole to stejne upscaluje z rozliseni 1280x720 a to sou hry ktery se upcalujou i z mnohem nizsich rozliseni, pro pripad ze by si me neveril tak tady mas link jak to s tim rozlisenim na konzolich je http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241
  • PC neni věc uzpůsobená ke hraní her. Tak už proboha vyhoďte ty předražený bedny z voken kupte si nějakej noťas a KONZOLI, jak to dělaj ve všech civilizovaných zemích na západ od nás. Díky *7*
    • Ziju uz nejakou dobu v Anglii, Gordar ma pravdu. PC jako desktop na hry je divnvy, proc? . V takove podobe si to pamatuju z Ceska, ale tady jsem to fakt nevidel. Vubec tu PC moc nejede ani v obchodacich. WoWko hrajou decka na notesech max. Jinak tu ma kazdej v domacnosti konzoli a notesy, macboky. Desktop tatinek na praci, ale to musi byt grafik, konstrukter, stavar nebo tak neco.... Urcite tady budou feakove co maj nabueny dela, ale ted myslim nomalni domacnost.
      • kotty
        To je pouze o dnesnim trendu. Ono herni PC v dnesni dobe uz nestoji 40k, ale spis kolem 15k s celou sestavou se pohodlne vejdes do 20k.
        Porizeni nootase (natoz macbooku) za 20k a vic + konzoli za dalsich 5-8k se jevi opravdu jako lepsi volba *7* (/sarcasm off)
        • kotty
          A zapomel jsem dodat televizi za dalsich 15k a vic (mimochodem TV se da v dnesni dobe pripojit i k PC, to je co? *3* )
    • Prosímtě strč si tu KONZOLI do temného portálu a pořiď si konečně pořádnej komp, tak jak to dělej ve všech civilizovaných zemích, kde mají mozky v hlavě. Díky *12*
    • Az si konzole poradi s hrami jako je ArmA a gamepady s jejim ovladanim tak o tom zacnu uvazovat. Diky bohu ze neziju na tom civilizovanem zapade. *5*
      Co se tyce Dead Space 2 zadne demo, zadne ceske titilky, takze ani moje korunky. Pockam na amaterskou cestinu a cenu cca. 300,- kč. Vic si EA se svym pristupem nezaslouzi.
    • Prosimtě, proč bych vyhazoval PC kvůli notebooku, vždyť je to stejný, a osobně si myslím že stolní pc je k hraní uzpůsobenej víc než noťas *5*
    • az budou konzole schopny drzet krok s nejnovejsimi technologiemi, tak mozna *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit