Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost jsem se na to těšil, ale cena přes 40E se mi zdá dost přemrštěná. Takže stahuju demo a uvidím, zda to opravdu za to stojí, nebo mám počkat až to bude za 15.
  • ta hra je taková nudná, o ničem, skoro nic se tam nedá dělat, jen porad čekat a vicemene nic nedělat. Inspirace Dungeon Keeperem se nedá zapřít ale Dungeon Keeper je libovka ktery ja dávám minimalne 9/10
  • blbost. dawam tomu 1/10 *11* *12*
    • a ja davam asi tak stejnou vahu tvemu hodnoceni (a to ti jeste fandim)
      • Zayl
        No ačkoliv jeho post není moc na úrovni, skrývá v sobě krutou pravdu. Dungeons jsou děs a hrůza. Někde jsem četl že to je dělaný jako pokračování hry která se jmenuje Dungeon Maker ... ale všechny oficiální články zmiňují jen Dungeon Keepera. A s tím to nemá společného skoro nic.
        • dungeon keeper byla skvělá hra, hrál jsem jedničku i dvojku a perfektní, ale tahleta kravina má s tím společnýho fakt málo a je to pro mě zklamání. když jsem se dozvěděl, že bude pokračování dungeon keepera, tak jsem byl natěšený a teď jsem maximálně zklamaný, tuhle hru bych nedoporučil nikomu ani ke stažení
          • díky na 4% jsem to utnul *5*
          • filias
            Tak propagovali to zpočátku jako DK. Ale nakonec to je trochu něco jiného... Na GameSpotu to dostalo 5ku. http://www.gamespot.com/pc/strategy/dungeons/review.html
            Uvidím zítra, ale moc šancí tomu už nedávám *9*
            • klidně se s hodnocením 1/10 ztotožním. respektive ti co nic nečekali 3/10, ale pro ty co čekali alespoň náznak dungeon keepera 1/10. Hra je nepřehledná, kýčovitá, postavičky vykradené z čeho to jen šlo, interface hrozný....ale nejhorší je vlastní koncept hry...hlavní myšlenkou je tady totiž čekat a pak občas pověsit na zeď svícen z lebky a nebo na zem nakreslit pentagram. Kdybych si měl vybrat mezi tímhle a vysokoškolskou přednáškou z matematiky, tak asi vyhraje matematika...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit